Perfume Parlour

Ár:   Az ár hiányzik. Feltöltöm   Kategória:   Egyéb
Kiszerelés:   3 ml, 6 ml, 10 ml, 12 ml és 36 ml   Bőrtípus:   Minden

A krémet feltöltötte: Pamador, Módosítva: 2020. március 10.

Kiszerelés:   3 ml, 6 ml, 10 ml, 12 ml és 36 ml
Kategória:   Egyéb

Parfums de Marly Delina illatú masszázs olaj

Perfume Parlour Wonderful Lady 1111 ( Kilian Good Girl Gone Bad)
Ár: 1.500.-Ft + pk , Eladó: Agnesanna
Állapot: Próbált, Helyszín: Tótkomlós, fizetés: Banki utalás után postán maradó levélben küldöm.

Torpece

2020. június 23.

Igaz, hogy nekem a parfüm változat van ebből az illatból nem az olaj, de az illat itt a lényeg elsősorban azt hiszem, úgyhogy leírom a véleményem. Az eredeti Delinahoz fújósban volt szerencsém, ami akkor egyáltalán nem aratott nálam sikert. Ez lehet azért is mert talán nem is eredeti volt az illat de én inkább arra tippelek, hogy ez a PP hasonmás az Exclusive koppintása. Azért is jutottam erre a véleményre, mert ez nagyon-nagyon finom puha rózsás-gyümölcsös illat, azonnal kedvencem lett. Akik ismerik mindkét Delina változatot biztosan használhatóbb véleményt tudnak majd írni összehasonlítás terén, én csak annyit tudok róla írni, hogy isteni finom nedű!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2020. június 23.