Perfect Nails

Ár:   300 Ft   Kategória:   Szépítő eszközök
Kiszerelés:     Bőrtípus:   Minden
Lelőhely:   körmös szalonok   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: Madi, Módosítva: 2016. december 8.

Kiszerelés:
Lelőhely:   körmös szalonok
Kategória:   Szépítő eszközök

4 oldalú reszelő tömb a természetes- és műkörmök bolyhozására, felület kiegyenlítésre, reszelőnyomok eltüntetésére, finom csiszolásra.

Yubiri

2019. október 10.

Amire ki lett találva, jó és nagyon dizájnos.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2019. október 10.

Amire ki lett találva, jó és nagyon dizájnos.

Madi

2016. december 9.

Vettem egy ilyet, mert a körmösöm is ilyet használ és abszolút elégedett vagyok. Nem sérti a körmömet, sokkal szebb a felülete, tartósabb rajta a lakk. Ezelőtt egy Moyrásom volt, ez valamivel jobb, kicsit masszívabb is, a Moyrás túl puha volt és hamar kezdett szétjönni.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. december 9.