Philips

Ár:   109 990 Ft   Kategória:   Szépítő elektronikai eszközök
Kiszerelés:     Bőrtípus:   Minden
Lelőhely:   elektronikai boltok, online   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: TimyeK, Módosítva: 2018. március 29.

Ár:   109 990 Ft
Kiszerelés:
Lelőhely:   elektronikai boltok, online
Kategória:   Szépítő elektronikai eszközök

A Philips Lumea gyengéd fényimpulzusokat juttat a szőrtüszőkbe. Ennek következtében a szőrszálak növekedése fokozatosan csökken. Ismételt kezeléseket követően a bőr érezhetően sima lesz.

A Philips Lumea öt állítható fényenergia-beállításának köszönhetően biztosított a gyengéd, ugyanakkor hatékony kezelés. Megfelelően alkalmazva a Philips Lumea IPL-kezelése biztonságos és gyengéd, még érzékeny bőrön és kényes területeken is.

• A testen és az arcon való használathoz
  • 15 perc a lábszárak kezelésére
  • >250 000 lámpavillanás
  • Extra hosszú vezeték

k.nono

2020. október 28.

A többi hozzászólóval hasonlóan én is nagyon sokáig szemezgettem a készülékkel. Borsos az ára,de ki lehet fogni akciósan, én is 30% kedvezménnyel vettem a Philips webshopból nagyjából fél évvel ezelőtt.
Életem első szőrtelenítése óta borzasztóan kipattogott a bőröm, a szőrszálaim benőttek bármilyen szőrtelenítési technikát próbáltam, megnehezítette az életem és nagyon gátlásos voltam miatta. Kozmetikushoz jártam gyantáztatni, szóval így ha azt vesszük 1-2 év alatt vissza is jön a szerkezet ára :)
A kis bevezetőm után a véleményem a készülékről: életem eddigi legjobb vásárlása volt. Fél év alatt a hónaljamról és a lábszáramról teljesen eltűnt a szőr, a combomon és az intim részeken pedig nagyon megritkult. Sehol egy benőtt szőrszál, gyulladás. Eleinte az érzékenyebb területeken alacsonyabb fokozaton csináltam,de azt vettem észre,hogy úgy jelentősen csökken a hatásossága, ezért összeszorított foggal néha,de ötös fokozattal használom, mert jelentősen meg tud csípni egy-két helyen(de látható nyoma nincsen,csak egy pillanatig fáj). Tapasztalat az, hogy ha megvárom míg elhűl a gép, akkor sokkal kevésbé fájdalmas az érzékenyebb helyeken.
Nekem maga a kezelés elég sokáig tart,de fülhallgatóval simán tudok, filmet/sorozatot nézni közben szóval annyira nem unalmas így :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. október 28.

kovacsnikoletta92

2020. szeptember 3.

Évek óta szemezek már az ipl szőrtelenítőkkel, de mindig nagyon drágának ítéltem. Július közepén érte el azt az összeget, hogy szívtam a fogam de megvettem. A fő lendületet egy ismerősöm adta, akinek már az első használat után már csak foltokban nőt vissza a hasonlóan erős és sötét szőre, így éreztem, hogy na akkor ez most már nekem is kell.

Az SC1994-et vettem meg, ami csak annyiban különbözik, hogy 1 fej van hozzá kettő helyett. 90 napos pénzvisszafizetési garanciát vállalt rá a Philips, így úgy voltam vele, hogy most kockázatmentesen kipróbálhatom.

Nem bántam meg, hogy az 1 fejes verziót választottam, simán meg tudok csinálni minden nehezebben kezelhető felületet is ezzel az 1 fejjel. Kellett hozzá egy kis rutin, de a 3. kezelésre már egyszer nem fordult elő olyan, hogy helyezgetni kelljen a gépet, mert nem simult teljesen fel a bőrre.
Jellemzően 5-ös fokozaton használom mindenhol, nem 'csíp' jobban, mint az alacsonyabb fokozatok, ami viszont érdekes, hogy a jobb karomon, a könyök hajlatom mellett van egy nagyobb felület, ami a kezelés után fél napig mindig piros és viszket is, azonban egy éjszaka alatt elmúlik.
A kezelés után én mindig napozás utáni aloe géllel kenem végig magam :)

Majdnem 1 hete csináltam meg a 3. kezelést hónaljon, karokon, hason, bikini vonalon és a teljes lábamon, beleértve a combokat is. A kezeléseket 2 hetes rendszerességgel csinálom. Érdemes hétvégén megcsinálni, mivel előtte le kell zuhanyozni és kb 1 órát vesz nálam igénybe.

