Philips

Ár:   16 989 Ft   Kategória:   Szépítő elektronikai eszközök
Lelőhely:   elektronikai boltok, online   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: kissbarbara1990, Módosítva: 2016. január 15.

Ár:   16 989 Ft
Lelőhely:   elektronikai boltok, online
Kategória:   Szépítő elektronikai eszközök

Epilátor, mini epilátor, szemöldökcsipesz, tisztító kefe, hordtáska

A Satinelle epilátor gyors szőrtelenítést biztosít a lábon és a karon, míg a mini epilátor tökéletes a hónalj és bikinivonal területén végzett finom, precíz szőrtelenítéshez. A csomag az arcszőrzet és a szemöldök igazításához való csipeszt is tartalmaz. Ajándék tárolótáskával.

Ár: 9990 , Eladó: Gina77
Állapot: 1-2x próbált, újszerű, Helyszín: Budapest, fizetés: Személyesen Budapesten vagy postázom utalást követően (pk a vevőt terheli)

danyadi77

2020. február 17.

Régóta vágytam egy mini epilátorra és nemrég -talán kifutó akció keretében- megvettem ezt a szettet. Imádom. Előbb is beruházhattam volna rá. A csipesz is tökéletes, A nagy epilátor valóban kis fokozatú, de célnak megfelel. Helyes kis, többzsebes táskában adják, a mini epilátorhoz elemet is csomagoltak. Így, hogy kedvezményes áron vettem (majdnem a feléért) teljesen meg vagyok vele elégedve.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2020. február 17.

Montelino

2019. július 13.

Update:

Megvan lassan 4 éve. Nem ment tönkre egyik gép se. Rendszeresen (heti 1x kb. elég) csak a kicsit használom hónaljra (megszerettem, mert úgy vettem észre, hogy kevésbé izzadok amióta lecseréltem a borotvát a hónaljnál). A kis gép külön is megvásárolható (vettem egy tartalékot), csak amiatt felesleges megvenni az összeset egyben, mert a nagy gép elavult, hiába új gyártmány.

Nagyon megbántam, hogy megvettem ősszel ezt a szettet. 14 ezer volt, egy kupont is beváltottam, hogy olcsóbban megvehessem.
A leírásban számtalan oldalon azt olvastam, hogy 2 sebességes a nagy gép, fenéket... egysebességes. Mikor megvettem a boltban ezt nem is néztem meg a dobozon, mivel mindenhol kettőt írnak. Van egy min. 15 éves Braun epilátorom, azt akartam erre lecserélni. A Braun csak egy alapgép és a teljesítménye kicsit csökkent 10 év után, bár még teljesen használható és nem romlott el soha, a 2 sebesség is megvan rajta, pedig régen se a legújabb csúcsmodellt vettem meg. Gondoltam az új gép majd többet tud, elvégre eltelt min. 15 év a kettő gyártása között. Semmivel se tud többet, sőt az egy fokozat miatt kevesebbet is. A nagy epilátor egy alapgép lenne, ha lenne rajta 2 fokozat, ami minden van, ezen nincs. A kis epilátor elemes, ez jó, de még a nagygépnél is hangosabb és szintén csak 1 fokozat van rajta. A nagy géppel leszedtem a szőrt a lábamról, hosszabb ideig tartott, mint a régi Braun gépemmel az első 10 évben, majd még végigmentem a kisgéppel rajta és lám, talált még szálakat. A kis gép lehet, hogy keskenyebb, de hosszabb, mint a nagygép... utazásnál ezért nem foglal kevesebb helyet, max. azért, mert elemeket kell magunkkal vinnünk, nem a töltőt. A szemöldökcsipesz nem világítós, mint az előző szettben, amit még olcsóbban árultak (12000-13000Ft volt, nem akciósan) és azon 2 fokozat is volt a nagy epilátoron (azt a szettet akartam megvenni, de lecserélték erre és már nem forgalmazzák). Ez a csipesz egy bolti 600-900Ft-os csipesznek felel meg. A kis epilátor miatt döntöttem a szett mellett, de nem vett le a lábamról különösebben. A nagy epilátor ugyanannyit tud, mint a jelenleg 4000-5000Ft-ért kapható társai (illetve kevesebbet, az 1 fokozat miatt). A csipeszt tőlem kihagyhatták volna az egész szettből, mert semmi extra. Ehelyett a szett helyett 14-18 ezerért már vehettek egy modern epilátort több fokozattal és tartozékkal, amihez van kis szűkítő rátét is, ami helyettesíti a kisebb epilátort. Van a dobozában egy kis zsák, amihez hasonlót vehettek 200-300Ft-ért, én ettől se dobtam hátast, mivel utazásnál nem védené meg a szettet.
Nem ajánlom senkinek, hogy megvegye. Ha volt már jó alapgéped, sajnálni fogod, hogy beruháztál rá.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2019. július 13.

