Philips

Ár:   10 000 Ft   Kategória:   Szépítő elektronikai eszközök
Kiszerelés:     Bőrtípus:   Minden
Lelőhely:   elektronikai boltok, online   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: illusia, Módosítva: 2014. augusztus 4.

Ár:   10 000 Ft
Kiszerelés:
Lelőhely:   elektronikai boltok, online
Kategória:   Szépítő elektronikai eszközök

A gyengéd csipeszelő tárcsák a bőr húzása nélkül távolítják el a szőrszálakat. Eltávolítják a mindössze 0,5 mm hosszú szőrszálakat is. Két sebességfokozat a gyengéd epilálásért és a maximális teljesítményért.

chiocciola

2020. július 23.

nagyon kevés használat után meghalt a töltője, egy másikkal lehet használni, de engem annyira idegesít a hangja, nagyon könyörtelen harci gép, nem is használom

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. július 23.

Szamocka

2017. augusztus 11.

Teljesítményre kiváló, tövestől tépi ki a szálakat (azt gondolná az ember, hogy ez egy epilátornál egyértelmű, de az én tapasztalataim szerint sajnos nem!), gyorsan lehet vele végezni és a fájdalom is elviselhetőbb más epilátorokhoz képest, viszont nálam nagyon rövid ideig bírta. 4 hónap után megadta magát. Úgyhogy emiatt le kell pontozzam.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. augusztus 11.

szilvi07

2017. április 20.

Ez volt a legelső epilátorom. Kb 6 évig bírta, bírta volna tovább is, de működés közben valahogy leesett a feje, bekapta a szőnyeget, és tönkrement.Utána nagyon fura hangot adott ki, így jobbnak láttam nem próbálkozni vele. És fejet néztem neten, de drágábbnak tűnt, mint maga a készülék (pedig ha a Philips oldalán kerestem volna, ott van szerviz, és ott most tudtak nekem küldeni fejet 3500 Ft-ért..), így egy teljesen új készüléket vettem. (http://kremmania.hu/kremek/philips-satinelle-hp6420-00-epilator). A kettő között nem nagyon van különbség, max színben, meg ehhez a készülékhez volt egy hatékonyságot növelő sapka, ami eltörött, így azt se használtam túl sokáig.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. április 20.

kimo

2015. július 29.

8000 ft-ért vettem egy akcióban. Ár szerint valahol a középmezőnyben helyezkedik el, valószínűleg teljesítményileg is.
Igazából szeretem. Gyönyörű, végre nem steril, fehér színű. Nagyon tetszik a fekete -lila kombó. Kézen és bikkinivonalom tökéletes simaságot eredményez, lábon már kicsit rosszabb a helyzet, de folyamatos használat mellett javul az eredmény. A problémám az, hogy néha csak elszakítja a szőrszálakat ahelyett, hogy kitépné őket, emiatt pedig 3-4 naponta kell használnom. Először azt hittem, a masszírozó nem ér semmit, de aztán a kezemen Rájöttem, hogy erősen nyomva azért kifejti a hatását. És még jól is néz ki, szintén lila. :)
Pluszpont, hogy van a csomagban tartótáska is.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2015. július 29.

Pluszpont, hogy van a csomagban tartótáska is.