Philips

Ár:   189 999 Ft   Kategória:   Szépítő elektronikai eszközök
Kiszerelés:     Bőrtípus:   Minden
Lelőhely:   elektronikai boltok, online   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: Picieri, Módosítva: 2018. július 4.

Ár:   189 999 Ft
Kiszerelés:
Lelőhely:   elektronikai boltok, online
Kategória:   Szépítő elektronikai eszközök

A készülék az optimális eredmény elérése céljából tervezett, speciálisan ívelt tartozékokkal rendelkezik. A Philips Lumea Prestige vezetékes és vezeték nélküli használatot, valamint egy SmartSkin érzékelőt is biztosít. Alkalmazási területek: hónalj, bikinivonal, test, arc.

veronika16sasi

2020. május 31.

2 éve vásároltam. Már nagyon el voltam keseredve a testszőrzetem miatt. Epilátort használtam korábban, de az nagyon fájdalmas és hosszadalmas volt, illetve mindig küzdöttem a szőrbenövésekkel.
A készüléket mindenkinek csak ajánlani tudom, használata egyszerű, borotválás aztán villantás. Nekem a 3. alkalom után tűnt fel ( kb 1 hónap, 2 hetente villantottam az elején) hogy jóval lassabban nő a szőrőm. Félév után havonta villantottam, most másfél év után 2 hónapig semmi gondom sincs, elvétve egy egy csíkban nő vissza a szőr.
Az ára valóban drága, de megéri spórolni rá!

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. május 31.

Az ára valóban drága, de megéri spórolni rá!

amandalear

2020. május 23.

Nagyon nagyon örülök, hogy befektettem rá. 3as bortipusom van, sötét barna szőrrel. 4-5-ös fokozaton használom. A 2.kezeles után kihullott a fele szőröm (pedig az első után semmi nem történt még), a 3. kezelés után már 70-80szazalekban eltűnt a szőröm. Most vagyok túl a 4. kezelésen. Alig maradt vmi. Fájni nem fáj, alig érzem. Csak intimen éget kicsit de csak egy pillanatig tart a dolog és egy gyantázás jobban fáj. Én jártam anno szalonba is lezereztetni. Valóban azok a készülékek erősebbek, De a szalonos lezerezes után is 2-3havonta vissza kellett járnom. A lumea ugyanazt az eredményt hozta , csak 3kezeles után, mint a profi lézer 2kezeles után és itthon csinalhatom a fenntartó kezeleseket, ami olcsóbb és könnyebb mintha folyton visszakene járni a kozmetikushoz. Így jobban megéri. Arról nem is beszélve h a szalonos lézer nagyon fáj.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. május 23.

dlms.trk

2020. május 16.

Hosszas civódás, rengeteg érvelés után végül szerelmemtől megkaptam születésnapomra a BRI953-as készüléket.
Nos, eddig egyszer nyomtam végig vele a kis testemet, fájni nekem egyáltalán nem fájt sehol, semmit nem is érzek belőle, pedig a gyantától, epilátortól sikítok sajnos annyira nem bírom.
Eddig úgy nézett ki a rutinom, hogy térdtől lefelé epiláltam nagyjából egy éve már, cirka másfél hetente, visszanő, jóval kevesebb, mint előtte, világosabbak is, de azért van dögivel.
Sok a benőtt szőr is amiket elszakított és társai.. A fájdalom az kritikán aluli, gyűlölöm, mintha nyúznák a lábam...
A lábujjaim lekapom hideggyantával, meghalok úgy fáj, de kábé 2 havonta belefér. 😂
Máshol viszont nem, nem bírom elviselni se a gyantát, se az epit.
A bikini vonalam már olyan széles mint a Szentendrei út sajnoska, jó sötét szőrökkel, állandó kipattogással, hátsó combom dettó.
Utálok rövidgatyát, szoknyát hordani, szégyellem a lábaim, a fürdőruha is csak aznap borotválva okés, viszont a combjaim össze érnek, így a borotválás amiatt sem a legjobb opció, hogy sz@rrá dörzsölöm a frissen leszedett részeket is, marhára fáj.
A hónaljam ideális, ott is sötét a szőr, bár nem fekete, cserébe nem érzékeny, nem pattog ki.
Nem vagyok annyira világos bőrű sem, de meglátjuk, ha beválik, legalább annyira, hogy nem leszek ennyire gyorsan ilyen bozontos, nem lesz annyi szőrbenövés, kipattogás, akkor már megéri nekem.

Egyébként meg úgy vagyok vele, hogy ha nem válik be, ezt még mindíg el lehet adni, nem úgy mint a kezelést amit a plasztikákon stb. végeznek.

