Pharma Nord

Ár:   2249 Ft   Kategória:   Szépségvitaminok
Kiszerelés:   60 db   Bőrtípus:   Minden
Lelőhely:   gyógyszertárak, patikák, drogériák   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: kismadár, Módosítva: 2015. április 30.

Kiszerelés:   60 db
Lelőhely:   gyógyszertárak, patikák, drogériák
Kategória:   Szépségvitaminok

• A béta-karotin az A-vitamin elővitaminja.
  • Az A-vitamin hozzájárul az egészséges bőr és a normális látás fenntartásához
  • Gyógyszergyártási gyakorlat szerint előállított dán termék

jbarbi91

2020. május 3.

Minden évben elkezdem szedni strand szezon előtt a kapszulát, nem égek le, egyenletes, szép, gyors barnulás. Megbízható termékcsalád. Én ajánlani tudom +++

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. május 3.

Schmetterling

2018. július 28.

Még a szolis korszakomban szedtem, gyönyörű barna volt a bőröm, mintha így születtem volna! Nem fakult, nem száradt ki a bőröm mikor szedtem ezt a terméket. A szójaolaj miatt -1. (a szója nem igazán hormonbarát :'( )

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2018. július 28.

kismadár

2015. szeptember 4.

4 hónapig szedtem minden nap, májustól augusztus végéig. Ha egyáltalán nem napoztam, akkor nem vettem észre semmilyen hatását, szóval önmagában nem barnított, viszont azt vettem észre, hogy még az én fehér bőröm is sokkal nehezebben égett le, szóval nagyban segítette a barnulást. Szerettem, de szerintem jövőre inkább megpróbálom a DM sajátmárkás karotinját.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. szeptember 4.