Philips

Ár:   7000 Ft   Kategória:   Szépítő elektronikai eszközök
Lelőhely:   elektronikai boltok, online   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: Szofi, Módosítva: 2014. július 23.

Lelőhely:   elektronikai boltok, online
Kategória:   Szépítő elektronikai eszközök

Gyors és kíméletes vezetékes epilátor

Gyengéden eltávolítja a mindössze 0,5 mm hosszú szőrszálakat is, egészen a gyökerektől. Így a következő szőrtelenítés szükségességéig akár négy hét is eltelhet. Tartozik hozzá egy kisméretű tisztítókefe.

Babooca

2019. szeptember 16.

4 éve van meg egy hasonló, csak a minta más és borotva is van hozzá csomagolva. Szerettem, de az első év után jelentősen felerősödött a hangja egyre sűrűbben kell átmenni vele a bőrön és a lepattintható fejnél is egy eszméletlen nagy hézag tátong, félek néha, h epilálás közben lepattan a fej.

Nekem ez a kerámia tárcsa jobban és kíméletesebben szedi ki a szálakat, mint az első "tányérosom". Kevesebb szőrbenövésem van és hatékonyabb sokkal. Nem mellesleg látványnak sem utolsó szerintem, azért azt ne felejtsük el, hogy ez egy modern kori kínzóeszköz. :D Nekem a 2. héten jelennek meg a kis növekvő szálak, addig teljes simaság. Ritkított egyébként, és gyengítette is a szálakat. Szeretem, hogy mosható a fej. Teljesen megtérül az ára, és én amúgy is jobban szeretem az ilyen dolgokat otthon,a szobám 4 fala között elrendezni.

Sajnos 1,5 évesen már elkezdett megállni működés közben és csak bizonyos szögben tartva indul el. Valószínűleg a vezetékkel van gond. Mivel ez használatkor nagyon kényelmetlen, így kénytelen voltam lecserélni ISMÉT. Ez már a 3. esetem ezekkel a Satinelle epilátorokkal, így fel is adtam. Mivel azóta beszereztem egy IPL készüléket, így ő feledésbe merült. Csak arról kerül elő, ha valamit nagyon precízen szeretnék eltávolítani.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. szeptember 16.

infinitypurple

2019. augusztus 21.

Az első epilátoromként vásároltam. 2015 óta használom, de meg vagyok vele elégedve, kábel illetve adapter problémám nem volt. Nem használom rendszeresen, inkább csak szezonálisan (akkor sem valami gyakran), viszont tény, hogy hamar kopnak a tárcsái, illetve lassul, hiába van 2 fokozata, ami az előnye is. A kivitelezése szép, elegáns, de fehér létére hamarabb koszolódik mint a fekete társa. A leírással ellentétben viszont az apró, vékony szőrszálakat nem minden esetben szedi ki, illetve időigényes amíg az ember megoldja vele a problémát.
Összességben viszont első epilátornak tökéletes, ár/érték arányban nagyon szuper!

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2019. augusztus 21.

Mirabylia

2019. július 4.

Ajándékba kaptam pár éve. Nincs vele különösebb baj, teszi a dolgát. Nem tökéletes, zajos, de működik. Erősebb szálakkal nehezebben birkózik meg. Talána közepes erősségű szőrszálakhoz legalkalmasabb. Kicsi, könnyű. A maratoni epilálásnál eléggé melegszik, a fém felforrósodik. A borotva/trimmer feltét praktikus, de az sem tökéletes. Vékony szálakat nem kezel könnyen.
Az első epilátorom is Philips volt. Később kaptam egy Braunt. Az előbbi egy leejtés után (kitört fogaskerék fog) hangosan kerregett, de működött. Utóbbi a mai napig működik több tucat leejtés után is. (Eltettem vésztartaléknak, néha teljes testes epilálásnál használom, mert a Philips túlmelegszik.)
Hosszú távú tapasztalat, hogy a Philips tárcsái kopnak egy idő után, így nem annyira hatékonyak, mint a Braun csipeszes megoldása.
Ár/érték arányban és a kompakt méret miatt viszont ajánlom.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2019. július 4.

