Philips

Ár:   189 999 Ft   Kategória:   Szépítő elektronikai eszközök
Kiszerelés:     Bőrtípus:   Minden
Lelőhely:   elektronikai boltok, online   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: Picieri, Módosítva: 2018. július 4.

Ár:   189 999 Ft
Kiszerelés:
Lelőhely:   elektronikai boltok, online
Kategória:   Szépítő elektronikai eszközök

A készülék az optimális eredmény elérése céljából tervezett, speciálisan ívelt tartozékokkal rendelkezik. A Philips Lumea Prestige vezetékes és vezeték nélküli használatot, valamint egy SmartSkin érzékelőt is biztosít. Alkalmazási területek: hónalj, bikinivonal, test, arc.

Doryca007

2021. május 4.

Egész jó kis készülék, bár azt sajnálom, hogy nem gyilkolja ki orokre a nemkívánatos szöroket, mint a klinikai kezelés. Nyilván ez nem is fáj, mint az 😅

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2021. május 4.

Zsifru

2021. március 27.

Nagyon elégedett vagyok vele.
Szinte 80-90% hatással bírt nálam, amikor aktívan használtam.
Az elmúlt egy évben kb. 4-szer használtam,
szinte elő sem vettem,
de még így is kb. 40-60% os volt testrészenként változóan.
Most újra elkezdem aktívan használni. :)
Én szívből ajánlom.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2021. március 27.

Nagyon elégedett vagyok vele.
Szinte 80-90% hatással bírt nálam, amikor aktívan használtam.
Az elmúlt egy évben kb. 4-szer használtam,
szinte elő sem vettem,
de még így is kb. 40-60% os volt testrészenként változóan.
Most újra elkezdem aktívan használni. :)
Én szívből ajánlom.

summerlover03

2021. március 15.

Imádom! Már a 3. használat után teljesen látható volt a szőrcsökkenés, rengeteg felületen már nem is nő a szőr, ahol igen, ott is sokkal gyengébb. Nagyon-nagyon megéri beruházni rá.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2021. március 15.

picitina

2021. február 13.

Fantasztikus ez a készülék! A legjobb karácsonyi ajándék! Már a második használat után elkezdtek kihullani maguktól a szőrszálaim! Amióta használom, nincsenek szőrbenövések, nincs borotva okozta véletlenül megvágások és az app mindig figyelmeztet mikor kell használnom, azaz nem hagyok ki egyetlen alkalmat se. Imádom!!!

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2021. február 13.

szeronik

2021. január 17.

Elégedett vagyok, nekem BRI 959-es van. Harmadik kezelés után szemmel láthatóan csökkent a szőrnövekedés (PCOS-m van, tehát van mihez képest csökkennie). Láb, hónalj, bikinivonal - ezeken elég jól ritkul a szőr. Az arcomon egyelőre nem annyira látom az eredményét, a karomon kicsit. Updatelek később.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2021. január 17.

Laroselly

2020. november 22.

Életem legjobb karácsonyi ajándéka! Tudta a családom, hogy mennyire szenvedek a lábamon lévő szőr miatt. Sötét és erős volt a fekete hajamhoz illően 🙄
Nyáron a 38 fokban farmert, meg ilyen lenge “török” nadrágot hordtam, borzasztóan szenvedtem! December óta használom, a lábamon sokkal lassabban nő, egy csomó helyen kikopott, a hónaljam feléről kikopott, ott is lassabban nő. Az állítólagos gyanta utáni 2 hetes simaságot sosem tudtam megtapasztalni, mert 3 nap után már borostás volt a lábam. Tegnap volt 2 hete, hogy legyantáztam és utána levillogtam (5.alkalom, mert véletlenül egyet kihagytam). Most kezdem látni a lábamon, hogy mintha nőne ki a szőr, meg néhol egy picit szúr.

Update: 11 hónapja van a birtokomban, folyamatosan kell használni ahhoz, hogy a hatása megmaradjon, a szőr a lábamon gyengébb és lassabban nő.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2020. november 22.

Litta

2020. november 20.

Már évek óta szemezek vele, de csóró diákként még nem tellett ilyen "luxus dolgokra", maradt az epilátor, amit egyébként gyűlöltem, mert tartós sem volt, fájt is, meg teli voltam benőtt szálakkal. Na de pár hónappal ezelőtt végre összegyűlt rá a pénzecském, és "ha már lúd, legyen kövér" alapon a képen látható, legextrásabb változat mellett döntöttem.