Reménykedek, addig is 5 csillag, mert szép, tetszik az eljárás, nem fáj egyáltalán és mert jókat írtok róla.

Majd jövök friss infókkal, ahogy haladok a kezelésekkel.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. május 16.

Máshol viszont nem, nem bírom elviselni se a gyantát, se az epit.

Majd jövök friss infókkal, ahogy haladok a kezelésekkel.

potyike

2020. május 1.

Hatalmas csalódás, elvileg nagyon jó alany vagyok hatékonyság szempontjából, ennek ellenére kizárólag a karomon látok változást (de az már szinte egy használat után is megvolt), december eleje óta használom kvázi az egész testemen. Bajuszvonalnál konkrétan nulla a hatása.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2020. május 1.

Laroselly

2020. március 2.

Életem legjobb karácsonyi ajándéka! Tudta a családom, hogy mennyire szenvedek a lábamon lévő szőr miatt. Sötét és erős volt a fekete hajamhoz illően 🙄
Nyáron a 38 fokban farmert, meg ilyen lenge “török” nadrágot hordtam, borzasztóan szenvedtem! December óta használom, a lábamon sokkal lassabban nő, egy csomó helyen kikopott, a hónaljam feléről kikopott, ott is lassabban nő. Az állítólagos gyanta utáni 2 hetes simaságot sosem tudtam megtapasztalni, mert 3 nap után már borostás volt a lábam. Tegnap volt 2 hete, hogy legyantáztam és utána levillogtam (5.alkalom, mert véletlenül egyet kihagytam). Most kezdem látni a lábamon, hogy mintha nőne ki a szőr, meg néhol egy picit szúr.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2020. március 2.

laregina

2020. február 2.

Masfel eve hasznalom, mar csak havonta egyszer. Elotte valo nap borotvalkozom igy csak a honaljamnal csip, a tobbi reszen nagyon ritkan.
Praktikus hogy 4 fele fejjel hasznalhato, vege a szorbenovesnek, pattogasnak miota ezt hasznalom! Es 80%ban eltunt a szor mindenhonnan.
Nagyon megerte az arat, aki teheti az vegye meg! :)

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. február 2.

Nagyon megerte az arat, aki teheti az vegye meg! :)

Gyopar14

2020. január 29.

Én nagyon szeretem ezt a kis kütyüt! Sokat javított a helyzeten :)
Vajon készülék mellett tej savas hámlasztót lehet-e használni?
AHA és BHA -t tudom nem szabad kezelések között használni

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. január 29.

Én nagyon szeretem ezt a kis kütyüt! Sokat javított a helyzeten :)
Vajon készülék mellett tej savas hámlasztót lehet-e használni?
AHA és BHA -t tudom nem szabad kezelések között használni

mlexa

2020. január 10.

Május elején vettem 40%-os kedvezménnyel a Philips oldaláról, és őszintén mondom, hogy életem legjobb vásárlása volt! Sajnos egész gyerekkoromtól küzdöttem a szőrszálakkal, 2-3 naponta egy órát vett el az életemből a szőrtelenítés. Ha ezt kiszámoljuk, az rengeteg idő az életünkből. :( Mindent próbáltam már ezelőtt, gyantát (nem szedte ki maradéktalanul a szőrszálakat, és az egész fürdőszoba ragadt), az epilátort (nem tudtam elviselni azt a borzalmas fájdalmat), krémeket (egyik sem ért egy forintot sem), így maradt a borotva. Rengeteg véleményt olvastam a készülékről, mielőbb megvettem. Illetve el is mentem egy nőhöz, akinek volt kipróbálni, hogy tényleg nem fájdalmas-e, mert nem akartam úgy járni, mint az epilátorral, mert az szerintem nagyon fájdalmas. Az első időkben hetente villantottam, de három hét után semmi változást nem tapasztaltam. Olvastam, hogy másoknál már az első használat után csökkent a szőrmennyiség, szóval eléggé bepánikoltam, hogy nekem még semmi változás nem volt. :( De aztán a negyedik alkalom után sokkal kevesebb szőr nőtt vissza. Azt olvastam, hogy kihullik a szőr, de az enyém csak nem nőtt ki. Elhullott szőrrel nem volt tele a lakás :D A lényeg a lényeg, hogy ősztől már csak kéthetente használom és hihetetlen elégedett vagyok vele! Megváltoztatta az életemet! Nyáron elég volt 5 naponta leborotválni a lábamat, mert annyira lassan nőtt. És ami nőtt, az is sokkal puhább volt, így gyorsabban ment a szőrtelenítés (kb.5 perc). Ennyi idő után azt tudom mondani, hogy a karomon alig van szőr, szinte a 90%-a nem nő már. A lábamon ez az arány 70%. Hónaljban szintén 70%. Intim tájékon kisebb fokozaton használom, mert ott érzékenyebb a bőr, szóval ott nem olyan hatékony nekem. Arcon még nem mertem kipróbálni,de tavasszal sort kerítek rá. A többi területen egyébként 5-ös fokozaton használom, és csak pici melegséget érezni, egyáltalán nincs semmi fájdalom, pedig nekem a fájdalomküszöböm a béka feneke alatt található. :) Utána szükséges testápolóznom, mert kicsit kiszárad tőle a bőröm és viszket. Gyorsan lehet vele haladni, 40-50 perc alatt megvagyok az egész testtel. A különböző fejek nagyon hasznosak, mindig a megfelelőt használom az adott testrészre. A lábamon elég sok szőrbenövés volt, ennek a gépnek a használatával egy darab szőrbenövésem sincs :) Előző nyarakon alig vettem fel szoknyát, illetve rövidnadrágot, mert elegem volt, hogy már megint és már megint borostás a lábam! Ez a nyár végre valahára más volt! Szinte egész nyáron rövidben voltam! Szuper önbizalomnövelő ez a gép! Aki gondolkozik még rajta ne tegye, mert tényleg abszolút javulni fog az életminősége! Nincs több szégyenlősség a szőr miatt! Esküszöm, csak azt sajnálom, hogy nem előbb vettem meg! Imádom, és mindenkinek szívből ajánlom, aki szeretne megszabadulni a kellemetlen szőrszálaktól! Ez tényleg a csodaszer kategória!!! :)

