PaulMoise

Ár:   4990 Ft   Kategória:   Sminkek arcra

A krémet feltöltötte: maksakat, Módosítva: 2020. július 24.

Hidratáló hatással, fényvédőt tartalmazó HD alapozó. Nem szárít, nem zsírosít, könnyed és vékony rétegben is tökéletesen fed. Nem ül be a ráncokba, nem kelt maszk hatást és talán ilyen gyorsan és könnyen még egy alapozót sem sikerült egyenletesen, vékony rétegben felkenni! Nem tömíti el a pórusokat, meghagyja a bőr természetes textúráját.

4 árnyalatban kapható

Helia-D Botanic Concept Ápoló Krém Tokaji Bor Kivonattal

Helia-D Botanic Concept Ápoló Krém Tokaji Bor Kivonattal
alexa12

SuvoltosDalma

2021. december 17.

Azt hittem nincs fent a termék mert már régóta meg akartam dicsérni :) Már a harmadik üveget fogyasztom belőle és nagyon elégedett vagyok.
Könnyű, kényelmes, szépen fed, egyáltalán nem zsírosít. Nekem nagyon sokat segített!
Üdv, D

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2021. december 17.

Üdv, D

maksakat

2020. július 29.

A hármas árnyalatban van meg (beauty beige) és meglepően elégedett vagyok vele. Tónusra inkább sárgásabb ez az árnyalat, nyárra tökéletes az arcomhoz, és fényvédőt is tartalmaz. Szerintem jó a fedése, nincs maszk hatása, nem nehezíti el az arcomat, teljesen meg vagyok vele elégedve. A saját beauty blenderükkel szoktam felvinni a bőrömre. Egy csillagot arra vontam le, mert szerintem viszont gyorsan kell eldolgozni, hamar szárad és utána macerásabb, de ezen kívül mindent rendben vele, ajánlani tudom!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. július 29.