Perfect Nails

Ár:   3390 Ft   Kategória:   Körömlakkok, lemosók
Lelőhely:   körmös szalonok   Bőrprobléma:   --

A krémet és az összetevőket feltöltötte: Jucccc, Módosítva: 2017. július 13.

Lelőhely:   körmös szalonok
Kategória:   Körömlakkok, lemosók

Közepesen sűrű, ragasztó hatású zselé, mellyel tartósan rögzíthetők a különböző díszítő elemek. A hagyományos ragasztókhoz képest nagy előnye, hogy nem tartalmaz cianoakrilátot, illetve a ragasztóknál megszokott fátyol sem kerül a díszre, így az eredeti pompájában ragyoghat. Előnye még, hogy a behelyezett díszek egészen addig mozgathatók, amíg a köröm lámpába nem kerül. A strasszkövek peremét befoglalja, így biztos tartást ad, a gyengébb minőségű kövek kisebb eséllyel válnak szét. Minimális UV fény is beindítja a kötést, így nagyobb méretű díszeknél is bátran használható. Enyhén rugalmas, így lakkzselés körmökön is tartós. Eltávolítása reszeléssel, vagy oldással is történhet.

Ciczaa

2018. május 13.

Szalonban használom, nem tökéletes, de az eddigiekkel (zselé, fényzselé, ragasztó) összevetve nagyon jól müködik.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. május 13.

vadvirag919

2018. május 7.

Imádom! Itteni vélemények alapján vettem meg, magamnak csinálom a körmeimet. Annyira szerettem volna egy teli pixi-s körmöt és direkt erre is vettem, nagyon könnyen lehet vele dolgozni, jól teszi a dolgát. A PN honlapja szerint fixálásmentesre köt (valóban), így ha csak részleges a díszítés akkor díszítő ecsettel szoktam pöttyöt rakni és abba megy bele a strassz, kagyló stb.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. május 7.

sztike

2018. január 24.

Nem rég váltottam műkörmöst, a régi körmösöm mindig CN Builder Clearbe tette a köveket, de nem volt ritka, hogy 3-4 nap után már ki is potyogtak belőle. Az új körmösöm mindig ezt keni a kövek, szórógyöngyök alá és engem is meglepett, hogy mennyire tartósak így. Nem szoktam megmerényelni a körmeimet semmilyen körömgyilkos tevékenységgel, igyekszem vigyázni rájuk, de természetesen a házimunkát nem lehet megkerülni. Az ilyen átlagosnak mondható strapát tökéletesen bírják a kövek, a kisebbek közül szokott 1-1 leesni, de azok is inkább akkor, ha egyesével vannak és nem több egymás mellett (de ebben az esetben is 3 hét után esett le!). Volt már ragasztva vele extra méretű kövem is, olyan is volt, hogy beleakadt a cipzáramba, de meg se moccant a kő, töltéskor úgy kellett csiszológéppel lerobbantani. Egyébként teljesen sima, fényes felületűre köt. Nem mondom, hogy tökéletes, de az eddig próbált módszerek közül messze a legjobb.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. január 24.

Jucccc

2017. július 4.

Én magamnak csinálgatom a körmeimet otthon, kb 3 éve. Eleinte mindig próbáltam strasszkövet beleépíteni, de folyton kiesett az összes pár nap alatt, így inkább máshogy dísztettem a lakkzselés körmömet. Tudom, jó vastagon be lehet fedni átlátszó fedőgéllel, de nem szeretem, ha vastag az elkészült köröm. Amióta a Glue gel kijött, minden alkalommal teszek strasszokat a körmeimre, nem is keveset, és tényleg nagyon jól bírják! Tengerparti, körmöket rendesen igénybevevős nyaralásra pixie köveket tettem fel, több, majdnem 4 hét után készítettem új körmöt, de összesen 2 db pixie esett ki. Erre azt mondom, belefér. Amúgy is csak én vettem észre, senki más. Jó, hogy feltalálták. :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. július 4.

Antioxidánsok: p-Hydroxyanisole, Hydroquinone

Cellulózból (az egyik fő növényi rost) előállított felületi hártya képző anyag.