Philips

Ár:   16 989 Ft   Kategória:   Szépítő elektronikai eszközök
Lelőhely:   elektronikai boltok, online   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: kissbarbara1990, Módosítva: 2016. január 15.

Ár:   16 989 Ft
Lelőhely:   elektronikai boltok, online
Kategória:   Szépítő elektronikai eszközök

Epilátor, mini epilátor, szemöldökcsipesz, tisztító kefe, hordtáska

A Satinelle epilátor gyors szőrtelenítést biztosít a lábon és a karon, míg a mini epilátor tökéletes a hónalj és bikinivonal területén végzett finom, precíz szőrtelenítéshez. A csomag az arcszőrzet és a szemöldök igazításához való csipeszt is tartalmaz. Ajándék tárolótáskával.

eszti0607

2020. július 19.

Nekem másfél év után tönkrement, a kábel megtöredezett így sajnos új epilátor után kellett néznem. Amíg működött tette a dolgát, nekem nagyon tetszett a kicsi elemmel működő része a bikinivonalamon, de sajnos egyszerre mentek tönkre.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2020. július 19.

Colette221

2020. április 25.

Születésnapomra kaptam. Szuper termék. Nagyon hatásos, az apróbb szálakat is kiszedi. :) Csak ajánlani tudom. Nem véletlen az öt csillagos értékelés. A hosszabb gép jobban teljesít, mint a duci, de arra sem lehet panasz.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. április 25.

HHH97

2020. április 9.

Nemrég vettem meg, a többiekhez hasonlóan főként a mini epilátor miatt. Maximálisan meg vagyok vele elégedve, mindenhol sikerült vele szőrtelenítenem, az első néhány használat után már sokkal kevésbé volt fájdalmas is. Ez az első epilátorom, így annyira máshoz nincs mihez hasonlítanom, de mindenképpen csak ajánlani tudom.
A nagyobb epilátor nekem nem vált be, de ezért nem hibáztatom, a lábamon mindig iszonyú száraz a bőr és vékonyszálúak a szőrszálak, így a gyantához hasonlóan kihúzás helyett ez is csak elszakítja őket. Akciósan vettem, és egyedül csak a mini epilátor is megérte azt az árat, amit fizettem érte, így nem érzem problémának.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2020. április 9.

danyadi77

2020. február 17.

Régóta vágytam egy mini epilátorra és nemrég -talán kifutó akció keretében- megvettem ezt a szettet. Imádom. Előbb is beruházhattam volna rá. A csipesz is tökéletes, A nagy epilátor valóban kis fokozatú, de célnak megfelel. Helyes kis, többzsebes táskában adják, a mini epilátorhoz elemet is csomagoltak. Így, hogy kedvezményes áron vettem (majdnem a feléért) teljesen meg vagyok vele elégedve.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2020. február 17.

Montelino

2019. július 13.

Update:

Megvan lassan 4 éve. Nem ment tönkre egyik gép se. Rendszeresen (heti 1x kb. elég) csak a kicsit használom hónaljra (megszerettem, mert úgy vettem észre, hogy kevésbé izzadok amióta lecseréltem a borotvát a hónaljnál). A kis gép külön is megvásárolható (vettem egy tartalékot), csak amiatt felesleges megvenni az összeset egyben, mert a nagy gép elavult, hiába új gyártmány.

