Philips

Ár:   12 490 Ft   Kategória:   Szépítő elektronikai eszközök
Lelőhely:   elektronikai boltok, online   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: djsmithpopo, Módosítva: 2013. augusztus 2.

Ár:   12 490 Ft
Lelőhely:   elektronikai boltok, online
Kategória:   Szépítő elektronikai eszközök

• Sebességfokozat száma: Satinelle Epilátor: 2 fajta sebesség fokozat
  • kapacitás vagy bemelegítési idő: Mini Epilátor: 60 perces üzemidő
  • Tápellátás típus: Mini Epilátor: elemes
  • Arc készlet: elemes

Selymesen sima bőr az új, limitált kiadású, teljes testen használható epilátorkészlettel. Gyors és hatékony epilátor, precíziós epilátor az érzékenyebb területekhez, és luxus intelligens csipeszek a szemöldök formázásához.

A vezeték nélküli mini epilátor precíz kontúrozást biztosít
Kiváló megoldás a kényes testrészekhez. A keskeny, gyengéd precíziós ideális az érzékeny területekhez és utazáshoz.

Luxus kiegészítő hordozható csipeszek fényforrással és tükörrel
Csipesz elegáns tokban, beépített fényforrással és tükörrel: szemöldökhöz ideális.

A hatékony epiláló rendszer gyökerestől eltávolítja a szőrszálakat
A hatékony epiláló rendszer gyökerestől eltávolítja a szőrszálakat, így bőre hetekig sima és borostamentes marad.

Ár: 8900 Ft , Eladó: Myrtle
Állapot: nagyon keveset használt, tökéletes állapotú, Helyszín: Budapest, fizetés: személyes átvétel/posta/foxpost
Babooca

2019. szeptember 16.

Nagyon sokáig vágytam erre a szettre. Húgomnak van ilyen epilátora, már ha még működik neki. A kis epilátor nagyon hasznos, de ha egyszer lemerül az elem, nagyon nehéz cserélni. A nagy meg Satinelle-hez híven vezeték és adapter gondokkal küzd 1-1.5 év után. Ez azért elég nagy csalódás, és sajnos nem is olyan olcsó ez a szett, hogy évente újravegyük. A szemöldökcsipesz anyukám kedvence. Összességében nem rossz ez a szett, a kis epilátor egész kompakt, elfér a neszesszerben is és hasznos de biztosan nem vennék Satinelle-t többé a 3. csalódásom után.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. szeptember 16.

sancs

2018. szeptember 13.

Féléve használom. Már régóta beakartam ruházni egyre. Nem rossz kis szerkezet Gyorsan lekapja a szőrszálakat, ami jó benne. Viszont én egy héten többször is használom. Lehet velem van a probléma, de én úgy érzem, mintha valamikor csak eltépné a szőrszálakat. Így gyakrabban veszem elő. Szeretem a nagyot, mert gyors munkát végez, 2fokozattal. A kisebben egy fokozat van, de kialakítása miatt kényelmes használni, főleg hónaljon. A csipesszel könnyű bánni és minden pici felesleges szál látható, mert világít. Első használatkor úgy fájt, hogy csillagokat láttam tőle. Most már megszoktam és egyáltalán nem fáj.
Up. : Most már nagyon bánom, hogy megvettem. A kis epilátor nem mükődik, nyikorog és ott hagyja a szőrszálakat. Pedig mindig tisztítom. A nagy továbbra is kiválóan mükődik.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. szeptember 13.

linszu

2018. március 2.

Évekkel ezelőtt kaptam karácsonyra és a az elemes mini még mindig kiválóan működik. Hónaljon csak ezt használom, mert szerintem sokkal gyorsabban forog, mint a sima vezetékes epilátor, így nem húzgál és fájdalom-mentesebb az epilálás. A szemöldökcsipesz részét nem igazán használtam, bár a kis lámparésze szuper dolog. A vezetékes epilátor nem volt a kedvencem.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2018. március 2.

FKingu

2016. május 11.

