Phi

Ár:   3990 Ft   Kategória:   Egyéb kozmetikumok
Kiszerelés:   50 ml   Bőrtípus:   Száraz

A krémet feltöltötte: Erina, Módosítva: 2019. január 28.

Kategória:   Egyéb kozmetikumok
Bőrtípus:   Száraz

Panthenolos regeneráló és bőrnyugtató gyógynövényes- krém, nagyon száraz, érzékeny, gyulladt bőr kellemetlen tüneteinek enyhítésére.

BlackMagicWoman

2017. december 28.

Anyukámnak vettem ezt a krémet, mert szőrnyen néz ki a keze. Tiszta ekcéma, szinte a hús is látszik, olyan csúnya :( először csípte neki, de kb 20mps után már enyhűlt a csípés. 3. Napja használja és látványos a javulás, le a kalappal! Nem akartam több szteroidos krémet adni neki, de eddig semmi más nem segített, viszint ez elég ígéretes javulást eredményezett :) még később beszámolok az állapotáról de addig is 5csillaogot mindenképp érdemel et a krém :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2017. december 28.