Philips

Ár:   27 900 Ft   Kategória:   Szépítő elektronikai eszközök
Kiszerelés:     Bőrtípus:   Minden
Lelőhely:   elektronikai boltok, online   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: LaNara, Módosítva: 2017. április 24.

Ár:   27 900 Ft
Kiszerelés:
Lelőhely:   elektronikai boltok, online
Kategória:   Szépítő elektronikai eszközök

Az érzékelőtechnológia megőrzi a haj nedvességtartalmának egyensúlyát. Az érzékelő másodpercenként 30-szor méri fel a haj állapotát, és úgy állítja be a hőmérsékletet, hogy megőrizze a haj természetes hidratáltságát. Akár 57% nedvességmegtartás.

A negatív töltésű ionok megszüntetik az elektrosztatikusságot, kondicionálják a hajat, selymesebbé teszik a hajszálak külső hámrétegét és ezáltal a haj fényesebb és ragyogóbb lesz. Az eredmény sima, fényes és könnyen fésülhető haj.

Az állítható lapok elmozdulnak, hogy a hajra gyakorolt nyomást megfelelően állítsák be. Ez megvédi a hajszálakat a sérüléstől ezzel csökkentve a hajtöredezés lehetőségét.

15 másodperces felmelegedési idő, 3 hőmérséklet-fokozat: 200 - 175 - 150 °C.

1 óra után automatikus kikapcsolás.

Ár: 17.8ooft , Eladó: xszemyx
Állapot: Újszerű, Helyszín: Orosháza, fizetés: Foxpost

Yolandaa

2020. június 5.

Nekem is az újabb, HP8374/00 van meg (azaz csak volt, mert visszaküldtem)!
Festett szőke, közepes szálú a hajam, minimális hullám van benne.
Szerettem volna másik márkát kipróbálni (Remingtonos vagyok), de akkora csalódás és mesemondás, amiket ígér ezzel a készülékével a Philips, hogy komolyan felbosszantott. Azt hagyjuk, milyen áron kínálják eredetileg a terméket (34.999 Ft), szerencsére én ennél jóval kedvezményesebben jutottam hozzá; még az is belefér, hogy 3 fokozat van csak a készüléken (150, 175, 200), de könyörgöm. Ha eddig 180 fokon kitudtam az 5 éves Remingtonommal vasalni (0 kopás van a lapjain egyébként), akkor egy 35 ezres Philipsnél elvárom, hogy 200 fokon ne 5x kelljen már áthúznom a hajam és tűegyenes legyen!!! Elvileg a titán lapnak pont az a lényege, hogy nagyobb fűtési tulajdonsággal bír, ergo jóval melegebb, így először 175 fokon próbáltam, semmi. Aztán 200..még mindig hullám maradt a hajamban!! Sajnos elvakított az elegáns dizájn, így még azt is elnéztem, hogy nagyon rövidek a lapok hosszúságai és 1-2 hajszál beakadt, de miután rájöttem, hogy egy f*stalicska, felébredtem!! A használat közben egyébként valami fura szörcsögő vagy kerregő hangot ad, és ez a "Moisture Protect" technológia semmit sem csinál (ezt azt hiszem más komment oldalon is olvastam). Az már csak külön meglátás, hogy néz ki egy ilyen áron kínált termékhez a hozzá adott "tok". Szánalmas. Nem hiszem, hogy pont egy hibás terméket fogtam ki, egyenesen a philips oldaláról rendeltem egyébként. Szóval....Én komolyan nem ajánlom senkinek, szép szép, de amit tud, 0.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. június 5.

Nekem is az újabb, HP8374/00 van meg (azaz csak volt, mert visszaküldtem)!
Festett szőke, közepes szálú a hajam, minimális hullám van benne.

albertinablogg

2018. december 10.

Nekem az ettől komolyabb, a HP8374/00 (hetvennégy) titán lapos hajvasaló van meg. Közvetlen a Philipstől rendeltem meg, miután a húgom megrendelte magának, és közösen kipróbáltuk. A derékig erő hajamat nagyon szépen egyenesíti, a végeit, melyek mindig szárazak nagyon szépen kivasalta, puhította. 200°C-on vasalta ki, nem szállt, nem volt azaz oredenáré hasvasalós-hajsütős büdös szag (nem a konkrét égett hajszagra - perzselt disznó - gondolok, hanem arra a jellegzetes büdösségre), amit vasaláskor és hajsütéskor tapasztaltam. Az ára 34.990.,- volt, ami ha azt nézzük a 10 éve ajándékba kapott Belissima Imetec kerámialapos 18.000.,-Ft-os árához képest arányban van és persze egy sokkal jobb minőséget kapok. Az szó szerint szétégette a hajamat, pedig nem volt rajta egy hej de nagy hőfok... Ezt bárkinek szívből ajánlom, nem húz a vasalásnál, mivel mozognak a titánlapok és ezáltal csökkentik a hajra gyakorolt erejét (nem tépi és húzza). Nagyon elegáns, öröm, hogy szem előtt tarthatja az ember. Az ionizálás jól működik, azt nem tudom, hogy a másodpercenkénti 30 hajnedvességvizsgálat igaz-e, de selymes és puha, lágy lett tőle a hajam. Jelzem ismét, én a titán (ezüst) laposat vettem meg!

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. december 10.

LaNara

2017. június 15.

Hónapokig agyaltam ezen a hajvasalón mert az ára kicsit elrettentett, viszont olyan szép hogy nagyon vágytam rá főleg hogy a régi gépnek már koptak a lapjai elég rendesen. Végül az eMAG leakciózta (és vele egyidőben a Notino is, égi jel) úgyhogy több se kellett már landolt is a kosaramban.
Nos őszintén szólva én nem hiszek ebben a Moisture Protect dologban egy hajvasaló esetében, vagyis nem gondolom hogy a fixen 200 fokra felmelegített kerámialap majd hirtelen lehűl, a szárítónál rendben hogy a nedvességet veszi alapul de ennél száraz haj esetében nem értem a logikát, kicsit nekem parasztvakítás az egész.
Amiért én megvettem az elsősorban a kinézete volt (na meg a 10.000 Ft kedvezmény), nagyon szép fehér és rózsaarany színű, az a fajta amit szívesen hagyok elől a fürdőszobában. Nagy darab egyébként, nekem a fapados Remington után ez fura volt de meg lehet szokni és a gombokat is tehették volna jobb helyre, viszont pozitívum hogy tényleg nagyon gyorsan felmelegszik. A másik, hogy az ionizáló ilyen furán szüttyögő hangot ad végig ami elég vicces amikor a fülem körüli részt csinálom.
Én meg vagyok elégedve azzal ahogy vasal, következő hajmosásig úgy is marad és ugyan vastag szálú hajra a 200 maximális hőfok valószínűleg nem lesz elég de az én vékony szálú, nagyon göndör és szöszölős hajamat nagyon szépen megcsinálja, selymes és kifogástalanul egyenes lesz. Azt hogy még esőben is egyenes maradjon a hajamat ismervén nem várom el. Göndöríteni is egyébként tök jól lehet vele, tartósan benne marad a hullám.
Összességében 2 hónap használat után a szőkített hajam szebb lett egyébként állagában és nő is, ahogy fent említettem nem vagyok biztos benne hogy a MP funkció működik de az elfáradt régi vasalóm után felüdülés volt végre egy komolyabb darabbal dolgozni.
Eredeti áron én sem venném meg és nem is ajánlom senkinek de ha sikerül kifogni egy akciót akkor megéri rá befektetni.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. június 15.