Philips

Ár:   7000 Ft   Kategória:   Szépítő elektronikai eszközök
Kiszerelés:     Bőrtípus:   Minden
Lelőhely:   elektronikai boltok, online   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: Szofi, Módosítva: 2014. július 23.

Kiszerelés:
Lelőhely:   elektronikai boltok, online
Kategória:   Szépítő elektronikai eszközök

Gyors és kíméletes vezetékes epilátor

Gyengéden eltávolítja a mindössze 0,5 mm hosszú szőrszálakat is, egészen a gyökerektől. Így a következő szőrtelenítés szükségességéig akár négy hét is eltelhet. Tartozik hozzá egy kisméretű tisztítókefe.

zagnes89

2021. július 13.

Kb 10 éves rowentámat cseréltem rá mikor elromlott. Eddig egyszer használtam és nagyon megszerettem.
A hangja szerintem nem irritálóbb mint az előzőé, viszont ahhoz képest fájdalommentes. Nem tapasztaltam tépést, persze volt ahol többször át kellett mennem vele, és a kisebb tárcsa miatt kissé tovább is tartott.
Epilálás után eddig mindig kis gyulladt pöttyökkel lett tele a lábam (ajánlom rá rögtön utána a micellás vizet), ezután viszont nem történt ilyen, pedig direkt semmit sem kentem utána. A simaság tartósságát még tesztelem.
4 csillag lenne ha nem lett volna előtte rowentám, ahhoz képest 5.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2021. július 13.

4 csillag lenne ha nem lett volna előtte rowentám, ahhoz képest 5.

adrika9411

2021. április 13.

Lassan már 7 éve megvan, most adta meg magát, valószínű a kábele miatt. Elég hangos, eleinte nagyon fájdalmas volt a használata, később már hozzászokik az ember. Többször át kell menni vele az adott felületen, mire teljesen sikerül mindent leszednie. Ami pozitívum, hogy a használata mellett kikoptak többnyire a szálak. Praktikus, kicsi, könnyű, jó sok ideig szolgált.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2021. április 13.

csiges

2021. január 9.

2021.01.09.
2014 nyara óta folyamatosan hetente/két hetente használom.
Elvékonyította a szőrszálakat az évek óta tartó folyamatos használat következtében, de az egy hónapig tartó simaság egy hatalmas BULLSHIT, ilyen a mesében nincs. (Nagyon világos bőrű világos-közép barna hajú tipusú lány vagyok. - Tehát nem a szőrös fajta...) És engem őszintén szólva taszít ez a reklám szöveg, mert többekkel beszéltem, hogy ez náluk sincs így.
Az eszközre visszatérve, az első eszköznek tönkrement az adaptere kétszer, mind a kétszer megjavították, és a második alkalommal vettem még egy ugyanilyen típusú eszközt, így most van kettő ugyanolyan. Érdekes módon, az amelyik be volt csomagolva, és alig használtam párszor, sokkal hangosabb mint az amelyiket már évek óta használom.
Nagyjából fél óra használat után elkezd egyre jobban melegedni, ami érkékeny területeknél elég zavaró.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2021. január 9.

2021.01.09.
2014 nyara óta folyamatosan hetente/két hetente használom.

manitia

2020. június 11.

A legjobb epilátor. Próbáltam már fancy, drága vezetéknélküli braun-t is (ajándékba kaptam), na az a kukában landolt, semmit se csinált a szőrrel. Ez lehet, hogy hangos és fapados, de legalább szőrtelenít. Nekem ennél több nem is kell.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. június 11.

Hella

2020. március 23.

Egy kalap trágyát nem ér ez a vacak. Olyan hangos, hogy az ember megsüketül tőle, a szőrt meg csak húzza nyúzza de ki nem szedi. Egy rémálom. Ha tudnék, mínus 5 csillagot adnék rá, és szurokba forgatnám aki megalkotta a sok felesleges fájdalom miatt.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. március 23.

Babooca

2019. szeptember 16.

4 éve van meg egy hasonló, csak a minta más és borotva is van hozzá csomagolva. Szerettem, de az első év után jelentősen felerősödött a hangja egyre sűrűbben kell átmenni vele a bőrön és a lepattintható fejnél is egy eszméletlen nagy hézag tátong, félek néha, h epilálás közben lepattan a fej.