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. január 10.

Pöti

2019. december 26.

Friss szerzemény :) Még hatásról emiatt nem tudok beszámolni emiatt, de első véleményről már igen. Fájdalommentesnek nem mondanám, inkább kellemetlen érzete van, amikor villant. Elsőre nekem kicsit hosszadalmas volt végig menni a lábaimon, még nincs benne rutinom, de idővel azért szerintem ez gyorsabb lesz. Hálózatról lényegesen gyorsabban lehet villantgatni és valóban csak akkor lehet vele villantani, ha tökéletesen érintkezik a bőrrel. Alkaron kell vele játszani, nekem legalábbis, elég csontos vagyok ezen a részen :) Nekem egyelőre nagyon tetszik, majd pár hét múlva jövök frissíteni :)

Update 1: már két hónapja használom, kijelenthetem, hogy a reményeimet egyelőre túlszárnyalta a készülék. Nekem igazából csak intim tájékon és hónaljban megfelelő a szőrszálak színe a kezeléshez ennek ellenére tolom alkaron és lábon is. Természetesen teljesen nem írtja ki a szálakat, de.. Hónaljban gyakorlatilag 95%-ban már nincs szőr, intim tájék 50%, na, itt azért tud csípni, égetni, szóval ott azért hanyagabb vagyok, ennek tudom be a gyengébb eredményt. Lábon sokkal sokkal lassabban nőnek a szőrszálak, ott is szerintem 50%, alkaron meg teljesen szőke vagyok, de ott is ritkább és lényegesen puhább (nem borosta jellegű). Ennek ellenére mondom, hogy aki világos/szőke bundával rendelkezik, az ne ruházzon be erre, mert ahhoz nagyon nagyon drága termék..

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2019. december 26.

redvelvet

2019. december 8.

Túl vagyok az első fázison, az elején hetenként is villantottam, aztán később picit már győzött a lustaság és maradt a két hetenkénti kezelés. Tulajdonképpen az egész testen használom, ahogy írták is néhányan, csodát nem művel, viszont nekem így is megérte. Intim területen korábban folyamatosan kipattogtam, ez teljes egészében megszűnt, (ahogy a szőrbenövések is) és elég a heti egyszeri borotválkozás. Hónaljon alig van már 1-2 szőrszál, azok is lassan nőnek. Vádlin is drasztikusan lassabban nő, viszont ott azért még megmaradt a szőr kb 75%-a...csak elég azt is mondjuk heti 1-szer leszednem, összességében mindenhol sokkal puhább a szőr, ami nő. Kiváncsi leszek, hogy alakul mondjuk ez majd félév múlva, de szerintem aki korábban sokat küzdött a szőrtelenítéssel, annak ez már így is megváltás. Egyébként tipikus alanya vagyok az IPL-nek, hófehér bőr, fekete szőrszálak és végig 5-ös fokozaton használtam a gépet. Az első kezelés már-már fájdalmas is volt pl. intim részen, mostanra ez is elmúlt, alig érezni.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. december 8.