Philips

Ár:   189 999 Ft   Kategória:   Szépítő elektronikai eszközök
Kiszerelés:     Bőrtípus:   Minden
Lelőhely:   elektronikai boltok, online   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: Picieri, Módosítva: 2018. július 4.

Ár:   189 999 Ft
Kiszerelés:
Lelőhely:   elektronikai boltok, online
Kategória:   Szépítő elektronikai eszközök

A készülék az optimális eredmény elérése céljából tervezett, speciálisan ívelt tartozékokkal rendelkezik. A Philips Lumea Prestige vezetékes és vezeték nélküli használatot, valamint egy SmartSkin érzékelőt is biztosít. Alkalmazási területek: hónalj, bikinivonal, test, arc.

redvelvet

2019. december 8.

Túl vagyok az első fázison, az elején hetenként is villantottam, aztán később picit már győzött a lustaság és maradt a két hetenkénti kezelés. Tulajdonképpen az egész testen használom, ahogy írták is néhányan, csodát nem művel, viszont nekem így is megérte. Intim területen korábban folyamatosan kipattogtam, ez teljes egészében megszűnt, (ahogy a szőrbenövések is) és elég a heti egyszeri borotválkozás. Hónaljon alig van már 1-2 szőrszál, azok is lassan nőnek. Vádlin is drasztikusan lassabban nő, viszont ott azért még megmaradt a szőr kb 75%-a...csak elég azt is mondjuk heti 1-szer leszednem, összességében mindenhol sokkal puhább a szőr, ami nő. Kiváncsi leszek, hogy alakul mondjuk ez majd félév múlva, de szerintem aki korábban sokat küzdött a szőrtelenítéssel, annak ez már így is megváltás. Egyébként tipikus alanya vagyok az IPL-nek, hófehér bőr, fekete szőrszálak és végig 5-ös fokozaton használtam a gépet. Az első kezelés már-már fájdalmas is volt pl. intim részen, mostanra ez is elmúlt, alig érezni.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. december 8.

Pöti

2019. október 16.

Friss szerzemény :) Még hatásról emiatt nem tudok beszámolni emiatt, de első véleményről már igen. Fájdalommentesnek nem mondanám, inkább kellemetlen érzete van, amikor villant. Elsőre nekem kicsit hosszadalmas volt végig menni a lábaimon, még nincs benne rutinom, de idővel azért szerintem ez gyorsabb lesz. Hálózatról lényegesen gyorsabban lehet villantgatni és valóban csak akkor lehet vele villantani, ha tökéletesen érintkezik a bőrrel. Alkaron kell vele játszani, nekem legalábbis, elég csontos vagyok ezen a részen :) Nekem egyelőre nagyon tetszik, majd pár hét múlva jövök frissíteni :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2019. október 16.

Tudi

2019. augusztus 26.

Nekem szerintem ez életem legjobb beruházása. Egy éve használom, szerintem ritkábban, mint kéne és heti egyet kell csak borotválkozni. Szerintem ha betartanám az előírt rendszerességet, akkor még ennél s ritkábban kéne.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2019. augusztus 26.

Tekka

2019. augusztus 14.

Nagyon örülök hogy megvettem, lassan egy éve használom és bár az erdemény nem 100%-os, mert néha elfelejtem a 'kezeléseket', úgyhogy valószínűleg az én hibám, de így is rengeteget csökkent a szőr mennyisége, vékonyabb és puhább is, már ahol van még. Nem volt olcsó mulatság de teljesen megérte, ami marad azt simán elintézem borotvával és nincs több kínlódás a gyantával és társaival. Hatalmas plusz pont hogy régen rengeteg szőrbenövés volt a lábamon, nagyon nem is éreztem jól magam ha látszott, szerencsére ez is a múlté és szinte egész nyáron szoknyában vagyok :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. augusztus 14.

katkata00

2019. július 17.