Nekem ez a kerámia tárcsa jobban és kíméletesebben szedi ki a szálakat, mint az első "tányérosom". Kevesebb szőrbenövésem van és hatékonyabb sokkal. Nem mellesleg látványnak sem utolsó szerintem, azért azt ne felejtsük el, hogy ez egy modern kori kínzóeszköz. :D Nekem a 2. héten jelennek meg a kis növekvő szálak, addig teljes simaság. Ritkított egyébként, és gyengítette is a szálakat. Szeretem, hogy mosható a fej. Teljesen megtérül az ára, és én amúgy is jobban szeretem az ilyen dolgokat otthon,a szobám 4 fala között elrendezni.

Sajnos 1,5 évesen már elkezdett megállni működés közben és csak bizonyos szögben tartva indul el. Valószínűleg a vezetékkel van gond. Mivel ez használatkor nagyon kényelmetlen, így kénytelen voltam lecserélni ISMÉT. Ez már a 3. esetem ezekkel a Satinelle epilátorokkal, így fel is adtam. Mivel azóta beszereztem egy IPL készüléket, így ő feledésbe merült. Csak arról kerül elő, ha valamit nagyon precízen szeretnék eltávolítani.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. szeptember 16.

infinitypurple

2019. augusztus 21.

Az első epilátoromként vásároltam. 2015 óta használom, de meg vagyok vele elégedve, kábel illetve adapter problémám nem volt. Nem használom rendszeresen, inkább csak szezonálisan (akkor sem valami gyakran), viszont tény, hogy hamar kopnak a tárcsái, illetve lassul, hiába van 2 fokozata, ami az előnye is. A kivitelezése szép, elegáns, de fehér létére hamarabb koszolódik mint a fekete társa. A leírással ellentétben viszont az apró, vékony szőrszálakat nem minden esetben szedi ki, illetve időigényes amíg az ember megoldja vele a problémát.
Összességben viszont első epilátornak tökéletes, ár/érték arányban nagyon szuper!

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2019. augusztus 21.

Mirabylia

2019. július 4.

Ajándékba kaptam pár éve. Nincs vele különösebb baj, teszi a dolgát. Nem tökéletes, zajos, de működik. Erősebb szálakkal nehezebben birkózik meg. Talána közepes erősségű szőrszálakhoz legalkalmasabb. Kicsi, könnyű. A maratoni epilálásnál eléggé melegszik, a fém felforrósodik. A borotva/trimmer feltét praktikus, de az sem tökéletes. Vékony szálakat nem kezel könnyen.
Az első epilátorom is Philips volt. Később kaptam egy Braunt. Az előbbi egy leejtés után (kitört fogaskerék fog) hangosan kerregett, de működött. Utóbbi a mai napig működik több tucat leejtés után is. (Eltettem vésztartaléknak, néha teljes testes epilálásnál használom, mert a Philips túlmelegszik.)
Hosszú távú tapasztalat, hogy a Philips tárcsái kopnak egy idő után, így nem annyira hatékonyak, mint a Braun csipeszes megoldása.
Ár/érték arányban és a kompakt méret miatt viszont ajánlom.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2019. július 4.

Ár/érték arányban és a kompakt méret miatt viszont ajánlom.

Mosizso

2019. március 23.

Már 2012 óta használom egy kicsit korábbi verzióját, rendszeresen olyan 2 hetente. Szerencsére az enyémmel még semmilyen kábel probléma nem volt. Szedi a szőröket és be is szakítja,de lehetne rosszabb is. Nagyon minőségi a termék én nagyon ajánlom. :) A kezelés a kezdeti szakaszban fáj, meg ha az emberből előjön a jeti, mert hetekig lusta volt használni. De rendszeres szedés mellett abszolút kibírható.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. március 23.

Fujituli

2019. március 23.

Elég hangos darab, 3 év után be is adta a kulcsot.
A fájdalom közepes. Kábellel működik, valamint 2 fajta erősségre állítható. Nem foglal sok helyet.

Normális epilátor. Nem a legjobb, de nem is a legrosszabb.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2019. március 23.

Elég hangos darab, 3 év után be is adta a kulcsot.

Normális epilátor. Nem a legjobb, de nem is a legrosszabb.