Philips

Ár:   13 999 Ft   Kategória:   Szépítő elektronikai eszközök
Lelőhely:   elektronikai boltok, online   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: evilshedevil, Módosítva: 2014. július 2.

Ár:   13 999 Ft
Lelőhely:   elektronikai boltok, online
Kategória:   Szépítő elektronikai eszközök

"Szeretne természetes megjelenésű fürtöket és hullámokat anélkül, hogy közben amiatt kellene aggódnia, hogy haja megsérül, vagy hogy a hajformázás közben megégeti magát? Az innovatív Philips ProCare hajsütővassal az aggodalom most már a múlté!"

hajasbaba

2016. június 13.

A bársonyos bevonat tényleg nagyon jó. A külső pedig nagyon tetszetős, beszereztem már a hajszárítóját is. Sajnos nekem azonban jobban állnak a laza hullámok, mint ezek a csigás fürtök, amit ezzel lehet készíteni, így megválnék tőle.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. június 13.

Aylawitch

2015. október 23.

Imádom a bársonyos bevonatot rajta, mert biztonságossá teszi a hajformázást. Sem a hajam, sem a kezem nem éghet meg a használat során. Egyszerű a használata, formás, könnyű kis gép. ;) A hőfok minden hajtípushoz külön beállítható, ez szerintem nagyon hasznos, mivel más-más hajtípussal rendelkezünk. Én nagyon meg vagyok elégedve vele! Kitűnő ajándékötlet!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2015. október 23.

evilshedevil

2014. június 24.

Szép, formás loknik készíthetőek a készülékkel anélkül, hogy megégetném a hajam vagy a kezem.
Hajtípushoz állíthatjuk a hőfokbeállítást, így egyszerű a megfelelő hőfokot és formázási időtartamot megtalálni. A Curl Ready gomb jelez amint 1-1 tincs formázása kész.   Olvass tovább a blogon >>

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2014. június 24.