1. kezelés: szinte semmi eredményt nem vettem észre, picit el is voltam keseredve, így utána is néztem a pénzvisszafizetési garancia feltételeinek...
2. kezelés: a hónaljam és a karjaim is foltosan nőttek vissza, a megmaradt szőr sokkal lassabban és fakóbban nőtt vissza
3. kezelés: egy héttel a kezelés után, a karomon és a hasamon szinte semmi szőr nem nőtt vissza,a hónaljam, a lábszárakon, combjaimon és a bikinivonalamon is kitartóak a szőrszálak és kevesebb foltban nőtt csak vissza

Kíváncsi leszek a 4. kezelésre, mert szerintem az előbb listázott helyeken tovább kell majd folytatnom 2 hetes rendszerességgel a kezelést. Meglepődtem, mert azért a nyáron elég sokat barnultam, a karom a legbarnább a bőröm, mégis ott volt a leghatásosabb a kezelés.

Nagyon elégedett vagyok ezzel az eredménnyel is már, mert igazán erős, sötét szőröm van... biztosan nem fogom visszaküldeni, megéri az árát :)

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. szeptember 3.

A kezelés után én mindig napozás utáni aloe géllel kenem végig magam :)

idaritten

2020. szeptember 3.

Életem legjobb vétele volt ez a gép! 4 alkalommal használtam eddig, rendszeresen 2 hetente, és már azt mondhatom, hogy foltokban nő a szőröm. Ami viszont nálam nagyobb eredmény, hogy az extrán érzékeny bőröm sokkal barátságosabban viselkedik. Ezelőtt vagy minden nap (ha nagyon puha lábat szerettem volna, akkor napi 2x) kellett borotválkoznom, ha kimaradt 1 nap, akkor kb 5-6 napot kellett várnom a következővel, annyira megsínylette, ha akkor estem neki. Most ezt már elfelejtettem, teljesen mindegy milyen rendszerességgel borotválom, ugyanolyan sima, sehol egy vágás, szőrbenövés, semmi. Türelmesen kell használni, mert én is látom, hogy ahogy húzom, villanások között túl nagy területek maradhattak ki, úgyhogy innentől ráérősen csinálom, rászánom az időt. De mindenképpen 5 csillag!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. szeptember 3.

hessviky666

2020. június 16.

Kb 2-3 éve van meg. Eleinte 2 hetente használtam, a lábamon azóta sem nőtt vissza ugyanolyan sűrüre a szőr, pedig várandósság miatt egy év ki is maradt. Ott tökéletes volt. A hónaljamon és a bikini vonalamon addig jó, amíg használom rendszeresen, pedig az említett területeken a legsötétebb a szőr... De túl látványos eredmény ott nincs. Jónak jó, gyorsan lehet vele haladni, de nem csodaszer.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. június 16.

Salanki16

2019. november 11.

Évek óta vágytam egy ilyen gépre.
Lassan egy éve van meg így már van némi tapasztalatom vele.
Sajnos nem tudom úgy használni ahogy kellene a folyamatosság szempontjából, van, hogy kimarad egy-egy kezelés.
A leglátványosabb talán a hónaljamon volt( kb.80%.) A lábaimon is kihullott a 60%-a a szőrnek.
Kicsit többet vártam, bár tény, hogy nem használtam 2hetente.
Erős, sötét szőr / fehér bőr, tökéletes alany vagyok ehhez a géphez.
Nekem a plusz 1fejes verzió van meg(arcra is). Ott nem igazán használtam még, így arról nem tudok véleményt írni.
Az egész(!) lábam kb egy 30-45 perc alatt megvan.
Bikini vonalnál kissé kellemetlen de tűrhető. Közel sem jár akkora fájdalommal mint a gyanta vagy epilátor.
Azért értékelem mégis 4*-ra mert szerintem ha ráállnék a folyamatosságra akkor sokkal jobb lenne a helyzet, de nekem már így is nagyon megkönnyítette az életemet, így, hogy jön a tél szerintem előveszem újra és igyekszem majd úgy használni ahogy kell.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2019. november 11.

