Perfect Nails

Ár:   670 Ft   Kategória:   Körömlakkok, lemosók
Lelőhely:   körmös szalonok   Bőrprobléma:   --

A krémet és az összetevőket feltöltötte: KuliKali, Módosítva: 2019. március 26.

Lelőhely:   körmös szalonok
Kategória:   Körömlakkok, lemosók

Lakkzselé gyors és kíméletes eltávolítására alkalmas aceton, glicerinnel.

Acetone 0 0Glycerin h 0 0

Helia-D Regenero Hajhullás Elleni Regeneráló Esszencia

Helia-D Regenero Hajhullás Elleni Regeneráló Esszencia
Borostyan

ercsike76

2022. február 6.

Nekem sem az igazi, a csillámosokat szinte egyáltalán nem szedi le. Előtte megreszelgetem, úgy sem. A sima gél lakkal nagyjából elbánik de teljesen azt sem szedi le, utána kell reszelni (sokat). Ez nekem nem váltotta be az ígért végeredményt, nem veszem újra.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2022. február 6.

sigma

2021. november 19.

Ezzel csak en benazom? Vagy tulsagosan turelmetlen vagyok?
Mintha semmit sem csinalna, olyan sokat meg nem szeretek varni, akkor mar inkabb lereszelgetem a gel lakkot, amit szivbol utalok…
De akkor legkozelebb megprobalom rajta hagyni fel orat mint arimer, hatha ugy jo lesz, de en kis naiv azt gondoltam hogy ez gyorsabb folyamat 😀

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2021. november 19.

Ezzel csak en benazom? Vagy tulsagosan turelmetlen vagyok?

sztinke

2021. november 19.

Remekül működik. :) Én úgy használom, hogy félbevágott vattakorongra (így 1 vattakorong 2 körömre elegendő) pár cseppet teszek az oldószerből és egy kis alufóliával betekerem az ujjam. Így 15 perc alatt szuperül leoldja a lakkot, anélkül, hogy irritálná a körmöm vagy a körömágybőrt.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2021. november 19.

Dzsudit

2021. november 10.

15 perc alatt simán lehozza a gél lakkot. Teszi a dolgát. :)

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2021. november 10.

15 perc alatt simán lehozza a gél lakkot. Teszi a dolgát. :)

arimer

2021. március 1.

Én lehetek béna, de nekem 30-40 perc kell, hogy működjön 🥺

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2021. március 1.

Én lehetek béna, de nekem 30-40 perc kell, hogy működjön 🥺

csaktimi

2019. augusztus 2.

Ez mindent leold, még a porcelánt is :D

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. augusztus 2.

Ez mindent leold, még a porcelánt is :D

mvirag40

Korcsoport: >54
2019. április 4.

Jól oldja a lakkot, elégedett voltam vele.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: >54 |  Dátum: 2019. április 4.

Jól oldja a lakkot, elégedett voltam vele.

Acetone 0 0