Perskindol

Ár:   Az ár hiányzik. Feltöltöm   Kategória:   Egyéb
Lelőhely:   patika, online   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: Izord86, az összetevőket feltöltötte: Ágic@, Módosítva: 2015. június 10.

Lelőhely:   patika, online
Kategória:   Egyéb

A Perskindol Classic spray hatóanyagai hűsítő és fájdalomcsillapító hatásúak, ami helyi vérkeringés fokozódást és melegségérzetet okoz. Perskindol termék izom és ízületi fájdalmak enyhítéséshez.

Helia-D Botanic Concept Ápoló Krém Tokaji Bor Kivonattal

Helia-D Botanic Concept Ápoló Krém Tokaji Bor Kivonattal
alexa12

SzReni85

2022. augusztus 17.

Az előttem szóló azt írta ,nem annyira hűsítő mint a gél változat, nekem pedig igen, sőt talán intenzívebb érzés 😇 Tökéletes ha épp nincs aki bekenje azt a részt ahol fáj, vagy sietünk,esetleg napközben a mosdóban egy pillanat lefújni. Tényleg zseniális termék. Sokfélét próbáltam ebben a kategóriában, de nekem ő viszi a prímet a géles verzióban is 🙂
Hűsít és melegít, de bőrre nézve sem kellemetlenül teszi (pedig érzékeny a bőröm illat és illóanyagokra) nem csíp semmi rossz csak q kellemes hatás!🙏

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2022. augusztus 17.

Ancsahajnal

Korcsoport: >54
2017. szeptember 17.

A gélnél egyszerűbb használatú, de nem is annyira tartósan hűsítő érzetet ad. Akkor használom, ha valahol nem érem el a bekenni kívánt felületet, egyszerűbb olyankor fújni.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: >54 |  Dátum: 2017. szeptember 17.

Illatanyagok: Citrus Aurantium Bergamia (Bergamot) Oil, Isobornyl Acetate, Mentha Arvensis Herb Oil, Citrus Aurantium Dulcis (Orange) Oil, Terpineol

A parfümipar egyik fontos összetevője. Színtelen, a fenyőillathoz hasonló aromája és antiszeptikus (fertőzést gátló, gyulladáscsökkentő) hatása miatt használják.

Citromfű olaj, mely hatásos szúnyogriasztó szer. A benne lévő illatanyagok (citral és limonene) potenciális bőrirritálók.

Terpentinből kémiai úton készített orgonaillatú, sűrű, illanó olaj. A kozmetikumban általában illatanyagként használják.