Philips

Ár:   30 000 Ft   Kategória:   Szépítő elektronikai eszközök
Kiszerelés:     Bőrtípus:   Minden
Lelőhely:   elektronikai boltok, online   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: Babooca, Módosítva: 2019. március 27.

Ár:   30 000 Ft
Kiszerelés:
Lelőhely:   elektronikai boltok, online
Kategória:   Szépítő elektronikai eszközök

A Moisture Protect hajszárító infravörös érzékelővel rendelkezik, amely folyamatosan felméri az optimális hőmérsékletet a haj szárításához, miközben megőrzi a haj természetes nedvességét.

2300 W teljesítmény. 6 sebesség és hőmérséklet beállítás. Hideg légáram funkció.

pacsalia

2021. március 7.

Update 2021.03.07.:
5-ről 3 csillagra pontozom le. Ugyanis számomra semmi extrát nem ad már! Egy idő után úgy tűnik ugyanúgy kiszárítja a hajat mint bármely más sima 5-10ezer forintos hajszárító. Sajnos 1-2 hónap után elmúlt a csodahatás, hiába kapcsolom be mindig a moisture protect+thermoprotect funkciókat. Annyi előnye van hogy nem égeti úgy a fejbőrt talán....
Nem fogom újravenni ha valaha bedöglik. Pótolom egy sima kisebb normál Philips-szel, ami ugyanezt tudja csak fényévekkel könnyebb súlyú és nem kell vele kínlódni emiatt.

2020.08.27.:
Nehéz gép, de jónak tűnik a hatása úgyhogy megéri a heti 2-3x extra karedzés. :D szűkítővel sajna nem az igazi, azzal nekem nagyon lassan szárad a hajam. viszont ami pozitív, hogy szűkítő nélkül is fényévekkel egyenesebb, puhább, fényesebb, "könnyedebb", gubancmentesebb lett a hajam mint az előző mezei hajszárítóm használatakor.
Ami nekem is böki a csőröm, hogy azért 30ezer körüli árba igazán beleférhetett volna egy zsák vagy egy védőtok..... De ezek csak kákáncsomókeresések részemről, hogy ne csak ódákat zengjek..
Még csak 2x próbáltam úgyhogy ha eszembe jut, jönni fogok egy update-re majd :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2021. március 7.

Update 2021.03.07.:

2020.08.27.:
Még csak 2x próbáltam úgyhogy ha eszembe jut, jönni fogok egy update-re majd :)

laracroft

2020. december 16.

Nagyon nevetek az előttem hozzászólón! :) Maximálisan igaza van. Bármilyen hajszárítóval lehet manuálisan állítgatni a hőfokot a gyengédebb hajszárításért (lásd: "hideg" levegő gomb) - különösebben ez sem csinál semmi mást, csak automatán. Ennek ellenére én is nagyon szeretem, évek óta megvan, de senki ne szomorkodjon, akinek a pénztárcája nem engedi meg ezt a hajszárítót - nem veszít vele semmit.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. december 16.

MayumiShinken

2020. december 16.

Én leszek az ünneprontó. Szerintem aki nem NDK-s lángszóróról váltott erre a hajszárítóra, annak nem fog nagy meglepetést okozni. Ennek ellenére én nagyon szeretem, de kicsit túl van árazva.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. december 16.

chiocciola

2020. augusztus 19.

Én is 40% akcióban vettem, H&M Member kuponnal, így szerintem megéri. Az előző hajszárítóm egy 14 éve 1500 Ft-ért vásárolt utazó hajszárító volt, tehát a különbség nyilván ég és föld. Most látom csak, hogy mennyit számít, hogy milyen a hajszárítód. Előtte maréknyi hajam hullott ki a hajszárításkor, most alig egy pár szál, ezért nem tudok elég hálás lenni. Nagyon fényes, puha tapintású, jó tartású lesz tőle a haj, a kislányomé nagyon sűrű és gubancolódik, az övé sokkal könnyebben fésülhető ettől. A diffúzorral használjuk, bekapcsoljuk a Moisture Protectet és a Thermo Protect hőfokon szárítom. Ennek ellenére nem tart tovább hajszárítás, mint a régivel, ami olyan forrón fújta, hogy már égette a bőrt, illetve izzadni lehetett alatta, az újjal ilyen gond sincs. Van a hátulján egy szűrő, ami megakadályozza, hogy bekapja a hajat, ez is nagy találmány, a régi mindig elkapott egy keveset, betépte, és jó égett szagot csinált. A hangja is sokkal barátibb, mint az előzőnek.

