Perskindol

Ár:   Az ár hiányzik. Feltöltöm   Kategória:   Egyéb
Lelőhely:   patika, online   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: Izord86, Módosítva: 2013. május 6.

Lelőhely:   patika, online
Kategória:   Egyéb

A folyadék illóolaj-komponensei hűtő hatásuk révén fájdalomcsillapító hatást eredményeznek, melyet tartós melegségérzet követ. Perskindol termék ficam, rándulások, húzódás kezeléséhez.

Kiszerelés: 250 ml

Helia-D Botanic Concept Tokaji Aszús Hidratáló Krém Normál/Kombinált Bőrre

Helia-D Botanic Concept Tokaji Aszús Hidratáló Krém Normál/Kombinált Bőrre
powderwoman

annapanni

2013. május 6.

Meghúztam a hátizmomat egyik éjjel forgolódás közben, másnap megmoccani is alig bírtam. A gyógyszerész ezt ajánlotta, mivel nem volt éppen Salonpas gél. Háááát lehet, hogy van benne levendulaolaj meg mindenféle más illóolaj, de nekem nem segített sokat. A pólóból alig lehetett később kimosni a szagát. Maradok az előző gélnél, az legalább gyorsan beszívódik, nem ragad sokáig, és a ruhákból is kijön.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2013. május 6.