Szeptemberben kezdtem el használni, egyszerre karon, lábon és hónaljon. Eleinte kicsit el voltam keseredve, mert 2 kezelés után sem látszott még semmi eredmény, viszont utána egyszer csak majdnem az összes szőr eltűnt a lábamról! 3 hete végeztem a 2 hetes sorozattal, és a lábam szinte teljesen sima, 1-2 kóbor szálacska nő csak, ami olyan vékony és világos, hogy szinte láthatatlan. Ja meg az anyajegyek környékén akadnak még szőrszálak, de ez az én hibám, nem mertem túl közel menni hozzájuk, majd legközelebb alaposabb leszek :D

A karomon már nem ennyire hatékony, de ott alapvetően a szőr is világosabb, szóval nem csodálkozom rajta. Azért ott is látszik már az eredmény, de egyelőre azt még 2 hetente villantom.

Na de amit viszont abszolút nem értek: a hónaljamon is erős, fekete szőrzet van, viszont ott eddig SEMMI változás nem történt! Már 5 kezelést csináltam végig, de sem ritkább nem lett, se a szálak erőssége nem változott. Ezt nem értem, vajon itt miért nem működik? Pedig ugyanúgy a 4-es fokozatot használom, mint a testem többi részén, és ott tökre bevált... valaki magyarázza már ezt meg nekem, mert totál tanácstalan vagyok :(

A bikinivonalamon még nem teszteltem, azt majd akkor, ha a kar-láb már teljesen kész lesz. Egyébként szerintem azért egyáltalán nem kellemes érzés, jó, nyilván az epilátorhoz képest semmi,de azért olykor igencsak megcsíp, és felszisszenek :D

Az app-al viszont nem vagyok teljesen elégedett, ugyanis a fenntartó kezeléseknél csak egy szűk intervallumon belül lehet időpontot változtatni. Én pl 4 hetente szeretnék villantani, az app viszont csak 6, +- 1 hét eltérést enged beállítani. Na ezt jó lenne javítani. Ja és meghosszabítani sem lehet a kezdő kezeléseket, hogy ne 4, hanem több alkalmas legyen, mint ahogy nálam is szükség van rá. Így marad a sima emlékeztető.

De nem emiatt kap 4 *-ot, mert ez nem a gép hibája, hanem azért mert a hónaljamon egyelőre nincs változás. Ha mégis lesz, akkor jövök Update-elni :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. november 20.

meva

2020. szeptember 25.

Sziasztok! Nekem is a BRI953-as van meg, a 3. kezelésen vagyok túl, eddig nagyon pozitív a véleményem. Tudni kell, hogy PCOS vagyok, endokrin doki évekig a fogamzásgátlót tukmálta rám, hogy majd attól nem leszek szőrös mint egy pasi. Nyilván nem működött. A legborzasztóbb az államon volt a helyzet, volt hogy reggel kiszedegettem a szőrszálakat (durva fekete szőrök), de délutánra már megint ott voltak, sokszor sírtam miatta, hogy ez így rohadtul nem igazságos. Combom meg hasam még nagyon szőrös, szép fekete erős szőrszálakkal, nyilván a többi normálisnak mondható helyen is szőrös vagyok, de az előbb kiemelt részek a nagyon zavaróak. Az első kezelés után először a hónaljamnál vettem észre, hogy nem kell naponta borotválni, majd a hasam következett ahol eredményt láttam (azt azóta talán 1-2szer borotváltam). A második kezelés után, kb 1,5 hétnél vettem észre, hogy a combomat még nem kell borotválni, de térd alatt már igen (azt a részt télen tervezem megcsinálni), szóval sokkal lassabban nő a szőr ott. Persze a legjobban az államon vártam, hogy történjen valami, de az egészen a 3. kezelés utáni első hétig váratott magára. Már 3 napja alig találok kihúzandó szőrt, el sem hiszem, olyan boldog vagyok :)))) Bikinivonalban még nem látok változást. Viszont nekem fáj a 4es fokozat, most a 3. alkalom kifejezetten fájdalmas volt mindenhol. Furi. Ja és tetkó ügyben: véletlenül rámentem a szélére a combomon lévő tetoválásomnak, hát fuhh. Szinte rögtön bepirosodott és feldagadt, enyhébb másodfokú égési sérülés lett, még így 1 hét távlatában is olyan, mintha sebes lenne plusz baromira fájt, úgyhogy tetoválások környezetében tényleg extra óvatosan kell eljárni.
Hormonális zavarral küzdőknek is bátran ajánlom ;)

