Philips

Ár:   7000 Ft   Kategória:   Szépítő elektronikai eszközök
Lelőhely:   elektronikai boltok, online   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: Szofi, Módosítva: 2014. július 23.

Lelőhely:   elektronikai boltok, online
Kategória:   Szépítő elektronikai eszközök

Gyors és kíméletes vezetékes epilátor

Gyengéden eltávolítja a mindössze 0,5 mm hosszú szőrszálakat is, egészen a gyökerektől. Így a következő szőrtelenítés szükségességéig akár négy hét is eltelhet. Tartozik hozzá egy kisméretű tisztítókefe.

Ár: 3000 Ft , Eladó: Pipacsvirag91
Állapot: Néhányszor haszált, Helyszín: Debrecen, fizetés: Személyes átvétel, banki átutalás
Mosizso

2019. március 23.

Már 2012 óta használom egy kicsit korábbi verzióját, rendszeresen olyan 2 hetente. Szerencsére az enyémmel még semmilyen kábel probléma nem volt. Szedi a szőröket és be is szakítja,de lehetne rosszabb is. Nagyon minőségi a termék én nagyon ajánlom. :) A kezelés a kezdeti szakaszban fáj, meg ha az emberből előjön a jeti, mert hetekig lusta volt használni. De rendszeres szedés mellett abszolút kibírható.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2019. március 23.

Fujituli

2019. március 23.

Elég hangos darab, 3 év után be is adta a kulcsot.
A fájdalom közepes. Kábellel működik, valamint 2 fajta erősségre állítható. Nem foglal sok helyet.

Normális epilátor. Nem a legjobb, de nem is a legrosszabb.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2019. március 23.

Elég hangos darab, 3 év után be is adta a kulcsot.

Normális epilátor. Nem a legjobb, de nem is a legrosszabb.

pirospipacsocska

2019. március 20.

Első epilátorom volt.És nekem is az adaptere ment tönkre elég hamar...Egyébként szerintem kb ugyanolyan hatékonyan dolgozik,mint egy Braun epilátor.Ez is,az is beszakít néhány szőrszálat,és a szőrbenövés is elkerülhetetlen.Alapjában véve jó gép,de vhogy a vezetéke,és az adaptere nem bírja sokáig.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2019. március 20.

DrWho

2019. január 12.

Maga az epilátor jó (volt), viszont a kábel nagyon hamar tönkrement... Majdnem drágább lenne pótolni, mint egy új készülék.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2019. január 12.

Vattacukor1990

2018. december 8.

Ilyen az első epilátorom, csak annyiban különbözik, hogy lila rajta a minta és járt hozzá egy kis lila műanyag rápattintható tartozék, amit pl. hónalj vagy bikinivonal szőrtelenítéséhez lehet használni. Karácsonyra kaptam két évvel ezelőtt. Azóta is hibátlanul működik, én szeretem.
Kissé időigényes a szőrtelenítés vele, a teljes láb + kar + hónalj nagyjából egy óra alatt van meg. Ezalatt kétszer pihentetni is szoktam pár percre, biztos, ami biztos. Én is tapasztalom, hogy nem minden szőrszálat szed ki tövestől, van, amit csak eltép. De hozzátenném, hogy gyantával meg cukorpasztával sem volt soha teljes a siker, mert azok sem szőrtelenítettek 100%-osan, mindig voltak eltépett szálak utánuk. Van más epilátorhoz képest is összehasonlítási alapom, mert van egy Braun epilátorom is, ami több szálat szakít el, mint ez, tehát a Philips nekem alaposabb munkát végez, de sajnos a hangja is nagyobb.
Előnyös, hogy le lehet róla szedni a fejet, amin a csipeszek vannak és vízzel mosható. Alkalmanként használat után folyékony szappannal, langyos vízzel megtisztítom, így mégiscsak higiénikusabb, mintha csak a kis tisztító kefével mennék át rajta.
Nem szívesen, de levonok egy csillagot, mert sajnos elég zajos még a lassabb fokozaton is, szerintem még a szomszédban is hallani lehet. :D

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. december 8.

cicc

2018. június 26.

Életem első epilátora. Elegáns,csajos .Tavaly vásároltam, az eladó lány ajánlotta. Nos, baja nincsen, de szerintem beruházok egy picit komolyabbra. Nagyon sok szőr benövésem lett, és úgy érzem,néha csak eltépi a szőrt. Nekem nagyon hiányzik a világítás, mivel utólag, kinti fénynél látom meg ha maradt még valahol...:D

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. június 26.

Yubiri

2018. március 26.

Gyakran kell használnom, mert ahogy előttem is írták a szőrt nem kihúzza, hanem eltépi.
Az előző epilátorom is Philips volt, az jobb volt.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2018. március 26.

Az előző epilátorom is Philips volt, az jobb volt.

csemezb

2018. január 5.

Életem első epilátora. Amikor választás előtt álltam, sok mindent figyelembe vettem. A választásom azért esett erre, mert viszonylag olcsó, és nem voltak túl nagy elvárásaim, a szőrt szedje ki, legyen tartós. Most még csak 1,5 éve van meg, de nekem teljesen jól működik, néha otthagy egy-egy szőrszálat, azon átmegyek még egyszer, ez nem okoz komolyabb gondot. A negatívum talán annyi, hogy kicsit hangos. Tőlem 4 csillagot kap. :)

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. január 5.

FeketePiroska

2018. január 3.

Nem rossz kis gép, évekig használtam ... amit még 2008ban vettem... az bizony 6 évig bírta a strapát, pedig elég sokat használtam. De ugye semmi sem tart örökké, elkopott a benne található kis fogaskerék és emiatt nem lehetett használni.
Újat kellett vennem nyilván emellett döntöttem hiszen elégedett voltam vele... de!! az újonnan csak 1,5 évig bírta... garanciával cserélték. A csere már csak fél évig. A következő cserés meg már csak 2 használat erejéig volt jó. És mind fogaskerék elkopás miatt halt meg. Úgyhogy senkinek sem ajánlom ezeket a Philips ilyen típusú ki gépeit, mert nagyon gyorsan tönkremennek. Teli volt a szerviz ilyen gépekkel.

A használatában magában csak annyi hiba volt, hogy a vékony szőröket gyakran eltépte illetve elég hangos is ez a kis szerkezet. (Meg is drágult, ennyi pénzért akciósan lehet jobbat is kapni)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. január 3.

ZsokaN

2017. december 28.

Megfelelő ár-érték arány. Az apróbb szőrszálakat nehezebben távolítja el és idővel kicsit lustább lesz, de ennél többet nem áldoznék egy epilátorra. Könnyen tisztítható.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. december 28.