Philips

Ár:   179 999 Ft   Kategória:   Szépítő elektronikai eszközök
Kiszerelés:     Bőrtípus:   Minden
Lelőhely:   elektronikai boltok, online   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: Babooca, Módosítva: 2019. március 22.

Ár:   179 999 Ft
Kiszerelés:
Lelőhely:   elektronikai boltok, online
Kategória:   Szépítő elektronikai eszközök

A készülék az optimális eredmény elérése céljából tervezett, speciálisan ívelt tartozékokkal rendelkezik. A Philips Lumea Prestige vezetékes és vezeték nélküli használatot, valamint egy SmartSkin érzékelőt is biztosít. Alkalmazási területek: kényes területek, test, arc.

Babooca

2019. szeptember 12.

2019.03.19.

Január végi szerzemény, azóta 3-4 kezelésen vagyok túl. Már a második használat után elkezdtek a szálak gyengülni, a harmadik használatnál egyértelműen látható volt, hogy kihullanak (!), amit nem gondoltam volna. Én bootcamp ideje alatt csak a kezelés előtt borotváltam, szigorúan csak borotva (hiába utálom), a 2 hetes növekedési fázis alatt nem. A szálak láthatóan meggyengültek, alig észrevehetőek, a színpigmentek eltűntek, világosodtak legalább 3 árnyalatot. Nagyon örülök, hogy 7 év győzködés után végre rászántam magam és megvettem. A karjaim, a hónaljam szinte teljesen szőrmentes, a lábaimon nem annyira feltűnő a változás, ott 40-50%-os eredményt értem csak el. Bikinivonalon is hasonló a helyzet, ott is többször kell majd ismételni a kezeléseket. Azonban én már ennek is rendkívül örülök, hiszen a 3 hetente újra ismétlődő epilálásokkal rengeteg időt veszítettem, a borotválásokkal még inkább. Ezzel 2 hétre, a jövőben pedig 4 és majd 8 hétre letudom a szőrtelenítést, ami nagyon megkönnyíti a mindennapjaimat.

FONTOS: csak teljesen szőrtelen és seb/folt mentes bőrfelületet szabad vele kezelni, mert ellenkező esetben éget és nem hatásos. A pattanásokat, az anyajegyeket érdemes fehér szemceruzával besatírozni, mert a bőrtől nagyon elütő példányokat iszonyatosan meg tudja csipkedni. Szem és nyálkahártya területén TILOS használni, ezt a tájékoztató is leírja. A kezelés ideje előtt/ alatt kerülni kell a napot és azt követően 1 hónapig.

Előny/Hátrány:
Előny: A bőröm sokkal puhább, egyenletesebb.
Hátrány: Az érzékenyebb bőrűek figyelmébe ajánlom, hogy nem teljesen fájdalommentes ez a kezelés. Nekem pl. a hónaljamon és a karomon minden egyes alkalommal fáj a vékony bőr miatt. Forró és enyhe áramütés szerű érzetet kelt. A kezelést követő 2 napig nekem nem szabad semmilyen krémet rákennem a bőrömre, mert érzékenyebb, szőrtüsző gyulladást tud okozni. A bőröm gyorsabban kiszárad, más szőrtelenítő technikákhoz képest.

2019.09.12.

Több mint fél év használat után elmondhatom, hogy sokat segített ez a kis készülék. Nyáron szüneteltetnem kellett a használatát a napfény miatt, de most ősszel újrakezdem a kúrát. A karomon foltokban nő a szőr, a lábaimon csodásan kikopott, így ott alig lesz dolga.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. szeptember 12.

2019.03.19.

Előny/Hátrány:
Előny: A bőröm sokkal puhább, egyenletesebb.

2019.09.12.

Stella8

2019. július 25.

Nagyon feltem ennyi penzt kiadni ezert, viszont lattam hogy most penzvisszafizetesi garancia van, illetve joy napokon kb 145 ezer volt... nagy gondolkodas utan beszereztem. es milyen jol tettem!
Tipikusan az a fajta ember vagyok akinek a szorzete iszonyat sotet, eros es sok !! bezzeg a hajam erossege 0:)))
Most hetvegen lesz a 6. kezelesem, nagyon elegedett vagyok vele ! A honaljamon kb nincs szor, a bikinivonalam is gyonyoru (nekem ez volt az elso szamu szempont ugyanis borotvalkozas utan 1 nappal mar nem tudtam felvenni bikinit....) gyantaztattam hatha kikopik de nem , csak benott a szorszal amit folyamatosan “kimutottem” magamnak amitol sebes heges lett ... nagyon szep :))) viszont most... csodalatos!!! gyengebb is a szorom es kb a haromnegyedere csokkent, csodalatos olyan boldog vagyok!!!
Labamon hasznalom meg, ott is egesz jo de nem annyira latvanyos, kezemet lehet elkezdem, de nem az volt az elso szempont.. ugyh nekem maximalisan megerte !!!
Kicsit itt-ott fajdalmas de kibirhato. foleg a gyantazas es az epilator utan.
Aki teheti szerezzen be egyet, hosszu ideig eleg es tenyleg hatasos !!!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2019. július 25.

Kicsit itt-ott fajdalmas de kibirhato. foleg a gyantazas es az epilator utan.
Aki teheti szerezzen be egyet, hosszu ideig eleg es tenyleg hatasos !!!

Vanda234

2019. május 16.

Huuu imádom nekem is hosszú távon nagyon sikeres 2 dik alkalommal gyengültek a szőr szállak majd 3,4 alkalommal már rendesen ritkultak és ki is hulltak
Nekem nem okoz fájdalmat vagy csípő égető érzést a vékony Bőrnél se hál istennek 😪😌
de orulok hogy hozza tudtam jutni mert nagyon nagyon jó kis gép és megéri beszerezni ha valakinek futja rá és szeretne megszabadulni otthon és olcsóbban a szor szallaktol hosszú távon nagyon nagyon hasznos kis gépezet csak ajánlani tudom

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2019. május 16.