Philips

Ár:   179 999 Ft   Kategória:   Szépítő elektronikai eszközök
Kiszerelés:     Bőrtípus:   Minden
Lelőhely:   elektronikai boltok, online   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: Babooca, Módosítva: 2019. március 22.

Ár:   179 999 Ft
Kiszerelés:
Lelőhely:   elektronikai boltok, online
Kategória:   Szépítő elektronikai eszközök

A készülék az optimális eredmény elérése céljából tervezett, speciálisan ívelt tartozékokkal rendelkezik. A Philips Lumea Prestige vezetékes és vezeték nélküli használatot, valamint egy SmartSkin érzékelőt is biztosít. Alkalmazási területek: kényes területek, test, arc.

zsandark

2020. április 26.

Ha valami akkor a szőrtelenítés állandó kihívás volt számomra. Hosszú évek alatt semmi sem vált be: akár mivel is próbálkoztam sosem értem el az igazán szőrtelenséget. A gyanta és az epilátor használata után irritált marad a bőröm, a piros pöttyök meg nem tűntek el. Alapon még messziről is úgy néztek ki pl a lábaim mint a megkopasztott csirke bőre (strawberry legs) s akármit is csináltam nem tudtam eltüntetni.. mindig is irigykedve nézem mások lábait s bosszankodtam, hogy ők hogy a francba csinálják, hogy olyan a lábaik mintha soha nem lett volna szőr. Végső elkeseredésemben maradt a borotva, de hát az ugyebár nem tartós, én meg azon "szerencsések" közé tartoztam, hogy a borotválkozást követő nap már újra borostás és irritált lett a bőröm..nyáron kimondottan boldog voltam ezért s gyakran inkább hosszú nadrágot viseltem.

Aztán a figyelmem az IPL szőrtelenítők felé fordult, de tekintettel arra, hogy eddigi szőrtelenítő praktikák nem váltották be azt amit ígértek, elég pesszimista voltam. Konkrétan több mint egy évig tartott mire úgy döntöttem befektetek egy ilyen készülékbe. Ennyi idő alatt bőven volt elég anyag arról, hogy valóban hatásos e vagy sem.

Végül belevágtam éééés.. nem bántam meg. A saját tapasztalataim a következők:
Eddig olyan 4-5 alkalommal használtam a készüléket és nekem már a 2. használat után voltak látható jelei annak, hogy itt bizony valami működik.
Minden használat után a bőröm nagyon puha lesz.
Én a max 5. fokozatot használom (a gép automatikusan ezt ajánlja nekem) személy szerint nekem semmilyen érzést nem vált ki (a tesóm szerint kicsit csíp)
Az első pár alkalommal hetente villantottam, utána már ritkábban (olyan 2-3 hetente)
Alapon a szőröm fekete és sűrű volt, most már jóóóóval ritkább, világos és puha.
A leglátványosabb eredményt ennyi alkalom után a hónaljamnál és a bikinivonalamnál értem el: itt gyakorlatilag teljesen eltűnt a szőr, a lábaimnál foltokban de még mindig vissza nő.
Az irritáció teljesen megszűnt ami nálam egy csoda.
Az egész művelet nem tart tovább mint 45 perc.. ezt is úgy képzeljétek el, hogy nagyon ráérősen csinálom..

Személy szerint nem hiszek a csodákban, így nem is vártam el a tartós és teljes szőrtelenítést (úgy voltam vele, hogy ha már azt elérem ami a karomon van már megérte, ugyanis ott a testem többi részével ellentétben világos a szőr stb) ezt pedig már most elértem pedig gyakorlatilag még alig használtam a készüléket.

Összegezve: Nagyon is megéri ezt a készüléket megvenni, használ. Nagyon is.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. április 26.

Végül belevágtam éééés.. nem bántam meg. A saját tapasztalataim a következők:
Minden használat után a bőröm nagyon puha lesz.
Az irritáció teljesen megszűnt ami nálam egy csoda.

Összegezve: Nagyon is megéri ezt a készüléket megvenni, használ. Nagyon is.

Anna4836

2019. november 11.

2 éve használom és nagyon elégedett vagyok vele. Eleve azért merült fel a készülék megvásárlása, mert gyantázás után szinte mindig begyulladtak a szőrtüszőim, mindenhol szinte, nem kis kellemetlenséget okozva a mindennapokban.
Amióta megvettem ezt, nem járok kozmetikushoz, és bízom benne, hogy pár évig tudom majd használni a készüléket (azt hiszem 5 évet jósolnak egy ilyen készüléknek, illetve pontosabban egy bizonyos villantásszámot, amit át lehet ültetni évek meghatározásába) , és mivel már egy év után visszahozta az árát, én biztosan újra fogom vásárolni, ha tönkremegy.

Én novemberben vásároltam a készüléket, eleinte azt hiszem két vagy három hetente kell "villantani" pár hónapon át és utána már elég volt 4 hetente, és minden kezelést megelőzően le kell borotválni a kezelni kívánt területet. Minden alkalommal gyengül majd a szőrszállak erőssége, egyre ritkábban kell "villantani".

Én nem gondolom, sok éves használat után sem, hogy bármelyik területen teljesen meg fog szűnni a szór növekedése, de most, a téli hónapokban, így két év készülékhasználat után havonta - másfél havonta egyszer borotválkozok, és aznap vagy legkésőbb másnap levillantom a kezelt testrészt. De ezt is csak azért ilyen gyakran, mert uszodába járok, egyébként olyan vékony a szőröm már, hogy simán bírna még többet is.

Tehát összességében nagyon elvékonyította és megritkította a visszanövő szőrszálakat a készülék, és igazán kényelmes az otthoni használata.

