Penhaligon's

Ár:   15 000 Ft és 21 000 Ft   Kategória:   Parfümök
Kiszerelés:   50 ml és 100 ml   Bőrtípus:   Minden
Lelőhely:   Le Parfum   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: Piri11, Módosítva: 2016. február 16.

Ár:   15 000 Ft és 21 000 Ft
Kiszerelés:   50 ml és 100 ml
Lelőhely:   Le Parfum

Virágos illat nőknek. 2012-es Olivier Cresp által készített alkotás.

Fej: ibolya levelek

Szív: Hedione, bazsarózsa, bolgár rózsa

Alap: pézsma, kasmírfa, vetivérfű

Ár: 5 ml 1900 Ft+pk , Eladó: szawai
Állapot: frissen fújva , Helyszín: Kiskunfélegyháza, fizetés: banki utalás után küldöm
Penhaligon's Peoneve EDP fújós eladó
Ár: 1700 Ft/3200 Ft , Eladó: nygigi
Állapot: ---, Helyszín: Budapest (Köki, Shopmark), fizetés: Személyes átvétel, Foxpost, futár vagy posta, rózsaszín csekkes fizetés is lehetséges, (csere személyesen lehetséges) utánvéttel nem küldök semmit!

Piscinke

2020. október 22.

Abszolút természetes, kicsit füstös rózsaillat. De parfümben én az ilyesmit nem szeretem. Nekem túl szikár, szigorú, egysíkú.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2020. október 22.

nygigi

2019. augusztus 11.

Ez egy csodálatos illat! Mintát kaptam belőle és próba után azonnal meg is rendeltem. Valódi természetes rózsaillat és nagyon tartós. Én anno imádtam nagymamám bolgár rózsaolaját, ez a parfüm pedig hasonlít rá.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2019. augusztus 11.

Katuska78

2019. május 13.

Hát, ha költő lennék, akkor ódába fogalnám a nevét is...mostanában mindig Őt fújom magamra, éjjel is benne alszom... Mennyei, maga a paradicsom...most is rajtam van, elalélok... mámorba éjt... Különösen szeretem benne a zöldet, mintha a rózsa zöld szárának az illata lenne🙂

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2019. május 13.

Cintia04

2018. szeptember 1.

Földi ajándék rajtam mégis angyali és mennyei szépség kerekedik belőle. Visszafogott, nem tolakodó, nem bántó mégis jelen van és finoman körbeleng! Bazsarózsa a javából de annyira gazdag mintha valami olajos parfüm lenne és brutál tartós is rajtam. Nagyon nőies, elegáns illat mégis vidám cseppet sem merev. Idomul viselőjéhez és mindezek mellett is megmarad az illat tartása és eleganciája. Valahol a gyerekkor illata is meghúzódik benne számomra mikor bazsarózsa bokrok mellett sétáltam el kiskoromban suliból hazajövet vagy amikor nagyim virágoskertjében ültem a lugas alatt és meg meg csapott annak illata. Ehhez fogható élményt nyújt ez a parfüm nekem és hozza ezt az intenzív, tartalmas mégis könnyed és andalító illatot. Nagyon szeretem egyik legszebb illatom! Ezer csillag!🌸✨💕

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. szeptember 1.

pagangoddess

2018. július 15.

A heti bolhapiacon volt szerencsém rátalálni egy 50ml kiszerelésű üvegre mindössze 3 fontért. Nagyon megörültem neki! Most, hogy magamra fújtam, úgy gondolom, ez egy kellemes kis rózsakert-illat, nem tolakodó, nem bánt senkit, munkahelyre ideális viselet, párom szerint ugyan ez "nem én vagyok", de ő amúgy is hadilábon áll a virágos illatokkal. Ennek ellenére viselni fogom:) Már csak azért is, mert ez az első Penhaligon's London illatom!

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2018. július 15.

Verona5

2018. május 27.

Bárcsak lenne egy olyan illat, ami 100%-ban a bazsarózsa illata. Olyan, mint az igazié, ami kitölti a rendelkezésére álló teret és még azon is túl! Mert egy igazi bazsarózsa csokor a szobában tényleg ilyen. Ez az illat megkísérli ugyan ezt, de az elején az ibolya, a végén meg a vetiver belevisz egy száraz szúrós vonulatot és sajnos van benne rózsa is, ami nekem nem igazán a kedvencem. Kb fél óra elteltével bazsarózsásodik be az illat, de még ez sem az igazi. Még várok rá.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2018. május 27.

