Philips

Ár:   Az ár hiányzik. Feltöltöm   Kategória:   Szépítő elektronikai eszközök
Lelőhely:   elektronikai boltok, online   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: cintia995, Módosítva: 2013. június 19.

Lelőhely:   elektronikai boltok, online
Kategória:   Szépítő elektronikai eszközök

Professzionális 2000 wattos hajszárító a tökéletes eredmény érdekében, 6 rugalmas sebesség- és hőmérsékletbeállítás, A hideglevegő fokozat rögzíti a frizurát. Az ion segítségével fénylő hajat varázsol.

Kiara

2015. november 20.

Nekünk 1 év alatt elhasználódott.. a meleg funkciója pedig túl forró.
ettől a márkától többet vártam

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2015. november 20.

Nekünk 1 év alatt elhasználódott.. a meleg funkciója pedig túl forró.
ettől a márkától többet vártam

csillag

2014. január 28.

Én 2010. karàcsonyàra kaptam azòta nyùzom àtlag heti 2szer, nagyon imàdom. Tényleg nem szàll hasznàlat utàn a haj, és a hideg levegő funkciò is szuper, ugyanùgy kihasznàlom mint Bellala.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2014. január 28.

Bellala

2013. június 27.

Lassan három éve használom, olyan, mint újkorában :) Közepes hőmérsékleten és magas fokozaton használom nagyrészt, teljes száradás után pedig átfújom a hajam hideg levegővel is, nekem így vált be. Az enyémnek le lehet csavarni a hátulját, rendszeresen ki szoktam operálni belőle a beszorult hajszálakat. Viszonylag gyorsan szárítja a hajam, az inos extrának köszönhetően szép fényes, sima, nem szállingózik és végre nem okozok elektromos csípéseket hajszárítás után :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. június 27.

timcsike1989

2013. június 2.

Úgy 2 éve van meg, hibátlanul működik. Közepes hőmérsékleten szárítom vele a hajam és így is nagyon gyorsan megszárad pedig hátközépig ér. Kiszárítani is könnyű vele a hajat és nagyon csillogó lesz. Nem lesz olyan száraz, durva tőle, mint más hagyományos hajszárítóval, hanem sokkal lágyabb és puhább.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. június 2.

cintia995

2013. május 28.

Ez a 2. komolyabb hajszárítóm, és azt kell mondjam tökéletes. Gyorsan megszárad vele a hajam, de nem ég szét. Sokkal fényesebb, mint az előző remingtonommal volt és már egyáltalán nem szöszös.
6000-ért vettem ha jól emlékszem.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. május 28.

6000-ért vettem ha jól emlékszem.

Eszter a panda

2013. május 27.

Én nem olyan régen vettem. Nagyon szeretem, de múlt héten történt egy kis baleset. Miközben szárítottam a hajamat, pár szálat beszippantott a hátulján és ezek a hajak gyönyörűen rátekeredtek a ventilátorra. :S Miután ennek a verziónak nem lehet levenni a hátulját, így gőzöm nincs, hogyan fogom kirobbantani a hajat belőle, ugyanis amióta rátekeredett, azóta lassabban forog, kicsit más a hangja. Nem is mertem azóta bekapcsolni. :S Szóval nem hülyeség ez a levehető szűrő-találmány, kár, hogy nem figyeltem erre jobban vásárlásnál. :(

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. május 27.

Babooca

2013. május 25.

Szüleim használják boldogan már vagy 10 éve, és nagyon meg vannak elégedve vele. Nekem csak annyi bajom van vele, hogy nagyon nagy, és nehéz lesz a kéznek egy idő után. De az biztos, h tuti termék, még sosem tudtam ilyen gyorsan megszárítani a derékig érő hajamat, és nem volt még ilyen csillogó sem. Az ionos technika pedig tényleg beválik a szálló haj ellen. Csak ajánlani tudom.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. május 25.