Ár/érték arányban és a kompakt méret miatt viszont ajánlom.

Mosizso

2019. március 23.

Már 2012 óta használom egy kicsit korábbi verzióját, rendszeresen olyan 2 hetente. Szerencsére az enyémmel még semmilyen kábel probléma nem volt. Szedi a szőröket és be is szakítja,de lehetne rosszabb is. Nagyon minőségi a termék én nagyon ajánlom. :) A kezelés a kezdeti szakaszban fáj, meg ha az emberből előjön a jeti, mert hetekig lusta volt használni. De rendszeres szedés mellett abszolút kibírható.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2019. március 23.

Fujituli

2019. március 23.

Elég hangos darab, 3 év után be is adta a kulcsot.
A fájdalom közepes. Kábellel működik, valamint 2 fajta erősségre állítható. Nem foglal sok helyet.

Normális epilátor. Nem a legjobb, de nem is a legrosszabb.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2019. március 23.

Elég hangos darab, 3 év után be is adta a kulcsot.

Normális epilátor. Nem a legjobb, de nem is a legrosszabb.

pirospipacsocska

2019. március 20.

Első epilátorom volt.És nekem is az adaptere ment tönkre elég hamar...Egyébként szerintem kb ugyanolyan hatékonyan dolgozik,mint egy Braun epilátor.Ez is,az is beszakít néhány szőrszálat,és a szőrbenövés is elkerülhetetlen.Alapjában véve jó gép,de vhogy a vezetéke,és az adaptere nem bírja sokáig.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2019. március 20.

DrWho

2019. január 12.

Maga az epilátor jó (volt), viszont a kábel nagyon hamar tönkrement... Majdnem drágább lenne pótolni, mint egy új készülék.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2019. január 12.

Vattacukor1990

2018. december 8.

Ilyen az első epilátorom, csak annyiban különbözik, hogy lila rajta a minta és járt hozzá egy kis lila műanyag rápattintható tartozék, amit pl. hónalj vagy bikinivonal szőrtelenítéséhez lehet használni. Karácsonyra kaptam két évvel ezelőtt. Azóta is hibátlanul működik, én szeretem.
Kissé időigényes a szőrtelenítés vele, a teljes láb + kar + hónalj nagyjából egy óra alatt van meg. Ezalatt kétszer pihentetni is szoktam pár percre, biztos, ami biztos. Én is tapasztalom, hogy nem minden szőrszálat szed ki tövestől, van, amit csak eltép. De hozzátenném, hogy gyantával meg cukorpasztával sem volt soha teljes a siker, mert azok sem szőrtelenítettek 100%-osan, mindig voltak eltépett szálak utánuk. Van más epilátorhoz képest is összehasonlítási alapom, mert van egy Braun epilátorom is, ami több szálat szakít el, mint ez, tehát a Philips nekem alaposabb munkát végez, de sajnos a hangja is nagyobb.
Előnyös, hogy le lehet róla szedni a fejet, amin a csipeszek vannak és vízzel mosható. Alkalmanként használat után folyékony szappannal, langyos vízzel megtisztítom, így mégiscsak higiénikusabb, mintha csak a kis tisztító kefével mennék át rajta.
Nem szívesen, de levonok egy csillagot, mert sajnos elég zajos még a lassabb fokozaton is, szerintem még a szomszédban is hallani lehet. :D

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. december 8.

cicc

2018. június 26.

Életem első epilátora. Elegáns,csajos .Tavaly vásároltam, az eladó lány ajánlotta. Nos, baja nincsen, de szerintem beruházok egy picit komolyabbra. Nagyon sok szőr benövésem lett, és úgy érzem,néha csak eltépi a szőrt. Nekem nagyon hiányzik a világítás, mivel utólag, kinti fénynél látom meg ha maradt még valahol...:D

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. június 26.

Yubiri

2018. március 26.

Gyakran kell használnom, mert ahogy előttem is írták a szőrt nem kihúzza, hanem eltépi.
Az előző epilátorom is Philips volt, az jobb volt.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2018. március 26.

Az előző epilátorom is Philips volt, az jobb volt.