Penhaligon's

Ár:   Az ár hiányzik. Feltöltöm   Kategória:   Parfümök
Kiszerelés:   50 ml és 100 ml   Bőrtípus:   Minden
Lelőhely:   Le Parfum   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: Flami, Módosítva: 2017. április 14.

Kiszerelés:   50 ml és 100 ml
Lelőhely:   Le Parfum

Fej: mandarin, ibolya levelek

Szív:. gardénia, tubarózsa, rózsa, jázmin

Alap: vanília, nektár

Ár: 11000 , Eladó: VEGICE
Állapot: 100 ml /kép , Helyszín: Budapest , fizetés: Foxpost, személyes átvétel
Penhaligon's Ellenisia +ajandek max factor ajak apolo
Ár: 1500 ft , Eladó: aidanne
Állapot: 10 ml /kep, Helyszín: Bp, fizetés: Szemelyesen vagy megbeszeles szerint
Katarzis

2019. február 2.

A Penhaligon’s-hoz képest kicsit egyszerűbb, kevésbé összetett virágillat. Számomra nem különösebben kiemelkedő, a tartóssága közepes.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2019. február 2.

roaringtwenties

2018. január 5.

Ez az első nem kommersz parfümöm. Bátortalanul vettem belőle egy mintát, miután végignézegettem a Penhaligon's illatairól írt véleményeket. Mindenképpen szerettem volna áttérni cruelty free parfümre és elfogadható árban egyelőre itthon csak a TBS termékeit találtam (amik nem bizonyultak számomra túl tartósaknak) és a Penhaligon's illatait.

Niché parfüm volta miatt kell egy kis feldolgozási idő a szaglóreceptoroknak mire átérzik az illat szépségét, és még hosszabb idő kell ahhoz- ezalatt leülepszik, enyhül, összhangba lép viselője bőrével -, hogy felfedezze az egyediségében rejlő tökéletességet. Szerintem ez tipikusan az az üvegcse, amit első fújásra valaki visszakézből elutasít, vagy, kis ismerkedés után, egy életre megszeret, megimád.

Nálam az utóbbi következett be. Ráadásul, mikor magamra fújkálom, a barátaim elragadtatottan szagolgatják körülöttem a levegőt, hogy mi ez a csodás illat? Ami valljuk be, több mint meggyőző. Én magam pedig még fél nap után is néha felkapom a fejem a villamoson egy hirtelen jött finom fuvallatra, s közben kapcsolok, hogy hiszen én magam vagyok. Ennyire tartós. Mikor a nap végén már az utolsókat rúgja, úgy halványul el, hogy a saját bőröm illatát erősíti fel, ami tökéletesen egyedi. Lehet, hogy ez csak romantikus képzelgés, de én meg vagyok győződve róla.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2018. január 5.

Flami

2017. április 11.

Ezt az illatot nem ismertem, először a neve keltette fel az érdeklődésemet. Ellenisia. Valahogy megtetszett. :)
Csinos külső, szép címke, elegáns, pici, lazacrózsaszín masni az üveg nyakán.
És egy rendkívül bájos, tavaszi virágillat.
Fragrantikán írták róla, hogy otthon a kandúr és a férj is állandóan szimatol a hatására.
Ez nálunk is így van. :-)
Angol kertek illatának írják le, ezt sajnos nem tudom, de voltam benne kirándulni, a rügyező fák, az előbújó színpompás virágok között, langyos, napos időben és tökéletesnek éreztem.
Az egyes illatjegyeit bevallom, mint egyébként soha, most sem érzem ki, egyszerűen csak jó érzés viselni, vonzóbbnak érzem magam tőle.
Aki szereti a visszafogottabb, édesebb virágillatokat, próbálja ki!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2017. április 11.

Csinos külső, szép címke, elegáns, pici, lazacrózsaszín masni az üveg nyakán.
És egy rendkívül bájos, tavaszi virágillat.
Ez nálunk is így van. :-)
Aki szereti a visszafogottabb, édesebb virágillatokat, próbálja ki!