Perfect Nails

Ár:   1590 Ft, 1990 Ft és 2990 Ft   Kategória:   Körömlakkok, lemosók
Kiszerelés:   4 ml, 8 ml és 15 ml   Bőrtípus:   Minden
Lelőhely:   körmös szalonok   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: Agnes004, Módosítva: 2020. június 10.

Ár:   1590 Ft, 1990 Ft és 2990 Ft
Kiszerelés:   4 ml, 8 ml és 15 ml
Lelőhely:   körmös szalonok
Kategória:   Körömlakkok, lemosók

Sűrűbb, krémesebb állagú, pigmentáltabb és kiváló tapadású géllakk, amely átmenetet képez a színes zselék és a körömlakkok között. A géllakk UV/LED lámpa fényére köt, akár 3 hétig karc-, kopás- és lepattogzás mentes. Könnyebben oldódhat és fényesebbre köt, mint a hagyományos géllakk. Használatához géllakk alap és fedő fényzselé szükséges. Oldhatósága biztosítja a reszelésmentességet a természetes körmök védelméért.

Agnes004

2020. június 7.

Jól pigmentált, 2 rétegbe tökéletesen fed, kicsit sűrűbb állagú így nem folyik le és könnyebb vele a munka. A sima gél lakkjától jobban szeretem.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. június 7.