Hónalj, bikinivonal 4-5 perc, láb, comb 10 perc maximum, érdemes az anyajegyeket kikerülni használat közben. A tetoválásnak sem tesz jót, talán halványítja. Nekem van egy tetkóm a bokámon, azt gond nélkül ki tudom hagyni, nem túl nagy, és ott nem is igazán nő a szór, illetve vannak anyajegyeim, de nem sok.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Pigmentfoltok |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2019. november 11.

Babooca

2019. szeptember 12.

2019.03.19.

Január végi szerzemény, azóta 3-4 kezelésen vagyok túl. Már a második használat után elkezdtek a szálak gyengülni, a harmadik használatnál egyértelműen látható volt, hogy kihullanak (!), amit nem gondoltam volna. Én bootcamp ideje alatt csak a kezelés előtt borotváltam, szigorúan csak borotva (hiába utálom), a 2 hetes növekedési fázis alatt nem. A szálak láthatóan meggyengültek, alig észrevehetőek, a színpigmentek eltűntek, világosodtak legalább 3 árnyalatot. Nagyon örülök, hogy 7 év győzködés után végre rászántam magam és megvettem. A karjaim, a hónaljam szinte teljesen szőrmentes, a lábaimon nem annyira feltűnő a változás, ott 40-50%-os eredményt értem csak el. Bikinivonalon is hasonló a helyzet, ott is többször kell majd ismételni a kezeléseket. Azonban én már ennek is rendkívül örülök, hiszen a 3 hetente újra ismétlődő epilálásokkal rengeteg időt veszítettem, a borotválásokkal még inkább. Ezzel 2 hétre, a jövőben pedig 4 és majd 8 hétre letudom a szőrtelenítést, ami nagyon megkönnyíti a mindennapjaimat.

FONTOS: csak teljesen szőrtelen és seb/folt mentes bőrfelületet szabad vele kezelni, mert ellenkező esetben éget és nem hatásos. A pattanásokat, az anyajegyeket érdemes fehér szemceruzával besatírozni, mert a bőrtől nagyon elütő példányokat iszonyatosan meg tudja csipkedni. Szem és nyálkahártya területén TILOS használni, ezt a tájékoztató is leírja. A kezelés ideje előtt/ alatt kerülni kell a napot és azt követően 1 hónapig.

Előny/Hátrány:
Előny: A bőröm sokkal puhább, egyenletesebb.
Hátrány: Az érzékenyebb bőrűek figyelmébe ajánlom, hogy nem teljesen fájdalommentes ez a kezelés. Nekem pl. a hónaljamon és a karomon minden egyes alkalommal fáj a vékony bőr miatt. Forró és enyhe áramütés szerű érzetet kelt. A kezelést követő 2 napig nekem nem szabad semmilyen krémet rákennem a bőrömre, mert érzékenyebb, szőrtüsző gyulladást tud okozni. A bőröm gyorsabban kiszárad, más szőrtelenítő technikákhoz képest.

2019.09.12.

Több mint fél év használat után elmondhatom, hogy sokat segített ez a kis készülék. Nyáron szüneteltetnem kellett a használatát a napfény miatt, de most ősszel újrakezdem a kúrát. A karomon foltokban nő a szőr, a lábaimon csodásan kikopott, így ott alig lesz dolga.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. szeptember 12.

2019.03.19.

Előny/Hátrány:
Előny: A bőröm sokkal puhább, egyenletesebb.

2019.09.12.

Stella8

2019. július 25.

Nagyon feltem ennyi penzt kiadni ezert, viszont lattam hogy most penzvisszafizetesi garancia van, illetve joy napokon kb 145 ezer volt... nagy gondolkodas utan beszereztem. es milyen jol tettem!
Tipikusan az a fajta ember vagyok akinek a szorzete iszonyat sotet, eros es sok !! bezzeg a hajam erossege 0:)))
Most hetvegen lesz a 6. kezelesem, nagyon elegedett vagyok vele ! A honaljamon kb nincs szor, a bikinivonalam is gyonyoru (nekem ez volt az elso szamu szempont ugyanis borotvalkozas utan 1 nappal mar nem tudtam felvenni bikinit....) gyantaztattam hatha kikopik de nem , csak benott a szorszal amit folyamatosan “kimutottem” magamnak amitol sebes heges lett ... nagyon szep :))) viszont most... csodalatos!!! gyengebb is a szorom es kb a haromnegyedere csokkent, csodalatos olyan boldog vagyok!!!
Labamon hasznalom meg, ott is egesz jo de nem annyira latvanyos, kezemet lehet elkezdem, de nem az volt az elso szempont.. ugyh nekem maximalisan megerte !!!
Kicsit itt-ott fajdalmas de kibirhato. foleg a gyantazas es az epilator utan.
Aki teheti szerezzen be egyet, hosszu ideig eleg es tenyleg hatasos !!!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. július 25.

Kicsit itt-ott fajdalmas de kibirhato. foleg a gyantazas es az epilator utan.
Aki teheti szerezzen be egyet, hosszu ideig eleg es tenyleg hatasos !!!

Vanda234

2019. május 16.

Huuu imádom nekem is hosszú távon nagyon sikeres 2 dik alkalommal gyengültek a szőr szállak majd 3,4 alkalommal már rendesen ritkultak és ki is hulltak
Nekem nem okoz fájdalmat vagy csípő égető érzést a vékony Bőrnél se hál istennek 😪😌
de orulok hogy hozza tudtam jutni mert nagyon nagyon jó kis gép és megéri beszerezni ha valakinek futja rá és szeretne megszabadulni otthon és olcsóbban a szor szallaktol hosszú távon nagyon nagyon hasznos kis gépezet csak ajánlani tudom

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2019. május 16.