Philips

Ár:   20 000 Ft   Kategória:   Szépítő elektronikai eszközök
Lelőhely:   elektronikai boltok, online   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: pattus12, Módosítva: 2016. május 6.

Ár:   20 000 Ft
Lelőhely:   elektronikai boltok, online
Kategória:   Szépítő elektronikai eszközök

• Mikrobarázdált kerámia tárcsák és ergonomikus markolat.
  • A mikrobarázdált felületű kerámia tárcsák megfogják a szőrszálakat, az ergonomikus markolatnak köszönhetően pedig egyszerű az irányítás és kevesebb a kimaradt szőrszál.
  • A masszírozófej enyhíti az epilálás kényelmetlen érzését.
  • Nedves és száraz opció
  • Vezeték nélküli használat.
  • 1,5 órás töltés, akár 40 perc vezeték nélküli használat.
  • Lámpa, 2 sebességfokozat.

eszti0607

2020. július 19.

Nagyjából fél éve használom, de csak most kezdtem el használni a borotváló fejeket, amit nem is értek, mivel nagyon meg vagyok elégedve velük. Soha többet nem veszek eldobható borotvát! Nekem különösen tetszik benne, hogy a kábelt szinte lehetetlenség megtörni, mivel használat közben akkumulátorról megy. Az epilátor fején tetszett a fény így sokkal jobban látom a még el nem távolított szőrszálakat. Egyelőre nagyon meg vagyok velük elégedve!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2020. július 19.

nnkr

2020. június 21.

Nem szoktam értékelést írni, de ezt a terméket olyan sokan lehúzták, szerintem méltatlanul, hogy most muszáj. Nagyon vékonyszálú, gyenge szőröm van, így a fémcsipeszes epilátor csak eltépte a szőrömet, nagyjából azt a hatást elérve, mint egy nagyon fájdalmas borotválás. Azt hallottam annak idején, hogy a kerámiatárcsás a jó a gyenge szőrhöz, de az a néhány, amit itthon akkoriban lehetett kapni túl drága volt, hogy talán beválik alapon megvegyem. Úgyhogy gyantáztam nagyon sok éven át. Ezzel csak az volt a baj, hogy idő és eszköz igényes volt. Nem lehetett indulás előtt még gyorsan leszőrteleníteni. Min. 1-1.5 órát rá kellett szánni alkalmanként. Beleuntam. Szerencsére megláttam ezt a terméket (nekem a BRE605-s van meg, mert nem volt szükségem mindenféle kiegészítőre) akciósan és úgy döntöttem, hogy ennél az árnál már bevállalom, hogy esetleg ez sem szedi ki a szőröm. De kiszedi! És még hogy! Jobban, mint a gyanta valaha is, a fémcsipeszes epilátorrol már nem is beszélve. Gyökerestül mindet. Imádom. Nincs zsinórja, ami zavarna, levehető és elmosható a feje. Max. 10 perc alatt végzek a teljes epilálással, (és nekem a lámpája is hasznos).
Szóval bátran ajánlom bárkinek, aki hasonló okokból bizonytalankodik. Én kb 2 hónapja használom és nem bántam meg a megvételét.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. június 21.

wd1102

2020. május 1.

Update: Jöttem felpontozni, megkapja tőlem az 5 csillagot, mert szerintem méltatlanul ilyen rossz az értékelése. Lassan fél éve használom, és nagyon elégedett vagyok vele, jobban szeretem, mint a silk epil 9-emet. Kell kis idő, míg az ember lánya hozzászokik a kialakításához, hogy hogyan is tartsa, hogy megfelelően működjön, de pár használat után már nagyon jól működik. Eltép szálakat, de az a silk epil 9-nél sem volt másképp, talán annál kicsit többet, viszont szőrbenövésem csak kevés van, az is a felszín közelében, nem mélyre nőve. Ráadásul sokkal kevésbé fájdalmas, bár gondolom ez a kisebb fej következménye, mindenesetre meglepően jól viselem kényes területen is.

