Phi

Ár:   3990 Ft   Kategória:   Pakolások, Hámlasztók

A krémet és az összetevőket feltöltötte: Erina, Módosítva: 2019. február 25.

Kategória:   Pakolások, Hámlasztók

Mandala arcradír elegánsabb üvegtégely kiszerelésben. Úgy fejlesztették, hogy többszörös hatása maximálisan érvényesüljön. A csipkebogyó őrlemény gyengéden leradírozza az elhalt hámsejteket, a fehér  agyag pedig különösen jó mélytisztító. Úgy működik, mint egy „okos szivacs”, ami magába szívja a salakanyagokat ezáltal segíti a bőr tisztulását, megújulását. A rizskorpaolaj  mélyen és gazdagon táplálja a bőrt, a csipkebogyó őrlemény vitaminokban és bioaktív elemekben rendkívül gazdag hatóanyag. Segít megelőzni a bőr idő előtti öregedését, mérsékelni a ráncok kialakulását. A zöld tea por kiváló antioxidáns, fokozza a vérkeringést, csersavtartalma miatt összehúzza a pórusokat, visszaadja a bőr rugalmasságát. Heti néhányszori rendszeres használat mellett a külső környezeti hatásokkal szemben ellenállóbb, telt, puha, selymes és tiszta, egészséges arcbőrt eredményez.

zsazsi86

2017. június 30.

Valóban nagyon gyengéd az arcbőrhöz, kellőképpen hidratál, még talán túlságosan is :) kellemes illata van, ha van időm, fenn is szoktam hagyni 5-10 percig pakolás gyanánt! Utána kellemes, puha, hidratált, és sima a bőröm!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. június 30.

Antioxidánsok: Leptospermum Scoparium (Manuka) Oil
Hidratálók: Sucrose

Kaolin 0 0

Cukor.  A bőrön alkalmazva vízmegkötő hatása van.

Szárított zöld tea levelek örlésével nyert por. A CosIng hivatalos funkció besorolása szerint bőrradírozó és bőrkondicionáló hatású összetevő.  Lásd zöld tea kivonat

Manuka olaj. A manukafa leveléből vízgőz-desztillációval nyert antioxidáns hatású illóolaj. Nagyon hasonló a hatása a teafa olajéhoz. A kozmetikumokban használva elsősorban fertőtlenítő, baktérium ellenes tulajdonsága van, mely hatásos lehet a pattanásokat okozó baktériumok ellen.