Pharma Nord

Ár:   2100 Ft   Kategória:   Szépségvitaminok
Kiszerelés:   30 db   Bőrtípus:   Minden
Lelőhely:   patikák   Bőrprobléma:   Bőröregedés

A krémet és az összetevőket feltöltötte: szaboszilvia28, Módosítva: 2016. február 22.

Kiszerelés:   30 db
Lelőhely:   patikák
Kategória:   Szépségvitaminok
Bőrprobléma:   Bőröregedés

A Bio-Szelénium+Cink+Vitaminok ideális antioxidáns komplex, mivel nemcsak tiszta, szerves kötésű szelént és cinket, hanem A,C,E és B6 vitaminokat is tartalmaz. Ezek közül mindegyik hozzájárul a DNS, fehérjék és lipidek oxidatív károsodásokkal szembeni védelméhez.

• Az ideális antioxidáns komplex.
  • Védelmet nyújt az oxidatív károsodásokkal szemben, többek között amelyet a légszennyezés okozhat.
  • Támogatja a megfelelő sav/bázis egyensúlyt.
  • Hozzájárul a normális szénhidrát anyagcsere fenntartásához.
  • Támogatja a bőr és nyálkahártya normális állapotát.

zsofi207

2020. január 9.

Én is hajhullás miatt kezdtem el szedni, illetve volt egy kis pajzsmirigy problémám. 3dobozzal szedtem be aztán tartottam egy hónapos szünetet és most megint elkezdtem a kúrát. Rengeteg új babahajam lett, iszonyat gyorsan nő a hajam, és csak azaz egészséges pár szál hullik ki. Legfeltűnőbben hajmosáskor jelentkezett, régen marékszámra vettem ki a szűrőből, most pedig szinte semmi nem hullik ki. A copfom is jóval vastagabb mint ezelőtt. Nagyon ajánlom azoknak akik hullik a hajuk! Meg úgy egyébként is jót tesz...:-)

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2020. január 9.

Leonie

2017. július 24.

Hajhullásra vettem.Nekem nagyon sokat segített.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. július 24.

Hajhullásra vettem.Nekem nagyon sokat segített.

szaboszilvia28

2016. február 7.

már korábban is szedtem, néhány éve, jelenleg is. Szerintem nagyon jó minőségű termékek.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2016. február 7.