Philips

Ár:   Az ár hiányzik. Feltöltöm   Kategória:   Szépítő elektronikai eszközök
Lelőhely:   elektronikai boltok, online   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: Puhapracli, Módosítva: 2014. április 11.

Lelőhely:   elektronikai boltok, online
Kategória:   Szépítő elektronikai eszközök

Hatékony szőrtelenítés a hosszan sima lábakért

• Az extra széles fej egyetlen mozdulattal több szőrt távolít el
  • Az Opti-light a legfinomabb szőrszálakat is megmutatja
  • A csuklós Optimális teljesítmény sapka tökéletes kontúrkövetést biztosít
  • Az aktív szőrszálemelő felemeli és eltávolítja a fekvő szőrszálakat is
  • A tárcsák még a legfinomabb szőrszálakat is eltávolítják

Kényelmes epilálás

• Akár 40 perces, vezeték nélküli epilálás, egy órás gyorstöltéssel
  • A rezgő masszázsrendszer stimulálja és nyugtatja a bőrt
  • A mosható epilálófej optimális higiénét biztosít

Kiváló megoldások a kényes testrészekhez

• A vezeték nélküli mini epilátor precíz kontúrozást biztosít
  • Borotválás, vágás és formálás a rendkívül alapos és sima eredmény érdekében
  • Luxus kiegészítő hordozható csipeszek beépített fénnyel és tükörrel

elixir

2015. január 1.

Karácsonyra kaptam, 30 ezer volt a netről rendelve. Nagyon meg vagyok vele elégedve. Már egy ősrégi Braun Silkepilem volt, de azzal mindig csak hanyagoltam az epilálást, és végül mindig gyantáztatnom kellett. A 6574/20-as változatról itt, a krémmánián olvastam NataliE kiváló leírását. Abból indultam ki vásárlás előtt.
Hálózatról és akkumlátorról is működtethető. Egy feltöltés kb. 40 perc működést bír.
Gyorsabban dolgozik a régi Braunhoz képest, a világítás segítségével sokkal jobban látom a szálakat.
A szemöldök csipesz a pici lámpával, mint hasznos kiegészítő, nekem is nagyon bevált, kiválóan lehet látni és szedni a szemöldök szálait. (Nekem fontos volt, hogy a csipesz is a készlet része legyen.)
A kerámiatárcsákkal és a szélesebb epiláló fejjel gyorsabb a művelet és kevésbé fájdalmas.
A hangja kis traktorra emlékeztet, de nem zavar.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2015. január 1.

A hangja kis traktorra emlékeztet, de nem zavar.

Puhapracli

2014. április 1.

Születésnapomra kaptam ezt a kis csoda masinát. Ez előtt egy remingtonom volt, ami már annyira húzta a szőröm, hogy a fájdalom elviselhetetlenné vált. Sokat nézelődtem a neten, mire rátaláltam erre a kerámiatárcsás masinára. Azt mondják (az okos kis termékmérnökök), hogy a kerámiatárcsa miatt az epilálás sokkal hatékonyabb és kevésbé fájdalmas a hagyományos epilálásnál. A dobozt kibontva csodás dolgokra bukkantam :) tartalmaz egy epilátort (szélesebb fejjel, mint amit valaha láttam) egy bikinivonal formázót (hozzá természetesen Philips elemeket) 3 pótfejet, egy nagyon jó minőségű hordtáskát és ami külön nagyon-nagyon plusz pont egy világítással rendelkező szemöldökcsipeszt!
De haladjunk szépen sorban:
Epilátor: 2 fokozat van rajta. Mivel az előzővel hanyagoltam az utolsó időkben a szőrtelenítést, így bőven volt dolga az új gépnek :) azt hittem, hogy igazi kemény menet lesz, de végül nagyon meglepődtem. Álmomban nem gondoltam volna, hogy az hogy egy gép kitépi a szőrt a testemből ha nem is teljesen fájdolommentes, de szinte alig érezhető. Tényleg leesett az állam és persze a szőröm is :) Mindkét lábamon teljesen végigmentem és egyszersem szisszentem fel (az előzővel az ordítás sem állt tőlem messze :) ). A hangja talán az egyetlen ami a megszokottnál kicsit hangosabb, dehát ez legyen a legnagyobb hibája egy olyan gépnek ami 20 perc alatt mindkét lábamat simává varázsolja. Van rajta egy nagyon jó fényerejű lámpa is, amivel végig látom, hogy a legapróbb, de tényleg a legapróbb szőrt is kiszedi.
Bikiniformázó:
A 2 db aranyos kis elem behelyezése után rögtön neki is estem az érzékeny területnek. A hanghatás itt sem maradt el (ami a gépet illeti) viszont az érzés részemről itt is a majdnem fájdalommentes kategória volt.
Szemöldökcsipesz:
Hát ez maga a csoda. Saját magamnak szedem a szemöldököm, és sosem tudok olyan szögben állni a tükörhöz, hogy minden szállat meglássak. Egy dekoratív kis tartóban van (így sérülésmentesen tartható sminktáskában is) és ezen is egy nagyon jó fényerejű lámpa van. A használat pedig hihetetlenül megváltoztatta a csipeszekhez való viszonyom.
Mindent összevetve egyszerűen hibátlan!!!!!

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2014. április 1.

De haladjunk szépen sorban:
Bikiniformázó:
Szemöldökcsipesz:
Mindent összevetve egyszerűen hibátlan!!!!!