Pet'la Plate

Ár:   Az ár hiányzik. Feltöltöm   Kategória:   Szépítő eszközök
Lelőhely:   online, Nailland   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: petrush, Módosítva: 2014. június 3.

Lelőhely:   online, Nailland
Kategória:   Szépítő eszközök

6*12 centiméteres szálcsiszolt réz körömnyomdalemez, saját tervezésű, egyedi mintákkal.

A használta a következő:
1.: kend be a kívánt mintát körömlakkal
2.: húzd le a felesleget
3.: a pecsételővel vedd fel a mintát
4.: finom, de határozott, gördítő mozdulattal vidd át a mintát a körmödre
5.: fixáld fedőlakkal

Anettke

2016. február 17.

Nekem sajnos egyáltalán nem tetszenek a minták és az árát is túlzásnak találom! A Moyra nyomdalemezek sokkal jobban mutatnak a körmön és van belőle választék bőven! Sajnálom, hogy pont egy (tudtommal) magyar terméket kell ennyire lepontoznom...

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. február 17.

evilshedevil

2014. július 10.

Nagyon-nagyon egyszerű a Pet'la lemezek használata, mivel a minták mélyebben vannak mint az átlagos lemezeknél. Így gyengébb fedőképességű lakkokkal is lehet használni, illetve "ráérősen" lehet vele dolgozni, nem fog a minta rászáradni a nyomdázóra.   Olvass tovább a blogon >>

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2014. július 10.

negiluy

2014. július 2.

Nagyon megszerettem ezt a lemezt. Sokkal könnyebb dolgozni vele, mint a tömeggyártott darabokkal és az eredmény is sokkal szebb.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2014. július 2.