Kreol bőröm és elég erős, sötét szörzetem van, ami nagyon gyorsan nő. Sok alternatívát kipróbáltam a szőrtelenítés terén: borotva, gyanta, wax, epilátor, de egyiksem volt megfelelő számomra. Beruhaztunk erre a gépre, ketten használjuk, így még kedvezőbb volt. Körülbelül 4 vagy 5 kezelésen vagyok túl, 2hetente kell végrehajtani még párszor, aztán csak fenntartó kezeléseket kell csinalni. Nagyon gyors, főleg ha be van dugva, nem okoz fájdalmat. A gép megvétele előtt mindennap borotvához kellett nyúlnom, szörnyű volt. A 2. kezelés után már látható volt a hatás, de most akár több mint egy hétig nincs szükségem borotvára. Nekem nagyon megérte, hihetetlenül boldog vagyok, hogy már alig kell bajlódnom a szörtelenítéssel, ami rendkívül megnehezítette az életemet ezelőtt. Nagyon ajánlom!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2019. július 17.

Meoi

2019. július 12.

Májusban kaptam páromtól és túl vagyok a 1. fázison és a 2. fázis felénél tartok.
Leszögezném én nem borotvával használom hanem epilátorral. Bőröm fehér és a szőr fekete vagyis a gép számára a legjobb.
Tapasztalataim: Nem művel csodát azt ne várja el senki sem!!! Nem lesz tőle senki szőrtele, csak puhább és ritkább lesz.
Hónalj és bikinivonal: Alig nő vissza a szőr és pihe puha ami nő a régi erős helyett. E készülék előtt az epilálás fájdalmas volt főleg hónaljban, most meg sem érzem amikor az epilátor kihúzza.
Lábon: semmi... ugyan úgy nő, ugyan annyi, de itt is azt tapasztaltam, hogy az epilálás fájdalommentessé vált. A benőt és begyulladt szőrszálak menyisége drasztikusan lecsökkent.

Párom háta: még ott is nől tőle a szőr ahol eddig nem :D Neki annyira éget a villanás, hogy nem is nagyon tudom csinálni. Lehet ezzel függ össze az, hogy nála az ellenkező hatást értük el.

A gép: aránylag gyorsan lehet vele végezni, nem rabol el sok időt. Gyorsan felmelegszik és minél melegebb annál jobban éget minden egyes villanás.:( Mire végzek, az egész szobát ki kell szellőztetni mert éget szőr szag van. Használata könnyű, de gyakorlást igényel a jó tartása. Eleinte rá kell jönni, hogy milyen szögben kell tartani de a végére megszokja az ember. Azt írják extra hosszú zsinór...hát lehetne hosszabb, mert olyan pózokat kíván a használata, hogy végtelenségig lehetne nyújtani a konnektortól...
Összességében: nyugodjatok bele örökre küzdeni fogunk a szőr ellen. Ez a módszer is csak egy a sok harci fegyverből. Valamit hat de nem éri meg nagy reményeket kötni hozzá, megvoltam nélküle is ugyan így mint most...

Azoknak ajánlom akiknek a szőre nagyon erős és már nem bír el vele, mert ez tuti gyengít rajta.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. július 12.

SimonB

2019. május 30.

Maximálisan elégedett vagyok a készülékkel. A hónalj és bikinivonal területén illetve az arcon 100%-os az eredmény 2 hónap használat után. Igaz az elején heti rendszerességgel használtam. 3 kezelés után elkezdett kihullani a szőr. Egy csoda. Már az első kezelés után is nagyon lassan és ritkábban nőttek vissza a szálak. Kb 5 kezelés után sima ez a három terület. Most kezdek bele a láb projektbe. Ajánlom. Azt adja, amit ígér. Még a nyakamról is eltávolítottam vele a nem kívánt szőrszálakat, így nem kell borotválni ha rövid fazonra vágatom. Annyira zavart, hogy picit fiúsan borostás volt, ahogy pár nappal a fodrásztól távozás után elkezdett visszanőni ott a szőr.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2019. május 30.

Moni86

2019. április 1.

Karácsonyra kaptam BRI956/00 változatot. A 4 fejest. A hónomalja kb 3 kezelés után 80%-ban szőrtelen lett. Raérek az eddigi 2 nap helyett 5-6 naponta borotválni. És ami megmaradt, az is kis puha szinte babahaj...
Bikini: teljes fazont villantom. Itt nehezebben érek el változást. 3 hónap alatt kb a fele szőr nől. De ami nől az 2x olyan puha es 2x olyan lassan nől. A lábamon tök szőke a szőr. Ott nem sok eredményt látok. Meg vagyok elégedve vele. Kicsit drága.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. április 1.

