Perfect Nails

Ár:   670 Ft   Kategória:   Körömlakkok, lemosók
Lelőhely:   körmös szalonok   Bőrprobléma:   --

A krémet és az összetevőket feltöltötte: KuliKali, Módosítva: 2019. március 26.

Lelőhely:   körmös szalonok
Kategória:   Körömlakkok, lemosók

Lakkzselé gyors és kíméletes eltávolítására alkalmas aceton, glicerinnel.

Acetone 0 0Glycerin h 0 0

csaktimi

2019. augusztus 2.

Ez mindent leold, még a porcelánt is :D

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. augusztus 2.

Ez mindent leold, még a porcelánt is :D

mvirag40

Korcsoport: >54
2019. április 4.

Jól oldja a lakkot, elégedett voltam vele.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: >54 |  Dátum: 2019. április 4.

Jól oldja a lakkot, elégedett voltam vele.

Acetone 0 0