Gyors update: 5 villantás (2 hetente) utáni 3. héten tűnt fel, hogy egyre többször találkozok szőrrel mindenhol, pedig már épp megszoktam, hogy nem kell állandóan ellenőrizgetni mi a helyzet. Hónaljam simán minden nap borotválom, államon is gáz a szitu, alig várom, hogy a hétvégén megvillogjam őket (4 hete csináltam utoljára).
Azt nem tudom, mi van akkor, ha én továbbra is 2 hetente villogok? Azzal egész jól kordában tudtam tartani a dolgokat.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. szeptember 25.

Hormonális zavarral küzdőknek is bátran ajánlom ;)

dlms.trk

2020. július 22.

6 kezelést csináltam végig, napoztam is, szoliztam is köztük, ez biztos rontja az elérhető eredményt, de így is határozottan csoda, amit tesz.
Bikinivonalon szinte egyáltalán nem nő szőr, labon is kevesebb, lassan nő ki, hónaljon detto.
Dupla ennyinél írok majd még pár sort róla, eddig úgy érzem megmentette az életemet..

Hosszas civódás, rengeteg érvelés után végül szerelmemtől megkaptam születésnapomra a BRI953-as készüléket.
Nos, eddig egyszer nyomtam végig vele a kis testemet, fájni nekem egyáltalán nem fájt sehol, semmit nem is érzek belőle, pedig a gyantától, epilátortól sikítok sajnos annyira nem bírom.
Eddig úgy nézett ki a rutinom, hogy térdtől lefelé epiláltam nagyjából egy éve már, cirka másfél hetente, visszanő, jóval kevesebb, mint előtte, világosabbak is, de azért van dögivel.
Sok a benőtt szőr is amiket elszakított és társai.. A fájdalom az kritikán aluli, gyűlölöm, mintha nyúznák a lábam...
A lábujjaim lekapom hideggyantával, meghalok úgy fáj, de kábé 2 havonta belefér. 😂
Máshol viszont nem, nem bírom elviselni se a gyantát, se az epit.
A bikini vonalam már olyan széles mint a Szentendrei út sajnoska, jó sötét szőrökkel, állandó kipattogással, hátsó combom dettó.
Utálok rövidgatyát, szoknyát hordani, szégyellem a lábaim, a fürdőruha is csak aznap borotválva okés, viszont a combjaim össze érnek, így a borotválás amiatt sem a legjobb opció, hogy sz@rrá dörzsölöm a frissen leszedett részeket is, marhára fáj.
A hónaljam ideális, ott is sötét a szőr, bár nem fekete, cserébe nem érzékeny, nem pattog ki.
Nem vagyok annyira világos bőrű sem, de meglátjuk, ha beválik, legalább annyira, hogy nem leszek ennyire gyorsan ilyen bozontos, nem lesz annyi szőrbenövés, kipattogás, akkor már megéri nekem.

Egyébként meg úgy vagyok vele, hogy ha nem válik be, ezt még mindíg el lehet adni, nem úgy mint a kezelést amit a plasztikákon stb. végeznek.

Reménykedek, addig is 5 csillag, mert szép, tetszik az eljárás, nem fáj egyáltalán és mert jókat írtok róla.

Majd jövök friss infókkal, ahogy haladok a kezelésekkel.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. július 22.

Máshol viszont nem, nem bírom elviselni se a gyantát, se az epit.

Majd jövök friss infókkal, ahogy haladok a kezelésekkel.

veronika16sasi

2020. május 31.

2 éve vásároltam. Már nagyon el voltam keseredve a testszőrzetem miatt. Epilátort használtam korábban, de az nagyon fájdalmas és hosszadalmas volt, illetve mindig küzdöttem a szőrbenövésekkel.
A készüléket mindenkinek csak ajánlani tudom, használata egyszerű, borotválás aztán villantás. Nekem a 3. alkalom után tűnt fel ( kb 1 hónap, 2 hetente villantottam az elején) hogy jóval lassabban nő a szőrőm. Félév után havonta villantottam, most másfél év után 2 hónapig semmi gondom sincs, elvétve egy egy csíkban nő vissza a szőr.
Az ára valóban drága, de megéri spórolni rá!

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. május 31.

Az ára valóban drága, de megéri spórolni rá!