Babooca

2019. március 19.

Január végén beszereztem a BRI954/00-os változatot kuponos kedvezménnyel féláron, azóta 3-4 kezelésen vagyok túl. Már a második használat után elkezdtek a szálak gyengülni, a harmadik használatnál egyértelműen látható volt, hogy kihullanak (!), amit nem gondoltam volna. Én bootcamp ideje alatt csak a kezelés előtt borotváltam, szigorúan csak borotva (hiába utálom), a 2 hetes növekedési fázis alatt nem. A szálak láthatóan meggyengültek, alig észrevehetőek, a színpigmentek eltűntek, világosodtak legalább 3 árnyalatot. Nagyon örülök, hogy 7 év győzködés után végre rászántam magam és megvettem. A karjaim, a hónaljam szinte teljesen szőrmentes, a lábaimon nem annyira feltűnő a változás, ott 40-50%-os eredményt értem csak el. Bikinivonalon is hasonló a helyzet, ott is többször kell majd ismételni a kezeléseket. Azonban én már ennek is rendkívül örülök, hiszen a 3 hetente újra ismétlődő epilálásokkal rengeteg időt veszítettem, a borotválásokkal még inkább. Ezzel 2 hétre, a jövőben pedig 4 és majd 8 hétre letudom a szőrtelenítést, ami nagyon megkönnyíti a mindennapjaimat.

FONTOS: csak teljesen szőrtelen és seb/folt mentes bőrfelületet szabad vele kezelni, mert ellenkező esetben éget és nem hatásos. A pattanásokat, az anyajegyeket érdemes fehér szemceruzával besatírozni, mert a bőrtől nagyon elütő példányokat iszonyatosan meg tudja csipkedni. Szem és nyálkahártya területén TILOS használni, ezt a tájékoztató is leírja. A kezelés ideje előtt/ alatt kerülni kell a napot és azt követően 1 hónapig.

Előny/Hátrány:
Előny: A bőröm sokkal puhább, egyenletesebb.
Hátrány: Az érzékenyebb bőrűek figyelmébe ajánlom, hogy nem teljesen fájdalommentes ez a kezelés. Nekem pl. a hónaljamon és a karomon minden egyes alkalommal fáj a vékony bőr miatt. Forró és enyhe áramütés szerű érzetet kelt. A kezelést követő 2 napig nekem nem szabad semmilyen krémet rákennem a bőrömre, mert érzékenyebb, szőrtüsző gyulladást tud okozni. A bőröm gyorsabban kiszárad, más szőrtelenítő technikákhoz képest.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. március 19.

Előny/Hátrány:
Előny: A bőröm sokkal puhább, egyenletesebb.

Collien

2019. január 27.

Két hónapja vettem a BRI953-as típust, leárazva, így nem volt "annyira" rázós az ára. Félig-meddig szkeptikusan álltam hozzá, de azért reménykedtem, hogy beválik. Az első villantás után, 2-3 hétig nagy változást nem vesz észre az ember. Nekem 3. és 4. kezelés után jött el a változás, lényegesen megritkult a szőrzetem, merem állítani, hogy 50%-al. Ha, csak így marad nekem már megérte. Nagyon örülök, hogy befektettem ebbe a készülékbe sok vacilálás után.
Én úgy szoktam, hogy kezelés előtt, fehér szemceruzával az anyajegyeket leszoktam festeni a bőrömön, hogy azt ne érje a fény. Azt még hozzáteszem, hogy nekem fehér a bőröm, és sötét a szőröm, mert úgy tudom a szőke szőrre annyira nem hatékony. Aki gondolkozik rajta, annak merem ajánlani.

Update: Hónaljon már egyáltalán nem nő a szőr, és a karomon és intim részen is megritkult, alig észrevehető, hogy van egyáltalán szőröm. :) Eddigi legjobb befektetésem.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. január 27.