Pharmekal

Ár:   5990 Ft   Kategória:   Szépségvitaminok
Kiszerelés:   180 db   Bőrtípus:   Minden

A krémet és az összetevőket feltöltötte: nta2, Módosítva: 2019. október 25.

Kiszerelés:   180 db
Kategória:   Szépségvitaminok

A változatos, kiegyensúlyozott táplálkozás és az egészséges életmód részeként alkalmazva a kollagén hozzájárul a bőr, csontozat, porcok, erek normál állapotának és működésének fenntartásához. Támogatja a (természetes) ízületi porc regenerálódását, felépülését. Biztosítja a porc építőelemeinek (peptidek) bioszintézisét és a bőr kötőszövet, szalagok és inak rugalmasságát. A C-vitamin hozzájárul a normál kollagénképződéshez, és ezen keresztül a porcok állapotának fenntartásához.

A Kollagén egy teherbíró, rostos protein, ami fontos alkotóeleme a csontoknak, porcoknak, inaknak, szalagoknak és egyéb kötőszöveteknek (bőr, köröm, haj). Valójában a kollagén teszi ki a teljes test protein mennyiség 50%-át. Az évek múlásával a szervezet kollagén termelése is csökken, ami a porcok és inak, valamint a bőrszövet rugalmasságának csökkenését is okozza. Ahogy csökken a szervezet kollagén tartalma a bőr annál inkább megereszkedik, ráncosodásra hajlamossá válik.

Hatóanyag 1 tablettában:

• Kollagén 1000 mg
  • C-Vitamin 10 mg
  • L-Ornitin 15 mg

nta2

2014. július 23.

Magas a hatóanyag tartalma összehasonlítva például az Interherb és más drogériákban kapható termékekkel és ár/érték arányban is ezt találtam a legjobbnak. Mondjuk nem elsősorban a bőröm miatt szedem, hanem hogy a porckorongjaimban megkösse a vizet (kezdődő porckorongsérv miatt), de ha mindkettőre hatékony, az még jobb. Amíg jobbat nem találok ami megéri, addig ez a favorit.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2014. július 23.