Philips

Ár:   80 000 Ft   Kategória:   Szépítő elektronikai eszközök
Kiszerelés:     Bőrtípus:   Minden
Lelőhely:   elektronikai boltok, online   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: Bettu, Módosítva: 2021. január 6.

Ár:   80 000 Ft
Kiszerelés:
Lelőhely:   elektronikai boltok, online
Kategória:   Szépítő elektronikai eszközök

• Otthon használható, professzionális IPL technológia, bőrgyógyászokkal együtt kifejlesztve
  • Bizonyítottan biztonságos és hatásos kezelés
  • Nagy kezelőfelület a gyors használat érdekében
  • Többféle szőrzet- és bőrtípushoz egyaránt
  • Beépített bőrtónus-érzékelő
  • INGYENES Lumea alkalmazás, hogy legyen egy mindig elérhető személyes tanácsadója

Juliette Cavill

2021. január 18.

Updateelek még.
Akciósan vettem, és alapvetően lábakra. Erős fekete szőröm van ott, ami gyorsan nő. Látványosan kopott már, kb 6 alkalmon vagyok túl. Viszont én hetente használom egyelőre. Karomon már vékonyodott és alig van szőr. Persze nem tudom, mennyire lesz tartós, de egyelőre megérte.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2021. január 18.

Updateelek még.

rinababy

2021. január 15.

Jó pár alkalmon túl vagyok. Lábon, karon, hónaljon használom. Szőrszálaim sokkal gyengébben nőnek vissza, lábamról 70%-ban már "kikopott" a szőr, hónaljon viszont nem látok változást. Borotválást követően kell használni, és pár percet vesz igénybe csak a használata.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2021. január 15.

Bettu

2021. január 11.

Karácsonyra kaptam,ez volt a vágyam. :)
Szerintem ezt nekem találták ki. Világos bőrű, fekete szőrű vagyok, de az a fajta, aki ha megborotválkozik, már másnap szúr, és kb. már akkor látni, hogy nő a szőr,szóval szinte naponta borotválkozhatnék..:( Az értékelések alapján sok reményt fűzök ehhez a kis csodamasinához.
A 2. "kezelésen" vagyok túl, úgyhogy az eredményekről majd kicsit később jövök beszámolni. A használata nagyon egyszerű, én 4-es fokozaton használom, 5-ösön már eléggé éget, de amúgy teljesen fájdalommentes. Az zavar csak kicsit, hogy ugye szőrtelenül kell használni, így oda kell figyelni, hogy hol volt már levillogtatva és hol nem. De amúgy meg ha úgy nézzük még ez is jó, mert nem kell növesztgetni a szőrt, mint az epilálásnál.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2021. január 11.

Karácsonyra kaptam,ez volt a vágyam. :)