Nagyon jó, a szemöldökcsipesznél szuper a kis megvilágítás. A kisebb epilátor nagyon praktikus, akár utazáshoz is, kényes területeken meg főleg jól használható. Szép a design.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. május 11.

erikah

2016. március 28.

Jó volt mg működött. 1 év után elkezdett vacakolni a vezeték. Így akkor működött amikor ő úgy gondolta. 2 év után használhatatlan. Csak vezetéket nem lehet hozzá beszerezni sehol. Aki szeret kétévente több tízezret kiadni valamiért annak kiváló. Így azonban egyenesen kukába ment pénz.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. március 28.

gendur.berni

2015. február 17.

Már évek óta meg van, és nagyon szeretem. Régen anyum ezeréves epilátorát használtam, kész megváltás volt erre áttérni. Azt nem mondom, hogy nem fáj, de elég kíméletes ahhoz képest, hogy tövestül tép ki az ember szőrét. :) Rendszeresen használom, és még mindig olyan, mint új korában. A csipesz, amit adnak hozzá, az eddigi legjobb szemöldökcsipeszem. A kicsi epilátort is nagyon szeretem, mert nem kell a hosszú zsinórral kínlódni, ha csak hirtelen leepilálnám a hónaljam.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. február 17.

necra

2014. december 7.

Most jott meg es egy alapos furdo utan (gondotam, ha kiazik a bor, jobb lesz) el is kezdtem a tesztelest az evek ota borotvalt testemen. Van egy ezer eves Braunom, arra a fajdalomra szamitottam, hat nem. A szeles fejjel 5 perc alatt kesz volt a honomalja, a labam szinten ( hatul fajt azert), viszont a picivel siman vegigmentem az egyeb teruleteken ;), bar iszonyuan fesziteni kell a bort. Hoonap a meg kenyesebb, maradek 1-1 centi kovetkezik:-)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2014. december 7.

Réka89

2014. július 12.

Szülinapomra kaptam ajándékba. Életem első epilátora.
Negatívuma, hogy néha úgy érzem mintha csak eltépné a szőrszálakat és sajnos elég gyakran kell használni, egy héten többször is elő kell venni, ha teljes simaságot akarok. Ennek ellenére nagyon jó kis készülék, és nem hiszem, hogy más epilátor jobban teljesítene vagy fájdalommentesebb lenne a használata.
A kis epilátorba vettem külön akkumulátort, mert a hagyományos elemmel nem működik sokáig. Ebben az a legjobb, hogy vezeték nélküli és a kialakítása is nagyon jó.
A csipesz nagyon tetszik a világítós funkció miatt, sokkal jobb, mint a hagyományos. Miután megkaptam kb. 2 hét után elromlott. Valamilyen érintkezési hibája lehetett, mert nem mindig világított. Visszavittem az Auchan-ba, ahol közölték, hogy felküldik Pestre megjavítani, de az egész készletet oda kell adnom. -.- Ezért 1 hónapig nélkülöznöm kellett az epilátorokat. Végül nem tudták megjavítani a csipeszt ezért kaptam egy teljesen új készletet. Ennek már egy féléve és az új csipesz tökéletesen működik.
Összességében nagyon jó kis szett, minden eleme maximálisan kihasználható! Nálam csillagos ötös!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2014. július 12.

Szülinapomra kaptam ajándékba. Életem első epilátora.

vanessaigornh

2014. július 4.

Imádom az elemes kicsi epilátort. Bárhová (nyaralásra) is viheti magával az ember. Nagyon jó használni a hónalj területén. Nem tudom, hogy mennyi a fordulatszáma, de szinte alig érezhető fájdalom vele. Érdekes, gogy pár évvel ezelőtt még ez a szett 42 ezer Ft volt. Most meg 15 ezer körül árulják. Szóval megéri, de tényleg.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2014. július 4.

evilshedevil

2014. június 24.

Nagyon jó kis szett, 2 éve van meg, eddig hiba nélkül működik. Gyorsan lehet vele haladni, szinte fájdalommentesen, bár ez ugye mindenkinél más. :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2014. június 24.