Philips

Ár:   Az ár hiányzik. Feltöltöm   Kategória:   Szépítő elektronikai eszközök
Lelőhely:   elektronikai boltok, online   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: anonymous, Módosítva: 2013. július 9.

Lelőhely:   elektronikai boltok, online

• 1 jégakkumulátor védőtokkal
  • 1 epilátor készülék
  • 1 zipzáros neszeszer a tárolásra
  • 1 mini tisztító kefe
  • 1 adapter - csak adapterről, árammal működik!
  • használati utasítás füzet

Aspartia

2017. január 5.

Csatlakozom az előttem szólóhoz, az előző epilátoromhoz képest jóval gyorsabban epilál. A borotvafejjel viszont nem tudtam kellően simára borotválni magam, a radírozót meg nem használom. Amúgy a jégaksija annyira sokáig nem bírja, és nem is tompítja a fájdalmat annyira. Ettől függetlenül jó kis gép. Még tini koromban vettem, úgyhogy jól bírja. :D

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. január 5.

sydney

2013. május 9.

Nekem a 2in1 van meg, de ahogy nézem ugyanez, csak az enyémben nincs borotva fej. Amúgy én is nagyon szeretem, kb. 8-10 éve megvan, és semmi baja, abszolút megérte az árát. Mjuk a jeges részt csak eleinte használtam, mindig elfelejtettem időben betenni a fagyasztóba... A hámlasztót sem használom, m vhogy nem bírta a bőröm, több napig viszkettem utána. Viszont maga a gép és az epilátor fej nagyon bevált, kellemesen kézre áll, pici a gép is meg a feje is, a hajlatokban is viszonylag könnyen használható. Könnyű, szállítani is praktikusan lehet. Legközelebb mjuk ilyen extrákra mint a jeges akku nem fogok költeni, de amúgy a márka, meg az alaptermék nagyon bevált.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. május 9.