Nagyon megbántam, hogy megvettem ősszel ezt a szettet. 14 ezer volt, egy kupont is beváltottam, hogy olcsóbban megvehessem.
A leírásban számtalan oldalon azt olvastam, hogy 2 sebességes a nagy gép, fenéket... egysebességes. Mikor megvettem a boltban ezt nem is néztem meg a dobozon, mivel mindenhol kettőt írnak. Van egy min. 15 éves Braun epilátorom, azt akartam erre lecserélni. A Braun csak egy alapgép és a teljesítménye kicsit csökkent 10 év után, bár még teljesen használható és nem romlott el soha, a 2 sebesség is megvan rajta, pedig régen se a legújabb csúcsmodellt vettem meg. Gondoltam az új gép majd többet tud, elvégre eltelt min. 15 év a kettő gyártása között. Semmivel se tud többet, sőt az egy fokozat miatt kevesebbet is. A nagy epilátor egy alapgép lenne, ha lenne rajta 2 fokozat, ami minden van, ezen nincs. A kis epilátor elemes, ez jó, de még a nagygépnél is hangosabb és szintén csak 1 fokozat van rajta. A nagy géppel leszedtem a szőrt a lábamról, hosszabb ideig tartott, mint a régi Braun gépemmel az első 10 évben, majd még végigmentem a kisgéppel rajta és lám, talált még szálakat. A kis gép lehet, hogy keskenyebb, de hosszabb, mint a nagygép... utazásnál ezért nem foglal kevesebb helyet, max. azért, mert elemeket kell magunkkal vinnünk, nem a töltőt. A szemöldökcsipesz nem világítós, mint az előző szettben, amit még olcsóbban árultak (12000-13000Ft volt, nem akciósan) és azon 2 fokozat is volt a nagy epilátoron (azt a szettet akartam megvenni, de lecserélték erre és már nem forgalmazzák). Ez a csipesz egy bolti 600-900Ft-os csipesznek felel meg. A kis epilátor miatt döntöttem a szett mellett, de nem vett le a lábamról különösebben. A nagy epilátor ugyanannyit tud, mint a jelenleg 4000-5000Ft-ért kapható társai (illetve kevesebbet, az 1 fokozat miatt). A csipeszt tőlem kihagyhatták volna az egész szettből, mert semmi extra. Ehelyett a szett helyett 14-18 ezerért már vehettek egy modern epilátort több fokozattal és tartozékkal, amihez van kis szűkítő rátét is, ami helyettesíti a kisebb epilátort. Van a dobozában egy kis zsák, amihez hasonlót vehettek 200-300Ft-ért, én ettől se dobtam hátast, mivel utazásnál nem védené meg a szettet.
Nem ajánlom senkinek, hogy megvegye. Ha volt már jó alapgéped, sajnálni fogod, hogy beruháztál rá.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2019. július 13.

Update:

nyuszmusssz

2019. július 13.

Csak a kicsi/Mini epilátor miatt vettem meg a szettet. Már van egy normál méretű Philips epilátorom amit nagyon szeretek, de széles ugye. Az intim hajlatoknál nagyon lassan ment a szőrtelenítés, mert nem fért oda, nem fért be teljesen a normál méretű epilátor a kis hajlatokba.

Nagyon szeretem, sokkal gyorsabb fokozaton működik, kevésbé fájdalmas. Kevesebb időt vesz igénybe az intim területem epilálása.
A térdemet is ezzel epilálom.
Ajánlom! :)
Elemmel működik.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2019. július 13.

A térdemet is ezzel epilálom.
Ajánlom! :)
Elemmel működik.

nicolekitti

2018. június 3.

Kb 2 éve megvan. Akcióban vettem, kicsit más rajta a minta, mint a képen, de ugyanez a sorozat.
Fura volt, hogy most már csak egy sebességet tud az epilátor, én mindig a kisebben járattam az elődeit. Azér hamar meg lehetett szokni, és gond nélkül lehet használni.
A kis epilátort nem igen tudom kihasználni, vagy elfelejtem, vagy nem olyan kényelemes, hiába olyan a kialakítása.
A szemöldökcsipesz viszont nagyon pöpec!!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. június 3.

A szemöldökcsipesz viszont nagyon pöpec!!

Pdrea

2017. január 28.

Tavaly kaptam névnapomra, vagyis lassan 8 hónapja használom. A nagy gép semmi különös, teszi a dolgát, megbízható. De az igazi szerelem a kicsi lett. A hajlatokban, a bikinivonalon egyszerűen csodálatos. Gyorsan végez, szinte fájdalommentes és szebb a végeredmény, mintha gyantáztam volna. Csak ajánlani tudom.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2017. január 28.

bontovicsbarbi

2016. december 27.

Teljesen elégedett vagyok vele a teljes szett van meg! :) Szépen teszi a dolgát, és nekem annyira nem is fáj, bár olyan erős szőröm nincs lehet azért.Mindenesetre én csak ajánlani tudom. :)

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. december 27.

Vivi92

2016. február 11.

Első epilátorom. Szerintem teszi a dolgát. Szép a kivitelezés is. :)

Ha elromlana, van rá 2 év garancia. Ezzel élnék. Bármilyen kütyüvel előfordul.

Azt meg mindig elolvasom hogy mit veszek, nem a gyártó hibája ha csak dobom a kosárba.

Egyébként én sem ezt terveztem megvenni, de mégis ez volt a legjobb a választékból amikor vásároltam és nem bántam meg. :)

Én 19 - ért vettem.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. február 11.

Első epilátorom. Szerintem teszi a dolgát. Szép a kivitelezés is. :)

Ha elromlana, van rá 2 év garancia. Ezzel élnék. Bármilyen kütyüvel előfordul.

Én 19 - ért vettem.