Update:

nyuszmusssz

2019. július 13.

Csak a kicsi/Mini epilátor miatt vettem meg a szettet. Már van egy normál méretű Philips epilátorom amit nagyon szeretek, de széles ugye. Az intim hajlatoknál nagyon lassan ment a szőrtelenítés, mert nem fért oda, nem fért be teljesen a normál méretű epilátor a kis hajlatokba.

Nagyon szeretem, sokkal gyorsabb fokozaton működik, kevésbé fájdalmas. Kevesebb időt vesz igénybe az intim területem epilálása.
A térdemet is ezzel epilálom.
Ajánlom! :)
Elemmel működik.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2019. július 13.

A térdemet is ezzel epilálom.
Ajánlom! :)
Elemmel működik.

nicolekitti

2018. június 3.

Kb 2 éve megvan. Akcióban vettem, kicsit más rajta a minta, mint a képen, de ugyanez a sorozat.
Fura volt, hogy most már csak egy sebességet tud az epilátor, én mindig a kisebben járattam az elődeit. Azér hamar meg lehetett szokni, és gond nélkül lehet használni.
A kis epilátort nem igen tudom kihasználni, vagy elfelejtem, vagy nem olyan kényelemes, hiába olyan a kialakítása.
A szemöldökcsipesz viszont nagyon pöpec!!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. június 3.

A szemöldökcsipesz viszont nagyon pöpec!!

Pdrea

2017. január 28.

Tavaly kaptam névnapomra, vagyis lassan 8 hónapja használom. A nagy gép semmi különös, teszi a dolgát, megbízható. De az igazi szerelem a kicsi lett. A hajlatokban, a bikinivonalon egyszerűen csodálatos. Gyorsan végez, szinte fájdalommentes és szebb a végeredmény, mintha gyantáztam volna. Csak ajánlani tudom.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2017. január 28.

bontovicsbarbi

2016. december 27.

Teljesen elégedett vagyok vele a teljes szett van meg! :) Szépen teszi a dolgát, és nekem annyira nem is fáj, bár olyan erős szőröm nincs lehet azért.Mindenesetre én csak ajánlani tudom. :)

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. december 27.

Vivi92

2016. február 11.

Ha elromlana, van rá 2 év garancia. Ezzel élnék. Bármilyen kütyüvel előfordul.

Azt meg mindig elolvasom hogy mit veszek, nem a gyártó hibája ha csak dobom a kosárba.

Egyébként én sem ezt terveztem megvenni, de mégis ez volt a legjobb a választékból amikor vásároltam és nem bántam meg. :)

Én 19 - ért vettem.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. február 11.

Vivi92

2016. február 11.

Kinga79

2016. január 16.

Én csak az epilátorba ruháztam be, 3 használat után az adapter zsinórja megadta magát. Először egy Rowentát vettem, 10ezer forint körül, mert a 15 éves Philips epilátorom adaptere megadta magát. Úgy voltam vele, veszek egy új készüléket. Erre a Rowentára esett a választásom egy Intersparban. Nos, másnap vittem is vissza, mert nagyon gagyi volt. Itt nem az árát adták vissza, hanem Spar talványt. Gondoltam, visszatérek a Philipshez....nem jött be... egy gyenge készülék, szóval nem csak a vezeték volt gagyi. Visszakaptam az árát ( média markt). Interneten találtam a régi készülékemhez 500 forintért adaptert, így most már a 17. évét kezdi nálam.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2016. január 16.

kissbarbara1990

2016. január 9.

Nem ezt a szettet szerettem volna, de nem bánom, hogy így alakult :)

Epilátor: Adapteres, hosszú kábellel. Hangos szerkezet, de gyorsan végzi a dolgát. Kényelmes a fogása. A tárcsák közül a kis tisztító kefével könnyen kilehet söpörni a szőrszálakat. Fontos: Nem tépi, hanem valóban húzza a szőrt. Sajnos ez sok epilátornál nem így szokás :/ Vízzel mosható az epilálófej.

Mini epilátor. Elemmel működik, amelyek mellékelve vannak a szettben. Szintén jó termék. A kényes, hajlatos területeknél istenkirálycsászár :)

Szemöldökcsipesz: Életem eddigi legjobb csipesze. Jó lenne, ha külön is kapható lenne. Imádom :) Kényelmes a fogása, a legminibb frissen kibújt szálakat is meglehet vele fogni, nem tépi hanem húzza a szálakat. Nagyooon szeretem.

Táska: Levett a lábamról, mert ennyi cuccot azért mégis jó egy helyen tárolni így legalább nem hagyom szanaszéjjel a kütyüket :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. január 9.

Nem ezt a szettet szerettem volna, de nem bánom, hogy így alakult :)