Perskindol

Ár:   Az ár hiányzik. Feltöltöm   Kategória:   Egyéb
Lelőhely:   patika, online   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: Izord86, az összetevőket feltöltötte: Ágic@, Módosítva: 2015. június 10.

Lelőhely:   patika, online
Kategória:   Egyéb

A Perskindol Classic spray hatóanyagai hűsítő és fájdalomcsillapító hatásúak, ami helyi vérkeringés fokozódást és melegségérzetet okoz. Perskindol termék izom és ízületi fájdalmak enyhítéséshez.

Ancsahajnal

Korcsoport: >54
2017. szeptember 17.

A gélnél egyszerűbb használatú, de nem is annyira tartósan hűsítő érzetet ad. Akkor használom, ha valahol nem érem el a bekenni kívánt felületet, egyszerűbb olyankor fújni.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: >54 |  Dátum: 2017. szeptember 17.

Illatanyagok: Citrus Aurantium Bergamia (Bergamot) Oil, Isobornyl Acetate, Mentha Arvensis Herb Oil, Terpineol

A parfümipar egyik fontos összetevője. Színtelen, a fenyőillathoz hasonló aromája és antiszeptikus (fertőzést gátló, gyulladáscsökkentő) hatása miatt használják.

Citromfű olaj, mely hatásos szúnyogriasztó szer. A benne lévő illatanyagok (citral és limonene) potenciális bőrirritálók.

Terpentinből kémiai úton készített orgonaillatú, sűrű, illanó olaj. A kozmetikumban általában illatanyagként használják.