Peggy Sage

Ár:   Az ár hiányzik. Feltöltöm   Kategória:   Sminkek szemre

A krémet feltöltötte: nagyorsolya78, Módosítva: 2013. augusztus 15.

Matt, szatén és fényes textúrájú szemhéjpúder, mely utántöltő formájában is megvásárolható. Az utántöltő mágneses palettába is behelyezhető. Professzionális felhasználásra is alkalmas.

Helia-D Regenero Hajhullás Elleni Regeneráló Esszencia

Helia-D Regenero Hajhullás Elleni Regeneráló Esszencia

Brekka10

2018. november 18.

Hat színt használok belőle szinte minden nap három éve, és remek az összes! Könnyű vele sminkelni, elég tartós is (délután kis igazítást igényel, de elég zsíros a bőröm és izzadós vagyok). Ami pedig igazán zseniális, az a mégneses paletta. Itthonra hatos, táskába négyes - menő, praktikus, mindenki a csodájára jár.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2018. november 18.

Repuka

2018. április 20.

Lila árnyalatban van meg, olyan a színe és minősége mint a naked palettából a lilának. Szeretem.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. április 20.

korozjova

2015. április 1.

Szeretem ezeket a szemhéjpúdereket, több színt is beszereztem utántöltős formában, ráadásul kedvezményesen, szóval az ára majdhogynem nevetséges volt ahhoz képest, hogy valóban jó minőséget képvisel. Egy nagyon hosszú nap után már nem tökéletes az állapota, de alapvetően tartós, jól lehet vele dolgozni, szép színei vannak.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. április 1.

stilusjulia

2014. augusztus 20.

Sima és duo kiszerelésben is jók, utántöltő formában veszem a színeket. Tartós, nem tapad össze a redőkben.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2014. augusztus 20.

nagyorsolya78

2013. augusztus 6.

A Kryolan mellett másik nagy kedvencem, főleg, mert az utántöltők beletapadnak bármilyen üres mágneses palettába. A méretük is "szabványos".
A színek szépek, széles a választék. A pigmentáltság nem egyforma, de a teszterekből ez megállapítható. A tégelyes 3000 körül, az utántöltő 1700 Ft-ba kerül.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2013. augusztus 6.