Petra

Ár:   Az ár hiányzik. Feltöltöm   Kategória:   Hidratáló krémek
Lelőhely:   patikák   Bőrprobléma:   Vízhiány

A krémet feltöltötte: Monique28, Módosítva: 2011. november 27.

Lelőhely:   patikák
Kategória:   Hidratáló krémek
Bőrprobléma:   Vízhiány

Hatását kétféle módon fejti ki, passzív hidratációt biztosit az által, hogy különböző összetevői (stearin, glicerin) révén puhítja, rugalmassá teszi a hám felső rétegét és megakadályozza az ezen keresztül létrejövő vízvesztést. Aktív hidratációt biztosító anyagai (Hidroviton, Carbamid) pedig vizet kötnek meg. Növényi kivonata (kamillavirág) a bőrt nyugtatja. Bőrrokon pH értéke a hidratációt segít megőrizni. Ajánljuk minden bőrtípusra, nappali használatra smink alapnak is. Nem okoz mitesszer képződést. Rendszeres használata a bőrt kisimítja, üdévé, puhább tapintatúvá teszi.

Kiszerelés: 200 ml

sziszoka

2013. április 11.

Régi szép emlékek!Mikor még suliba jártam,csak ilyen százasboltos cuccokra futotta,az is a tízórai pénzemből. :-) Már akkor is krémmániás voltam. :-))Akkor még nagyon megfelelőek voltak ezek a krémek,de ma már semmit sem érnének a több törődést igénylő bőrömnek.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2013. április 11.

sweetnika77

2011. november 27.

Régen használtam kevés helyen lehet kapni.Nagyon imádtam,szuper krém,nem szárit,szép a bőr tőle.nekem bevált akkor.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2011. november 27.