Phi

Ár:   5400 Ft   Kategória:   Testápolók
Kiszerelés:   6 x 17 g   Bőrtípus:   Minden

A krémet feltöltötte: Erina, Módosítva: 2017. július 26.

Kiszerelés:   6 x 17 g
Kategória:   Testápolók

Szilárd testápoló gömbök körömvirággal és vadrózsaolajjal.

Mélyen és gazdagon táplálja a bőr alsóbb rétegeit és védőréteget képez a bőr felszínén. Így a külső környezeti hatásokkal szemben ellenállóbb, telt, puha, selymes és egészséges bőrt eredményez. Nem tartalmaz vizet, viszont tápláló, értékes növényi olajkeveréket, zsírban oldódó vitaminokat annál inkább.

bebababa66

2017. március 23.

Hűűű, nagyon, de nagyon szeretem! Kicsit görgetem a kezemben és a kéz melegétől elkezd felolvadni, amit szépen bele lehet masszírozni a bőrbe. Bevallom, én nem érzem ki se a vadrózsa olajat, se a körömvirágot belőle, de a kakaóvaj illatát igen, amit én személy szerint nagyon szeretek. Elég zsíros, amikor felkenem, de rendkívül jól beszívódik, nem kenem össze vele az ágyat vagy a pizsit, és másnapra pihe-puha lesz a bőröm.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2017. március 23.