Évek óta vágytam egy ilyen gépre.
Lassan egy éve van meg így már van némi tapasztalatom vele.
Kicsit többet vártam, bár tény, hogy nem használtam 2hetente.
Erős, sötét szőr / fehér bőr, tökéletes alany vagyok ehhez a géphez.
Az egész(!) lábam kb egy 30-45 perc alatt megvan.

Pandamaci37

2019. november 3.

En pont a megfelelo alany vagyok, vilagos bor, sotet szor. Legzavarobb problemam, kb 16 eves korom ota az allamon levo szorszalak es sok mindent megadnek, h ne kelljen naponta csipeszelni. Igy hat megvasaroltam. Sajnalatomra a legkisebb fejjel sem tudtam az allamat kezelni (se a terdemet), mert akarhogy forgattam nem erintkezett; ezert -1csillag. A gep gyonyoru, de borzasztoan hamar felmelegedett es ki is kapcsolt, majd megdobbenesemre 2 honap utan teljesen meghalt. Na ezert meg egy -1 csillag...Szerencsere az arat levasarolhattam. Hasznalni a legjobban a bikinivonalamnal hasznalt, de folyamatosan minden heten hasznalnom kellett. 4 het nem hasznalat utan konkretan olyan volt, mintha sose hasznaltam volna. A visszakapott arabol, kis töprenges utan vettem egy braun expert pro 3at. A hatekonysagarol meg nem tudok nyilatkozni, de egyelore 5*-os. Nem olyan szep az igaz, de van rajta plusz egy szellozo, igy nem melegszik (cserebe zavarobb a villogtatas) es boldogsagomra sokkal jobb a fejeknek a kialakitasa. Az allamon, a terdeimnel is siman mukodik. Ugyh egyelore nem bantam meg, h nem ezt vettem ujra.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. november 3.

Evota

2019. június 20.

A véleményeket olvasva szántam rá magam, hogy megvegyem a készüléket, bár az ára kicsit aggasztott.
Tegnap volt az első nap, hogy kipróbáltam, így véleményt egyelőre nem igazán tudok mondani a hatásáról, megelőlegezem az 5 csillagot.
Nálam is teljesül az “elvárt” világos bőr, sötét szőr kombó, ezért bizakodva állok a dologhoz! :)
Teljes lábon, bikinivonalon, hason, hónaljon és arcon fogom használni.
Kérdésem az lenne, hogy aki szintén használja az arc és has területeken, hogyan szőrtelenít előtte? Leborotválni nem igazán szeretném ezeket a területeket (eddig szőkítettem őket, bár nem volt így sem túl esztétikus...), a gyantát pedig nem biztos, hogy elviselné a bőröm (nagyon érzékeny).
Köszönöm a segítséget! :)

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. június 20.

Teljes lábon, bikinivonalon, hason, hónaljon és arcon fogom használni.
Köszönöm a segítséget! :)

Chicquita83

2019. június 6.

Hosszas utánaolvasás után és a 90 napos pénzvisszafizetés akción felbuzdulva megvettem. Világos bőröm és sötét szőröm van, lábszár, hónalj és bikini területeken. A hónaljon 3 kezelés után már alig nő szőröm pár szál ,a lábszáron ahol vékonyabb a bőr ott már semmi. A combomon még nem látom a hatást- talán mintha lassabban nőnének vissza szőrök, a bikini vonalon is ugyanez - itt a vékony bőr miatt kicsit kellemetlen a kezelés kb mint az epilálás. Viszont nincs szőrtüsző gyulladás. De jó lesz ez - lásd a hónaljon elért eredményeket, csak türelem és idő kell hozzá. Én ötös fokozaton használtam végül, négyesen kezdtem. Volt, hogy előtte este borotváltam le a kezelendő felületet és volt hogy percekkel előtte, mikor hogy jött ki a lépés. A kezelés időtartama nekem több volt kb 60 -70 perc a teljesen láb és bikini.
Úgy döntöttem marad velem, viszont most bejött a jó idő, így elteszem és ősszel folytatom a kezeléseket. Annyi, hogy akinek anyajegye van legyen óvatos a környékén, mert égethet. Én mindig letakartam az ujjammal.
A választásnál én végül az SC1997-et vettem meg, ehhez két fej van, bár arcra nem fogom használni. A fajták közül én is csak annyi különbséget láttam amit az előttem lévő már leírt.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2019. június 6.

