Pharmatheiss Cosmetics

Ár:   7990 Ft   Kategória:   Sminkek szemre
Lelőhely:   patikák, online   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: AgiLeti, Módosítva: 2019. február 18.

Lelőhely:   patikák, online

A hosszabb és erősebb szempillákért - stimulálja a szempillák növekedését - selymes, mélyfekete színt ad - táplál és ápol.

Soraya

2020. június 29.

Nekem egyáltalán nem vált be, pedig elég sokszor próbálkoztam vele. Allergiát is kiváltott. Ráadásul egyáltalán nem tartós, könnyen elmaszatolódik pár óra után. Stimuláló hatást nem vettem észre. Kiemelő, dúsító hatást sem produkált. Nagyon drágának tartom ilyen minőség mellett. Teljes pénzkidobás volt megvenni.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2020. június 29.

AgiLeti

2019. február 14.

Én anyukámtól kaptam ajándékba és azt kell mondanom, hogy imádom, gyönyörű hosszú, dús szempillákat varázsol egész napra! :) könnyű az eltávolítása is. Engem nagyon meggyőzött.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2019. február 14.