Perfect Nails

Ár:   2200 Ft és 3700 Ft   Kategória:   Körömlakkok, lemosók
Kiszerelés:   4 ml és 15 ml   Bőrtípus:   Minden
Lelőhely:   körmös szalonok   Bőrprobléma:   --

A krémet és az összetevőket feltöltötte: Dorathea, Módosítva: 2017. június 9.

Ár:   2200 Ft és 3700 Ft
Kiszerelés:   4 ml és 15 ml
Lelőhely:   körmös szalonok
Kategória:   Körömlakkok, lemosók

Ecsetes építő lakkzselé

Egyedülálló fejlesztés: rugalmas és ecsetes, mint egy lakkzselé + sűrű és erős, mint egy építőzselé.

• megerősíti a körömlemezt
  • védi a természetes körmöket a külső behatásoktól és a mechanikai sérülésektől
  • meghosszabbítja a lakkzselék élettartamát
  • sablonon akár 5 mm is hosszabbítható vele
  • hajlítható
  • minimális porral reszelhető
  • erős tapadást és tartás biztosít
  • kötési idő: UV: 2 perc, LED: 1 perc

Helia-D Botanic Concept Tokaji Aszús Hidratáló Krém Normál/Kombinált Bőrre
powderwoman

Kisviola

2021. február 19.

Több,mint 1 éve próbálkozom a gél lakkozással otthon.Idáig hiába próbáltam mindent a szabályok szerint megcsinálni,1 hét után sajnos mindig megadta magát a lakk,és elkezdett szépen lassan lejönni a körmömről.A másik “gondom” az volt,hogy valahogy sosem tűnt a végeredmény profinak/szépnek ,hiszen kb olyan fedése és vastagsága illetve fénye volt,mintha csak egy mezei körömlakkal lakkoztam volna!
Viszont ez a termék maga a CSODA!!! Végre olyan hatást értem el vele,mintha a körmösömtől jöttem volna!!!! Imadom imadom imadom imadoooooooom

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2021. február 19.

Brunettee

2020. november 18.

Úgy alakult, hogy otthoni géllakkozásra kellett váltanom másfél hónappal ezelőtt. Első körben csak sima base-t rendeltem, mondanom sem kell, hogy három nap múlva hogy festett a körmöm. Abszolút nem problémásak a körmeim (szerencsére), viszont ahogy teszek-veszek éri azért sérülés. A körmösöm is ezt használta, így végül én is megrendeltem. Nos, ezzel bírja a kiképzést a körmöm, egy hét után jele sincs sérülésnek. Egy vékony rétegben használom, így valószínűleg 2-3 hétig tartós lesz a munkám. Must have darab géllakkozáshoz, nekem biztosan.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Pigmentfoltok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. november 18.

Mancika133

2020. október 14.

Szuper termék!Kb egy éve vásároltam,mióta magamnak készítem a gél lakkot.Előtte sokszor a műkörmös által készített zselé levált,letört, ezzel nagyon tartós,erős.Könnyen használható, építhető.Biztosan újraveszem.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pigmentfoltok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. október 14.

AOrange

2020. szeptember 5.

Imádom! Egyedül készítem a gél lakkomat, és próbáltam már több márkát is base-ként. Na EZ AZ, ami tényleg betonbiztosan áll, könnyen terül, bár vigyázni kell, hogy vékonyan kend, és bármilyen márkájú színt és top-ot teszek rá, egyikkel sem veszik össze! Mindenkinek nyugodt szívvel ajánlom!

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2020. szeptember 5.

anitaaa04

2020. július 1.

Sokféle géllakkot próbáltam már, drágábbakat és olcsóbbakat is. Nagyon örülök, hogy rátaláltam erre a csodára. A vékony körmeimmel csodát tett. Géllakok alá nálam kötelező. Biztosan újraveszem, ha elfogy.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2020. július 1.

Agnes004

2020. június 4.

Ha elfogy biztosan újraveszem! Extra erősek lettek tőle a körmeim, könnyű kezelni, szépen terül, ad egy kis vastagságot de mégse lesz "bumszli" köröm érzet :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. június 4.

sackoka

2020. március 18.

Nagyon sokáig nem mertem megvásárolni, mert nem hittem benne, aztán egyszer volt szerencsém kipróbálni és nagyon tetszik az állaga/hatása. Tényleg szépen lehet vele C-ívet kiépíteni és nagyon jó tartást ad a körmöknek. Tartós is önmagában is, de van, hogy még ez alá teszek másik márka base géljét. Szeretem nagyon használni :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. március 18.

mazsola

2020. január 17.

A legjobb base amit valaha használtam! A mindenki által istenített Crystal ehhez képest harmatgyenge! Nekem azzal folyton felvált a géllakk, ezzel viszont áll mint a cövek, pedig nem kímélem a kezeimet sajnos! Egyszerűen csak lenő a körmöm és akkor le kell szedni. Pontosan azt adja, amire hivatott!

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2020. január 17.

Yubiri

2019. október 10.

Mindent, ami a termékleírásban van, teljesíti. Tetszik, hogy ad egy plusz tartást a géllakknak. Biztos, hogy újraveszem, ez tényleg csodaszer.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2019. október 10.

Talus

2019. július 5.

Nagyon jó.Nem szeretem ha nagyon hosszúak a körmeim,szóval nekem tökéletes.Zselé vagy porcelán helyett inkább ezt választom :)
Könnyű vele dolgozni,szépen nő alatta a saját köröm,hosszabbítani is lehet vele.Én imádom,csak ezt használom :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. július 5.

Antioxidánsok: p-Hydroxyanisole, Hydroquinone

Cellulózból (az egyik fő növényi rost) előállított felületi hártya képző anyag.