Philips

Ár:   Az ár hiányzik. Feltöltöm   Kategória:   Szépítő elektronikai eszközök
Lelőhely:   elektronikai boltok, online   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: ansu, Módosítva: 2014. február 3.

Lelőhely:   elektronikai boltok, online
Kategória:   Szépítő elektronikai eszközök

• Vezeték nélküli, Ráilleszthető jeges hűsítővel, és borotvafejjel
  • Prémium jeges hűsítő, csuklós fejjel: A szabadalmaztatott jeges hűsítő óvja a bőrt és csökkenti az epilálás okozta kellemetlen érzést. A csuklós fej követi a test hajlatait, így biztosítva az optimális hűtést és fájdalomcsökkentést.
  • Szonikus masszázs aloe verával: A bőrt gyengéden masszírozva minimálisra csökkenti a kellemetlen érzést, és kellemesebbé teszi az epilálás teljes folyamatát.
  • Ívelt epilálófej: Még a félmilliméteres szőrszálakat is kitépi, ezért nem kell megvárni az epilálással, amíg teljesen kinőnek a szőrszálak
  • Egyedi kerámia epilálórendszer: 20%-kal gyorsabb és hatékonyabb
  • Újratölthető: Az újratölthető epilátor vezeték nélkül használható, így bármelyik testrész epilálható.

nkata

2020. május 13.

Több mint 10 évig volt meg ez az epilátor, nagyon szerettem, most kezdett el tönkre menni, egyre lassabb lett, míg végül mindig megállt. Most bajban vagyok hogy váltsak-e másik epilátorra vagy vegyem meg esetleg ugyanezt (ha még kapható). Nekem még a vezetékes változat van meg, bár engem ez egyáltalán nem zavar, szépen kiszedett minden szőrt és nem is gyulladtak be a szőrtűszők egyszer sem.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. május 13.

Babooca

2019. szeptember 16.

Egyik barátnőmnek van ilyenje. Vagy 10 éve működik neki, csak azért állt át borotvára mert a rohanós hétköznapokon sokkal gyorsabb. A jégakku jó megoldás. Tipikus Philips epilátor problémái vannak az idő előrehaladtával. Lassulás, egyre inkább betépi a szálakat, meg-megáll végül pedig teljesen elromlik. Ezeket leszámítva neki tökéletesen bevált, nekem sajnos nagyon megtépte a szőrszálaimat, ami miatt még harmadik napon is vörös foltjaim voltak.Barátnőm miatt 4 csillag.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. szeptember 16.

Szane

2016. november 25.

Amíg tökéletesen működött nagyon szerettem. Előző este behűtöttem az akut, és mindig használtam, úgy éreztem, hogy hat is, kevésbé fáj. Van borotvafeje is, az is teljesen jól működött. 6 év után kezdett vacakolni, időnként megáll a művelet közben a tárcsa, úgyhogy váltanom kell, amit nagyon sajnálok. A korábbi epilátorom jól működik, ami 14 éves, mivel ez csak 6 évet bírt ki, ezért levonok egy csillagot.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2016. november 25.

kovacsrekaa

2015. október 26.

Evekkel ezelott nagy szerelmem volt. Azt hiszem olyan 30-40 ezer ft kozt volt. Vettem egyet. Elejen jol mukodott, majd ahogy eljart az ido felette, ugy szepen lassan egyre hangosabb es egyre lassabb lett. Epilalas labankent 45 percig tartott, tobbszori ujra epilalas soran sem lett jobb az eredmeny. Jegakkut hasznaltam, aztan mar le sem fagyasztottam, minek? A kesztyujet szerettem, nem volt annyi szorbenovesem. Nem a legjobb, valljuk be. En most a legolcsobb extra mentes Braunt nyuzom, es egeszen jo kis darab, igy kozel 2 ev utan.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. október 26.

Titanilla10

2015. október 26.

Nekem is a vezetékes változata van meg kb 5éve a jégakkut csak eleinte használtam nélküle is kibírható.Elég ha masszíroz az a kis gumis része sokkal kellemesebbé teszi a szőrtelenítést ellazítja az izmokat néha csak azt érzem hogy szuperül masszíroz.:)Szép kis szerkezet ami
teszi a dolgát.Engem nem zavar hogy még vezetékes.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2015. október 26.

teszi a dolgát.Engem nem zavar hogy még vezetékes.

kvitta.girl

2015. október 20.

Fú igen, nekem is a vezetékes van és a 18. szülinapomra kaptam, most vagyok 24 éves és még mindig szuperül működik, na arra befizetek hogy mai epilátorok 6 évig biztos nem bírják és még most se úgy néz ki mint aki feladná a harcot mostanában :D
Jégakkut nem használom hozzá, elején próbálkoztam vele de általában mindig elfelejtettem behűteni, teljesen kibírható anélkül is.
Most télen nem használom de nyáron nekem alap az epilátor, nem borotválgatnám magam 2 naponta..
Az árát persze így abszolút megéri, mosógépem nem bírt ki 6 évet így természetesen 5 csillag. Elektronikai kütyüből sose jó az olcsó innét is látszik.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. október 20.

rockroka

2015. október 20.

Évek óta megvan a vezetékes változat, ám nem használom rendszeresen időhiány miatt. Nagyon szeretem, igényesen néz ki, van hozzá szűkítő fej, tisztítő kefécske és jégakku. A jégakku használata tényleg 'kellemesebb' élménnyé teszi az epilálást. Szerintem hasonlóan teljesít az epilátor más epilátorokhoz képest, hiszen ennél is azt tapasztaltam, hogy elég időigényes, ha minden szőrszáltól meg akarok szabadulni, és pár nap múlva, a legapróbbak, amit nem tudott kihúzni, elkezdenek visszanőni.
Az ára miatt mínusz egy csillag, akinek pedig nem gond az ár, szerintem nyugodtan fektessen be rá :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. október 20.

gerocseva78

2014. április 10.

Kb.2 éve vettem 16.000.-ért.ennyit bírt.Már nem birkózott meg a feladatával.A jeges hűsítője semmit sem ér.Maga az epiláló feje keskeny, ezért nagyobb felületen (pl:láb) sokszor kell végighúzni, hogy az eredmény megfelelő legyen.Azóta vettem (ettől a márkától) egy olcsóbb változatot, semmi extrával és kiválóan teszi a dolgát.Nem mindig a drágább a jobb!

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2014. április 10.