Braun silk épil 9-est cseréltem le azért, mert rengeteg szőrbenövést okozott, és sokszor csak eltépte, nem kitépte a szőrt. További ok volt, hogy a külön epilátort és külön elektromos borotvát váltsam le egy eszközzel.

Néhány használat után azt tapasztalom, hogy ha hosszabb a szőrszál, azt eltépi, de a kicsiket szépen kiszedi tövestül. Továbbá csak elvétve találkoztam benőtt szőrrel, úgyhogy nekem jobban bevált, mint a Braun. A borotvája pedig egyenesen szuper!

A görgős masszázsfejjel kapcsolatban viszont az volna a tanácsom, hogy ha észszerű időn belül szeretnéd letudni az epilálást, akkor ne használd! Én is egyből feltettem, de csak egyetlen láb epilálása ezzel több mint fél óráig tartott. A másiknál már levettem, mondom, kipróbálom úgy, mert ha ugyanolyan, vagy rosszabb, akkor repül a gép, de szerencsére sokkal gyorsabb nélküle a munka, jóval kevesebbszer kell átmenni ugyanazon a területen.

Összességében 4 csillag, amiért sok szőrszálat csak eltép.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. május 1.

Összességében 4 csillag, amiért sok szőrszálat csak eltép.

6vilag

2020. január 13.

Elolvastam itt a véleményeket, aztán elmentem a boltba, és döntöttem. Már csak egy árválkodott a polcon, és megvettem. Hazajöttem, feltöltöttem az aksit és kipróbáltam. Mondjuk annyira nem volt éles a dolog, mert a régit reggel használtam. Tudtam, hogy már eljárt felette az idő, ideje korszerűsíteni, csak mindig halogattam, hogy mikor is vegyek újat.
Ennek nagyon jó a markolata (pont kézre áll), a vezetéknélkülisége, az ívelt feje, ami könnyen illeszkedik a test hajlataihoz.
A művelet nem igazán fájdalmas, bár a réginél -az is egy Philips- sem volt különösebben. Csak szárazon használtam, lábon, bikini vonalon és hónaljban. Semelyik sem fájt. Egyenlőre örülök, hogy kihasználtam a 20%-os akciót, már régóta terveztem, hogy lecserélem a régit, ami a mai napig tök jó és működik (vagy 15 éve biztosan), de ez azért lényegesen korszerűbb.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2020. január 13.

Bergamo1

2019. augusztus 10.

Nos, én még az ősidőkben, kb.2007-ben vettem egy akkor csúcsszuper, jégaksis epilátort, szerintem szintén a márkától, amivel se vele-se nélküle volt végig a viszony, mert nekem a jégakkuval volt tolerálható a lábamon, eszembe nem jutott volna, hogy érzékeny területekhez akár csak közelítsem. De mivel a jégakkut kompletten elkevertem a legutolsó költözésemnél, így azt mondtam, hogy szétnézek, mi újság az epilátor-piacon. És eszem megáll! Ez annyira jobb! Még a fogam sem volt összeszorítva közben! Igen, sokszor át kell húzni egy területen, de én emiatt nem vesztek időt, mert a régivel meg nem bírtam gyorsabban haladni, az hiába dózerolt le minden szőrszálat. És mindezt jégakku nélkül! A szűkítőfejeket még nem használtam, de szerintem ezek után nem lesz gond.Nagyon örülök neki!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2019. augusztus 10.

MaFa

2019. március 21.

Nekem nem vált be. Tök jó, hogy nedvesen is lehet használni, olyankor fájdalommentes és szerintem jobban ki is tépi a szőrt. Viszont száraz felületen alkalmazva nem tépi ki a szőrt viszont ha kitépi akkor is inkább beletöri. Nem ajánlom, nagyot csalódtam benne és nem is használom szívesen.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. március 21.

Alexandra2468

2018. október 20.

Szörnyű! Nem halgattam az interneten olvasott hozzászólásokra és megrendeltem, kipróbáltam és egyszerüen szörnyű, konkrétan 10 szer végighúzom hogy 1 szőrszálat kitépjen, nagyon csalódott vagyok és felháborodott! Vissza küldöm és panaszt teszek! Egy csillagot sem érdemel annyira rossz!

