Pet'la Plate

Ár:   3000 Ft   Kategória:   Szépítő eszközök
Kiszerelés:   12 minta   Bőrtípus:   Minden
Lelőhely:   online, Nailland   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: borntobe, Módosítva: 2015. február 27.

Kiszerelés:   12 minta
Lelőhely:   online, Nailland
Kategória:   Szépítő eszközök

Magyar, kreativ, egyedi lemez, 8 db minta van rajta

borntobe

2015. március 5.

Imadom a Pet'la Plate lemezeket! Gyonyoruek, es egy magyar lany tervei alapjan keszulnek. Jo minosegu, mely mintalemez, szerintem a konadot is veri. Egyetlen problemam, hogy nekem tul nagyok a mintak, nem tudom szepen a kormomre tenni, az, hogy az egesz minta elferjen, lehetetlen, mert kb. ket korom meretu egy minta. Ezert csak 4, mert pl ezen a lemezen a koponyak nem igazan jonnek ki felben.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. március 5.