Perfect Nails

Ár:   2200 Ft és 3700 Ft   Kategória:   Körömlakkok, lemosók
Kiszerelés:   4 ml és 15 ml   Bőrtípus:   Minden
Lelőhely:   körmös szalonok   Bőrprobléma:   --

A krémet és az összetevőket feltöltötte: Dorathea, Módosítva: 2017. június 9.

Ár:   2200 Ft és 3700 Ft
Kiszerelés:   4 ml és 15 ml
Lelőhely:   körmös szalonok
Kategória:   Körömlakkok, lemosók

Ecsetes építő lakkzselé

Egyedülálló fejlesztés: rugalmas és ecsetes, mint egy lakkzselé + sűrű és erős, mint egy építőzselé.

• megerősíti a körömlemezt
  • védi a természetes körmöket a külső behatásoktól és a mechanikai sérülésektől
  • meghosszabbítja a lakkzselék élettartamát
  • sablonon akár 5 mm is hosszabbítható vele
  • hajlítható
  • minimális porral reszelhető
  • erős tapadást és tartás biztosít
  • kötési idő: UV: 2 perc, LED: 1 perc
  • leoldható
  • fényesre köt
  • kelületkiegyenlítő
  • nem igényel primert
  • nem sárgul

anitaaa04

2020. július 1.

Sokféle géllakkot próbáltam már, drágábbakat és olcsóbbakat is. Nagyon örülök, hogy rátaláltam erre a csodára. A vékony körmeimmel csodát tett. Géllakok alá nálam kötelező. Biztosan újraveszem, ha elfogy.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2020. július 1.

Agnes004

2020. június 4.

Ha elfogy biztosan újraveszem! Extra erősek lettek tőle a körmeim, könnyű kezelni, szépen terül, ad egy kis vastagságot de mégse lesz "bumszli" köröm érzet :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. június 4.

sackoka

2020. március 18.

Nagyon sokáig nem mertem megvásárolni, mert nem hittem benne, aztán egyszer volt szerencsém kipróbálni és nagyon tetszik az állaga/hatása. Tényleg szépen lehet vele C-ívet kiépíteni és nagyon jó tartást ad a körmöknek. Tartós is önmagában is, de van, hogy még ez alá teszek másik márka base géljét. Szeretem nagyon használni :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. március 18.

mazsola

2020. január 17.

A legjobb base amit valaha használtam! A mindenki által istenített Crystal ehhez képest harmatgyenge! Nekem azzal folyton felvált a géllakk, ezzel viszont áll mint a cövek, pedig nem kímélem a kezeimet sajnos! Egyszerűen csak lenő a körmöm és akkor le kell szedni. Pontosan azt adja, amire hivatott!

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2020. január 17.

Yubiri

2019. október 10.

Mindent, ami a termékleírásban van, teljesíti. Tetszik, hogy ad egy plusz tartást a géllakknak. Biztos, hogy újraveszem, ez tényleg csodaszer.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2019. október 10.

Talus

2019. július 5.

Nagyon jó.Nem szeretem ha nagyon hosszúak a körmeim,szóval nekem tökéletes.Zselé vagy porcelán helyett inkább ezt választom :)
Könnyű vele dolgozni,szépen nő alatta a saját köröm,hosszabbítani is lehet vele.Én imádom,csak ezt használom :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. július 5.

vadvirag919

2018. május 7.

Magamnak csinálom a géllakkomat, ezt használom körömerősítésre (bár nem kellene, nem gyengék a körmeim), szeretem hogy ad egy plusz vastagságot a géllakknak, de nem lesz olyan vaskos mint egy épített köröm. C-ívet is lehet vele készíteni egy kis gyakorlattal, szépen terül, gyorsan köt. Imádom.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. május 7.

chrism34

2018. február 13.

Szerintem a piacon lévő legjobb!!!! Géllakk vagy építő zselé alá, a problémás körmökhöz is kitűnő!

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2018. február 13.

Antioxidánsok: p-Hydroxyanisole, Hydroquinone

Cellulózból (az egyik fő növényi rost) előállított felületi hártya képző anyag.