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2018. október 20.

süsümanó123

2018. szeptember 11.

Én is régi satinelle gépezetemet cseréltem erre. Gondoltam ideje nyugdíjazni így 12 év után. Hát először nagyon ideges voltam, mert nyomába sem ért a másiknak, ráadásul nem kevés pénzbe került. Gondolkodtam rajta, hogy visszacseréljem, de mivel kaptam hozzá 7 plusz fejet (szűkítő hónaljra, arcra, borotva, stb), ezért megtartottam, mert azok viszont hasznosak voltak. A wet and dry funkció nem sokat ér, mondanom sem kell, hogy nem nagyon használom úgy, eddig ez volt a fő indok, hogy vizesen is működik, de nem használom ki. Ami a szőrtelenítést illeti, azért elő kell néha venni a régit is, mert az tényleg minden apró szálat eltávolít. A nagy előnye, hogy vezeték nélkül működik.
UPDATE:
Azóta megtanultam (nem volt egy rövid folyamat), vagy kompatibilisebb lett a bundám, nem tudom, de megszerettem. A sok fej tök hasznos máshova is, utaztatható, úgyhogy felkapaszkodik egy csillaggal.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. szeptember 11.

UPDATE:

Csodalatosmandarin

2018. szeptember 10.

Nem ajanlom....... konkretan 10x huztam vegig a labamon (abszolut epilalhato meretu volt a szorom) es nem szedett ki semmit. Mar teljesen a boromhoz kozel tettem, barhogy probaltam tobb szogben, semmi. A combomon/karomon levo szoke pihekkel sem bir el. Talan ha 5x-6x vegughuzod a piheken akkor kiszedi.. en ezt a gepet abszolut nem ajanlom!!!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. szeptember 10.

kovacsnikoletta92

2018. június 18.

Én az egyik tesóját, a BRE650-et vettem meg, amihez 8 kiegészítő van (bőrsimító sapka, borotvafej, testradírozó kefe, hámlasztó kefe, masszírozó fej, kettő szűkítő sapka, masszírozó sapka epiláláshoz), nagy akció volt az egyik online webáruházban és 32 ezer forint helyett 10 ezer forintért jutottam hozzá, úgy gondoltam ez így kihagyhatatlan ajánlat :)
A borotva fej szerintem nagyon szuper, a masszírozó is jó, bár azt nem igazán jut eszembe használni, a többi kellekék jóformán fölösleges.

Az első epilálásomkor nagyon fájt, mindig is borotvát használtam, így ezen nem lepődtem meg, illetve 2. töltésre tudtam csak végezni a két lábszárammal.
A gép nagyon kézreálló, könnyen kezelhető és a kis megvilágító fény egyszerűen szuper. Amit furcsálltam, hogy voltak olyan szőrszálak, amiket vagy egyáltalán vagy 3-4 áthúzásra szedett ki.

Október óta használom folyamatosan mindkét lábszáramon, a karomról már leszoktam, mert nagyon fájt. Összességében azt vettem észre, hogy ott hagy egy-egy szálat, hiába megyek át többször is a területen, illetve a benőtt szőrszálak, de azt egy tű segítségével könnyen ki tudom húzni a bőr alól.
Kipróbáltam az arcomon is, a szűkítő sapkák semmit nem érnek, csak megnehezítik, viszont nekem utána nagyon nagyon begyulladt a terület, így ezt is hanyagolom.

A lábamon jól teszi a dolgát, de az igazán érzékeny területeket (hónalj, bajuszka, comb) nem fogok kipróbálni. A borotvánál ezerszer jobb!!!! :) Bár nem vettem észre, hogy kopna a szőr a kezelt területeken. A lámpája szerintem nagyon praktikus és jól meg is világítja a területet, főleg, hogy én mindig a kicsit sötétkés zuhanyzóban használom. Gyorsan tölt és kábel mentes, tökéletesen kézbeillő kialakítás.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. június 18.