Yeticica

2018. május 15.

Én szerelmes vagyok a bazsarózsa illatába.... már begyujtottem par parfumot amiben szerepel, de amikor megtudtam, hogy letaezik a Penhaligon’s haz illatai kozott is, vakon berendeltem.
Ez az illat egy alom nekem.
En bazsarozsat es mellette vadrozsat (a csipkebokor viragat) erzek benne, amit ha lehet, pont ugyanannyira szeretek. Fantasztikusan eros illat, annak ellenere, hogy megsem egy nehez illat.
Olyan, mintha egy szep nagy csipkebokor mellett allnek bazsarozsakoszoruval a fejemen 😊
Friss, ude, szelid, rozsaszin, noies, lagy, elbuvolo.......
Valamiert az angilai videk is eszembe jutott rola. Vajon miert.... ? Rejtély. Minden esetre csodas kincsre bukkantam, aki teheti, probalja ki!
Up: reggel 7-kor fujtam 2-t nyakra, 1-1-et csuklora (eloszor eleg brutal igy a szilazs, de en furdok ebben az illatban), es igy du 3-kor meg ereztem a boromon is, ruhan meg folzg. Ilyet nagyon keves parfum tud az en boromon. Szoval a tartossaggal sincs baj. A leszaradasban kicsit fakul a bazsarozsa/vadrozsa es erosodik egy friss, szinte citrusos vetiverfu. Egyszeruen mennyei igy keso tavasszal, kora nyaron. Bakker de orulok most magamnak, vegre egy jol sikerult hirtelenfelindulasbol-partizanakcio-vakvasarlas 😆

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2018. május 15.

Ez az illat egy alom nekem.
Friss, ude, szelid, rozsaszin, noies, lagy, elbuvolo.......

hulcsi

2017. július 1.

Hát, én bírom ezt az illatot. Most olyanom van, hogy nagyon jónak érzem magamon. Biztosan azért mert hűsít ebben a nagy melegben a kissé keserű kezdése, simogat napközben a fanyar és üde édessége. Szeretem, hogy a napközbeni átalakulása nem lesz megalkuvó és torz, mint annyi más illat esetében. Szóval...ha van valakinek üveges maradék... vevő vagyok rá.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2017. július 1.

BitterSweet

2017. január 10.

Nem, nem és nem.

Kifújáskor erőden indít, zöld nyitánya van, mint amikor a rózsatöveket apró darabokra vágjuk. Nagyon kerestem az ibolyát, de jól elbúht. Alig vártam, h jöjjenek a szív illatok, imádom a rózsát, az sem zavar, ha nagyon zöld. Eddig. Nem zavart. Ebben borzasztóan.
Fullasztó bazsarózsa, nemfincsi rózsával. Nem hangzik valami jól, mi? Hát, nem is volt az.....

Szép az üvege. És ha az első 4-6 órát túlélem, a leszáradásában is találok szépet. De sajnos nem akarok pénzt kiadni olyanért, amit túl kell élni.....

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2017. január 10.

Nem, nem és nem.

nollan

2016. augusztus 10.

Kedvenc virágom a bazsarózsa, van is belőle közel 150 fajta, több száz tő. És mégis milyen peónia kertész, akinek nincsen bazsarózsás parfümje?!?
Mivel már több peóniás parfümöt szagoltam, nem mertem ebből az illatból próba nélkül rendelni. Csak mintát rendeltem. És milyen jól tettem!
Vessetek rám követ, szórjatok meg hamuval, de ez az illat szerintem nem hasonlít egyetlen egy peónia illatára sem! Illetve egyetlen egyére, de annak meg olyan illata van, mint a gyöngyvirágnak. Bocsánat, hogy lehúzom, de ez szerintem sem nem bazsarózsa, sem nem finomság. Már több, mint 2 órája szagolgatom, de nekem nagyon nem jött be. Na megyek és megpróbálom magamról valahogy lesikálni. :-((((

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2016. augusztus 10.