Perfect Organics

Ár:   Az ár hiányzik. Feltöltöm   Kategória:   Testápolók
Kiszerelés:   Hiányzik. Feltöltöm   Bőrtípus:   Száraz
Lelőhely:   Hiányzik. Feltöltöm   Bőrprobléma:   --

A krémet és az összetevőket feltöltötte: UnVraiAnge, Módosítva: 2011. július 18.

Lelőhely:   Hiányzik. Feltöltöm
Kategória:   Testápolók
Bőrtípus:   Száraz

100%-ban organikus shea vajból készült testápoló mogyoró és kávé aromával, mely mélyen táplálja, gyógyítja és megvédi a legszárazabb bőrt is.

Ezenkívül még 5 féle létezik: Lavender Lavish, Mandarin Chocolate, Mint Chocolate, Orange Ginger illetve egy illatmentes 100%-os she vaj.
(Ára:$12.99)

UnVraiAnge

2011. július 17.

Ez egy nagyon gazdag, ultrahidratáló krém, amihez valami isteni finom mogyorós-kávé illat párosul. Esküszöm még a hideg, téli reggelek is sokkal jobban indulnak így, pedig én külön-külön sem szeretem egyiket sem, de így együtt meg végképp utálom ezt a két tényt. Szóval, ha tudtam volna, hogy ilyen jó, akkor biztos vettem volna még vagy 5-öt belőle!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2011. július 17.

Antioxidánsok: Tocopherol