Best of Beauty 2019

Philips

Ár:   Az ár hiányzik. Feltöltöm   Kategória:   Szépítő elektronikai eszközök
Lelőhely:   elektronikai boltok, online   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: agi.greendaygirl, Módosítva: 2013. október 28.

Lelőhely:   elektronikai boltok, online
Kategória:   Szépítő elektronikai eszközök

HP8180 típusú 2100 W teljesítményű hajszárító

3 sebesség, 3 hőfokozat, hideg levegő és turbo funkció

Yza

2014. február 3.

Több mint egy éve használja az egész család. Nekem kifejezetten jó volt dauerolt hajra, diffúzorral használtam előre dőlve. Tényleg gyorsan szárad a haj. Még édesanyámé is, pedig az övé szőkített. Szép, fényessé varázsolja mindenkiét. Továbbá sokat segít a kutyusom fürdetése után, fele annyi idő a szárítás, mint azelőtt.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2014. február 3.

agi.greendaygirl

2013. augusztus 11.

hm.. ahhoz képest, hogy ez 2100 W, a remington hajszárítóm pedig "csak" 2000, úgy érzem, hogy az jobban szárít, mármint hamarabb végzek vele. Szűkítővel használom ezt is, a gombok kézre állnak, meg minden, de szeretem benyomni a turbo gombot, hogy jobban fújjon. Minden rendben van vele, csak épp nem érzem elég erősnek.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. augusztus 11.