Egy dolog van, amit furcsállok: a hideg levegős fújás csak akkor működik, ha nyomva tartom a gombot. De azért meg tudom oldani.

Remélem ez is jó lesz vagy 14 évig.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. augusztus 19.

Remélem ez is jó lesz vagy 14 évig.

Eszterke9

2019. szeptember 13.

Egy ideje fájt a szívem ezért a hajszárítóért, de igen borsos az ára. Végül egy hónapja vettem a CinemaCity Phillips kuponjával 40% kedvezménnyel kb 18ezerért. Ez így belefért :)
Egy hónapja használom és láthatóan változik a hajam textúrája. Fényesebb, egyenesebb és sokkal puhább mint volt. A kicsit roncsoltabb hajvégek sem látványosak. Nem szárad ki a fejbőröm sem és szárítás közben sem égeti a levegő, ha kicsit tovább tartom egy ponton. Örülök, hogy megvettem!
Picike szívfájdalmam (ahogy láttam nem csak nekem), hogy jó lett volna valami egy tok vagy zsák vagy akármi, amivel lehet utaztatni.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2019. szeptember 13.

Babooca

2019. május 28.

2019. április 16.

Glamour-napi szerzemény ez a csodakütyü. Végre megtaláltam a tökéletes hajszárítót. Nem szárítja ki a hajam, nem égeti a fejbőröm. Nem is tudom eddig hogy tudtam élni nélküle. Az előző utazó hajszárítóm már nagyon szárította a hajam, a fejbőröm, le is törtek a hajvégeim. Később update.

2019.05.28.

Így egy hónap használat után elmondhatom, hogy sokkal kevesebb hajam hullik ki mióta ezt használom. Kevésbé szárad ki, végre nem csomókban hullik. Ég és föld a különbség egy mezei hajszárítóhoz képest. Hamar megszárítja a hajamat, de mégsem éget, nem nehéz maga a készülék. Egy szívbánatom van csak, hogy nem túl kompakt. Nem cserélném le semmi pénzért. Nagyon örülök, hogy végre beruháztam rá, nem kellett volna sajnálnom rá a pénzt és halogatni.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. május 28.

2019. április 16.

2019.05.28.

csajszigirl

2019. május 6.

Sziasztok!

Sose írtam még véleményt, de ahogy keresgélek mindig tapasztalatok után a krémmánián, gondoltam írok én is nektek mi az én tapasztalatom ezen termékkel kapcsolatban így fél év után.

Sokáig gondolkoztam, hogy megéri-e az árát a Philips MoistureProtect hajszárítója. A kiindulópont az volt, hogy egy olyan hajszárítót szerettem volna ami a legkevésbé roncsolja a hajamat. Alapból annyira vigyázok a hajamra, hogy igyekszem arra, hogy magától, természetesen száradjon meg és a legkevesebb hővel érintkezzen. Viszont ez ugye nem mindig lehetséges a rohanós napokban.
Végül a párom karácsonyra meglepett vele. Ennek függvényében már egy féléves tapasztalatot tudok leírni nektek.

Első körben, hogy őszinte legyek nekem nem volt annyira húha csodaszer. Maga a hajszárító rendben volt, gyors volt, szépen megszárította a hajamat, de nem éreztem olyan kimagasló eredményt amire rá tudtam volna vágni, hogy igen ez megérte a 30 000 Ft-ot. Azonban telt múlt az idő és minél többször használtam annál jobban beleszerettem és meglepődtem az eredményen amit a hajammal csinál. Brutál fényes, selymes és egyenes lesz tőle a hajam, olyannyira, hogy nincs szükség vasalásra utána.
Egyetlen negatívum amit fel tudnék hozni, hogy egy ilyen kategóriás gépnél, mikor az ember ennyi pénzt kiad egy hajszárítóért elvártam volna, hogy adjanak egy tokot hozzá, amiben tudom vinni ide-oda.

Összességében én szívből tudom ajánlani bárkinek a Philips MoistureProtect Hajszárítóját. Nem bántam meg a vásárlást és ha újra kelle választanom ugyanígy döntenék.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. május 6.

Sziasztok!