Philips

Ár:   29 990 Ft   Kategória:   Szépítő elektronikai eszközök
Lelőhely:   elektronikai boltok, online   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: ddodesz, Módosítva: 2016. április 29.

Ár:   29 990 Ft
Lelőhely:   elektronikai boltok, online
Kategória:   Szépítő elektronikai eszközök

• A Philips ProCare automatikus göndörítő egyenletesen mesés fürtöket készít. A professzionális, kefe nélküli motor és a kerámiabevonatos titániumból készült melegítőhenger automatikusan feltekeri, melegíti és göndöríti a hajat, ezáltal mindig tökéletesen göndör fürtöket készíthet.

• A fűtött hengerre tekeri fel a hajat, és tökéletes göndör tincset varázsol minden alkalommal.

• A 3 hőfokbeállítás (170 °C - 190 °C - 210 °C) és a 3 időzítésbeállítás (12 mp - 10 mp - 8 mp) természetes, fénylő göndör tincseket tesz lehetővé a laza hullámoktól a gyűrűs göndör fürtökig. Válassza ki a hajtípusának megfelelő hőmérsékletet, és a sebességbeállítások segítségével tartsa a göndörítőt az elérni kívánt eredménynek megfelelően.
  • Három állítható göndörítési irány (bal, jobb és váltakozó). Jobbra göndörödő és balra göndörödő tincsek – hogy Ön mindegyik oldalon tökéletes szimmetriát érhessen el – vagy pedig automatikus göndörítés a vegyesen, jobbra és balra is göndörödő tincsekért a teljesen természetes hatás érdekében.
  • Felmelegedési idő: kevesebb, mint 30 másodperc

• Automatikus kikapcsolás: 60 perc után

Zafina

2017. március 17.

Most vásároltam meg és nagyon nagyon örülök, hogy megvettem, mert ezzel végre be tudom göndöríteni a hajamat! Sajnos én a hagyományos hajsütővel mindig bénáztam: megégettem magam és hátul sosem tudtam magamnak megcsinálni normálisan, de ezzel a termékkel nincs ilyen! Lehet vele lágyabb hullámot és erősebb göndör hajat csinálni! Aki fontolja a megvételét az szerintem ne hezitáljon, mert azt kapod amit ígér.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. március 17.

Shinejuci

2017. február 19.

Egyszeruen imadom. Termeszetes hullamokat csinal ne varjon senki tole porcelan baba loknikat. Viszont negyed ora alatt szuper frizuram lesz,pedig nagyon sok hajam van. A kupvasammal 40perc...ennyi idom pedig nincs a baba mellett

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. február 19.

Szedus

2017. január 15.

Végre egy szuper hajgöndörítő! Már egy éve is néztem hasonlót (a másik cégtől) kb.36 ezerért, de szerencsére az üzletben ki lehetett próbálni, és mivel elég macerásnak és nehézkesnek tűnt, gyorsan letettem róla. Aztán most én is a Shell promójában láttam meg ezt, és alaposan körbejártam, mielőtt megrendeltem (videókat néztem, fórumokat olvastam), és elég meggyőzőnek találtam a véleményeket ahhoz, hogy megrendeljem. Nagyon örülök, hogy megtettem. Már elsőre könnyen ment a használata. 2x-3x nem jól tartottam (mindig függőlegesen kell tartani), bekapta a hajam és rögtön kikapcsolt, de percek alatt belejöttem. Kb. 40 cm hosszú, vékony szálú és kevés hajam van, nem is marad meg benne tartósan semmi, ráadásul nem szeretem a művi göndörséget, de ez már a legalacsonyabb fokozaton szép laza fürtöket csinált és nagyon könnyen boldogultam vele, pedig nem vagyok valami nagy spiller. Főleg hátul szoktam "ügyetlenkedni", de ez a készülék valami szuper! A biztonság kedvéért göndörítés előtt kis csipeszekkel felcsatolgattam a hajamat kb. 5 sorba, aztán a legalsóval kezdtem, és úgy haladtam felfelé. 30 perc alatt végeztem. A lányom kb. 60 cm hosszú hajához már az erősebb fokozatot kell használni, de azzal is kész voltam fél óra alatt. Mivel nekem már alacsonyabb fokozaton is szépen göndörít, így az a tapasztalatom, hogy közben nem lakkozom, csak a végén a kész frizurát, miután eligazgattam a fürtöket. Viszont a lányomnál célszerű volt közben is lakkozni a begöndörített tincseket, mert neki valamivel erősebb szálú a haja. Annyi mindent kipróbáltam már a hajam göndörítésére, de ez a legjobb, amivel eddig találkoztam: könnyen, természetes, tartós fürtöket csinál.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2017. január 15.

Bettu

2016. november 18.

Én egyszerűen semmivel nem tudtam szépen begöndöríteni a hajam, ezért elhatároztam, hogy nekem kell egy ilyen csoda. Shell kuponnal vettem 40% kedvezménnyel. Ahogy meghozták egyből ki is próbáltam. 1x-2x nem jól tekertem fel vele a hajam, akkor jelzett és egyből ki is kapcsolt. Mivel sok hajam van így eltart egy jó 3/4-1 óráig,de nagyon megéri! Hajlakkozással 2 napig simán benne maradnak a hullámok. Az előző hozzászólóhoz hasonlóan nekem is jobban tetszik ez, mint a Babyliss.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. november 18.

lhekszi

2016. augusztus 24.

Még névnapomra kaptam májusban és mindjárt akkor be is vetettem egy esküvőn. Fújtam rá hajlakkot (nem a bazi erős félét, egy teljesen mezeit), biztos ami biztos, de szerintem nem kellett volna annyit, mert még 2 nap múlva is ugyanúgy álltak a kis fürtjeim, ahogy megalkottam őket. Szép hullámokat csinál, külön tetszik, hogy váltogatja, hogy melyik irányba göndöríti, így nem lesz olyan művi az egész hajam. Tény, hogy kicsit azért macerás, figyelni kell, amikor beleteszem a göndörítendő tincset, hogy ne legyen körülette kósza szál, mert azt bekapja és elég fájdalmas után kiszabadítani. De ha egyszer ráérez az ember, akkor pikk-pakk be lehet göndöríteni vele a hajat. Hagyományos göndörítőkkel szemben ezzel nem tudom szétégetni a kezem, használat után rögtön el tudom tenni a helyére, nem kell fél napra kint hagyni hűteni és kerülgetni. Mostanában reggelente, munka előtt nagyobb tincseket göndörítek be, így szép hullámos lesz és hajlakk nélkül is úgy marad a hajam a nap végére. Nap végén is csak azért jön ki, mert megfésülködöm az este. Nekem szimpatikusabb, mint a Babyliss-féle, formára is jobban tetszik illetve nem utolsó sorban azért olcsóbb is és ahogy néztem ugyanazt tudják. Én nagyon szeretem.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. augusztus 24.