Philips

Ár:   Az ár hiányzik. Feltöltöm   Kategória:   Szépítő elektronikai eszközök
Lelőhely:   elektronikai boltok, online   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: kissbarbara1990, Módosítva: 2013. október 12.

Lelőhely:   elektronikai boltok, online
Kategória:   Szépítő elektronikai eszközök

Hajszárító: 2100W , 6 sebesség- és hőmérsékletbeállítás , Hideglevegő , Szűkítőfej , Akasztóhurok , 1.8m vezetékhossz , Forgatható vezeték , Könnyen levehető és tisztítható szűrő

Hajvasaló: Kerámia lapok , 210°C , 30mp felmelegesési idő , Automatikus kikapcsolás , 1.8m vezetékhossz , Összezárható lapok , Forgatható vezeték

noxibaba

2014. június 1.

A Tescoban vettük 6000Ft-ért. Leginkább a hajsimító keltette fel az érdeklődésemet, de a hajszárítómat sem árt lecserélni. Hajsimítót próbáltam ki. Bedugtam, bekapcsoltam és máris használatra kész volt. Egy simítás és máris kész volt egy tincs. Iszonyatosan jól jártunk és megérte!! :)

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2014. június 1.

elina555

2014. május 20.

Akciós volt a Tescoba. Volt egy 1000 éves hajszárítóm, de már fura hangokat adott ki szárítás közben :D Hajvasalót is már akartam venni úghogy amikor megláttam, akkor gondolkodás nélkül megvettem. Nagyon jól szolgál mind a kettő. :D

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2014. május 20.

kissbarbara1990

2013. október 7.

2013. 10. 05.: Felmondta a szolgálatot a hajszárítóm (Babyliss D131E), gyorsan be kellett újítani egyet. Igazából a Remington Pro Ionic 2000-re fájt a fogam, de reklámújságban felkeltette az érdeklődésemet ez a szett az ára miatt. 8300 forintba került, ma vettem meg. Úgy voltam vele, hogy egy tartalék hajvasaló sem árthat, hiszen a mostani példányomat már 4 éve nyúzom napi szinten. Holnap avatom fel őket, jövök majd frissíteni.

2013. 10. 07.: Jajjjj nekem életem eddigi legjobb hajszárítása volt a tegnapi :))) Gyors kész lettem vele, bár ami feltűnt még, hogy nehezebb az előző szárítómnál,de majd megszokom. Kb fele annyi idő alatt beszárítottam a hajam ezzel a kütyüvel :))) bódotttág van :) Utána kiváncsiságból kivasaltam a hajam is...elképesztő: 1 tincs 1 húzás és szögegyenes :o Aztán ma hajnali 5kor észrevételeztem, hogy minek kapcsoltam be a vasalót? nemis kellett kiegyenesíteni a hajamat reggel. Brutál, imádom ezt a 2 szerkentyűt <3

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. október 7.