Philips

Ár:   34 999 Ft   Kategória:   Szépítő elektronikai eszközök
Kiszerelés:     Bőrtípus:   Minden
Lelőhely:   elektronikai boltok, online   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: Yolandaa, Módosítva: 2020. június 9.

Ár:   34 999 Ft
Kiszerelés:
Lelőhely:   elektronikai boltok, online
Kategória:   Szépítő elektronikai eszközök

• A MoistureProtect technológia megőrzi a haj természetes nedvességét
  • MoistureProtect érzékelő az intelligens formázásért
  • Titánbevonatú lapok a gyors és sima hajegyenesítésért
  • Ionos ápolás a sima, ragyogó hajért

Yolandaa

2020. június 10.

Röviden: visszaküldtem.
Nem váltotta be az ígéreteket. Nem melegszik fel kellőképpen, furcsa szörcsögő, kerregő hangot ad használat közben. Tépi a hajszálakat, rövidek a titán lapok, nem kényelmes a fogása, nem lehet stabilan letenni, eldől.

Festett szőke, közepes szálú a hajam, minimális hullám van benne.
Szerettem volna másik márkát kipróbálni (Remingtonos vagyok), de akkora csalódás és mesemondás, amiket ígér ezzel a készülékével a Philips, hogy komolyan felbosszantott. Azt hagyjuk, milyen áron kínálják eredetileg a terméket (34.999 Ft), szerencsére én ennél jóval kedvezményesebben jutottam hozzá; még az is belefér, hogy 3 fokozat van csak a készüléken (150, 175, 200), de könyörgöm. Ha eddig 180 fokon kitudtam az 5 éves Remingtonommal vasalni (0 kopás van a lapjain egyébként), akkor egy 35 ezres Philipsnél elvárom, hogy 200 fokon ne 5x kelljen már áthúznom a hajam és tűegyenes legyen!!! Elvileg a titán lapnak pont az a lényege, hogy nagyobb fűtési tulajdonsággal bír, ergo jóval melegebb, így először 175 fokon próbáltam, semmi. Aztán 200..még mindig hullám maradt a hajamban!! Sajnos elvakított az elegáns dizájn, így még azt is elnéztem, hogy nagyon rövidek a lapok hosszúságai és 1-2 hajszál beakadt, de miután rájöttem, hogy egy f*stalicska, felébredtem!! A használat közben egyébként valami fura szörcsögő vagy kerregő hangot ad, és ez a "Moisture Protect" technológia semmit sem csinál (ezt azt hiszem más komment oldalon is olvastam). Az már csak külön meglátás, hogy néz ki egy ilyen áron kínált termékhez a hozzá adott "tok". Szánalmas. Nem hiszem, hogy pont egy hibás terméket fogtam ki, egyenesen a philips oldaláról rendeltem egyébként. Szóval....Én komolyan nem ajánlom senkinek, szép szép, de amit tud, 0.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. június 10.

Röviden: visszaküldtem.

Festett szőke, közepes szálú a hajam, minimális hullám van benne.