ImpossibleGirl

2018. december 10.

2 hónapja vettem meg és azóta használom azokon a helyeken, ahol sötétebb a szőröm és nekem tényleg beválik (világos bőr + sötét/fekete szőr). 80%-kal kevesebb nő és a maradék sem olyan erős, mint előtte volt. Arra figyelni kell, hogy a használati utasításban az áll, hogy frissen borotvált bőrön kell használni, de akkor nem használ. Kozmetikus ismerős mondta, hogy borotválás után egy nappal, hogy kinőjjön már egy picit a szőr, mert az vezeti a fényt. Viszont ha túl hosszú se jó, mert akkor ugyan kihullik, de vissza fog nőni.

A boltban négyféle lumea volt :
- advanced : 90.000 Ft (Én ezt választottam végül.)
- advanced + archoz használható fej : 110.000 Ft
- prestige : ebből is kétfajta, attól függően, hogy hány fejet tartalmaz : 160.000 Ft fölött

Kérdeztem az eladókat, hogy mi a különbség az árán kívül. A két advance között semmi, szóval a plusz fej kerül 20 ezerbe. Viszont a Prestige és az Advanced között annyi, hogy a Prestige felismeri a bőr/szőr típusát és maga állítja be a kívánt fokozatot, míg az Advanced-nél saját kezüleg kell.
Öt fokozat van benne, szóval nem annyira bonyolult a választás.

Ha valaki tudja netán, hogy ezen kívül még mi a különbség a kettő között az kérlek írja meg, mert ha ennyi, akkor tényleg nem látom értelmét a majdnem kétszer drágább verziónak.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2018. december 10.

A boltban négyféle lumea volt :
- advanced : 90.000 Ft (Én ezt választottam végül.)
- advanced + archoz használható fej : 110.000 Ft

Öt fokozat van benne, szóval nem annyira bonyolult a választás.

Lalala

2018. szeptember 20.

Májusban szereztem be JOY napok alkalmával ezt a gépet, és azóta is (lassan fél éve) két- majd háromhetente folyamatosan használom. Nyáron ezért (is) nagyon vigyáztam a bőrömre, napra nem igazán mentem ha nem volt muszáj. IPL után természetesen napokig fújtam magam 50-es napozóval ha utcára mentem. Az első két villogtatás után el voltam ájulva, hogy milyen szépen, foltokban kopik ki lassan a szőröm, a többi helyen pedig mintha puhább szőr jönne a helyére. Ez egészen idáig így is ment -> szőr foltokban itt-ott. Viszont most mintha hatástalanná vált volna. Ugyanúgy csinálok mindent ahogy eddig, de a szőr a kikopott helyeken is, és mindenhol újra megjelent ugyanolyan erősségben mint régen. Ezen kívül ami még nekem egyáltalán nem tetszik, hogy a gép kb. 10 perc használat után annyira felforrósodik, hogy ki kell kapcsolni és várni vele míg újra tudom használni. Emiatt nekem elég sok időt vesz igénybe a használata, főleg, mert egész testen csinálom minden alkalommal és fél combom után ki kell kapcsolni és várni... Előző nap ugye borotválni kell azt a testrészt ahol alkalmazni kívánjuk. (Aznap nem merem, mert nagyon érzékeny a bőröm.) Ha épp másnap valami miatt nincs időm IPL-ezni, várhatok megint, hogy tudjak borotválni, aztán rá következő nap jöhet csak az IPL-ezés. Nekem ezért kicsit macerás és időigényes a használata (de ez egyéni problémám). Mindez nem is lenne akkora baj, ha látnám az eredményét. Szóval, sajnos nekem nem azt adta, amit ígért, vagyis nem azt, amire számítottam... Mindenesetre még használgatom türelmesen és remélem egy idő múlva tényleg lesz látszata, nem pedig folyamatosan csak kis foltokban kikopott szőr lesz a végeredmény... Tavasszal jövök az update-el!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. szeptember 20.