Pearl Nails

Ár:   2990 Ft   Kategória:   Körömlakkok, lemosók

A krémet feltöltötte: Stii, Módosítva: 2019. március 27.

Kategória:   Körömlakkok, lemosók

5 in 1 rugalmas alapozó-épító zselé lakk.

• Alapozórétegként
  •  Körömerősítőként
  •  Körömkorrekcióhoz
  •  Rövid köröm ápítéshez
  •  önmagában színként

Három cover és egy rózsaszín árnyalatban kapható

vanoemi8

2020. január 12.

Szerelem! Ecsetes, bőséges kiszerelés, vekony base gel retegre mehet gellakk szin ala, vagy önmagában két rétegben is tokeletesen megállja a helyet! 4szinem is van belole: cover pink, milky white, milky pink es gold nude, mindet imadom, akar csak nude színkent, akar szín alá. Nem folyik el, nagyon konnyű hasznalni, rugalmas, nem pattan meg, nagyon szeretem. Termeszetesen 5 csillag!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. január 12.

erosdora00

2019. november 9.

Cover pink árnyalatban vásároltam meg a körmöm megerősítésére géllakk alá. Egyszerűen imádom, magában is megállja a helyét a gyönyörű halvány rózsaszín színe miatt, egy rétegben is már szuper, de két rétegben tökéletes. Szépen meg tud alatta nőni a körmöm és nagy segítség, hogy nem kell építgetnem, sokkal kényelmesebb és gyorsabb. Nálam tuti újravevős! 😍

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2019. november 9.