Philips

Ár:   Az ár hiányzik. Feltöltöm   Kategória:   Szépítő elektronikai eszközök
Lelőhely:   elektronikai boltok, online   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: Rony, Módosítva: 2014. március 18.

Lelőhely:   elektronikai boltok, online
Kategória:   Szépítő elektronikai eszközök

• 1400 W teljesítmény
  • 2 sebességfokozat
  • kompakt kivitel

kremekreme

2020. május 27.

Érdekes mód nekünk ez már 2.háztartásban van meg. És szeretjük, m hiába pici ergo utaztatható is! Nagy a teljesítménye, gyorsan szárít :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. május 27.

incifinci28

2020. február 18.

Sokkal kobban szeretem, mint anagy szalon mi őségű társait. Nagyon hamar megszárítja a hajam, fényes lesz, nem száll és lassan 5 éves.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. február 18.

Makk Zsuzsó

2017. augusztus 12.

Utazáshoz tökéletes! Nekem pillanatok alatt megszárítja a hajam, mindent tud, amit kell.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2017. augusztus 12.

Blackxentric

2017. július 6.

Kicsi praktikus és a teljesítménye is megfelelő. Az áráért ajándék. Aki olcsó és jó hajszárítót keres az ne keresgéljen tovább.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. július 6.

hollieme

2016. március 5.

még kollégista pályafutásom elején kaptam, és azóta is ezt használom (azaz már 8 éves). a hosszú hajamat 5-7 perc alatt meg tudom szárítani, bár én nem formázom és nem pepecselek vele, a célom csak a szárítás, úgy, ahogy van. egyszer a kollégiumban leégett (vagy nem is tudom pontosan, mi lett vele, egyszer csak égett szaga lett és megtagadta a működést), de egy ismerős szaki megjavította, és azóta is működik. sokszor hurcolásztam a bőröndben, és így belegondolva nem feltétlenül volt jó élete nálam, de hűségesen kitart mellettem.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. március 5.

yeobaebae

2015. november 19.

Mostanában sokat utazok, így kapóra jön a kis mérete, praktikus, nem nehéz, átlagosnak mondanám a teljesítményét, bár amikor max fokozaton van, nagyon süvít a kicsike :D A félhosszú hajam kb 10-15 perc beszárítani vele.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. november 19.

kovacsrekaa

2015. november 19.

Mai napig meg van meg a kis draga. Imadtam :) De sajnos a hosszu hajamat ezzel csak 45 perc alatt tudom beszaritani..:( De tartalakenak vagy utazni siman megeri :)

siss

2014. március 31.

Nini,itt van az én kis kedvencem.Nagyon szeretem ezt a hajszárítót,maximálisan elvégzi a feladatát.Könnyű,kézre áll.Nincs gyönyörű hajam,mennyiségre főleg,így ionos csodakütyükre sincs szükségem.Ez a kis egyszerűség számomra a nagyszerűség.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2014. március 31.