Philips

Ár:   Az ár hiányzik. Feltöltöm   Kategória:   Szépítő elektronikai eszközök
Lelőhely:   elektronikai boltok, online   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: Guttmann Natasa, Módosítva: 2013. július 16.

Lelőhely:   elektronikai boltok, online
Kategória:   Szépítő elektronikai eszközök

Luckuska

2016. május 30.

Most 5 éves a kis masinám, és még mindig tőkéletesen működik, nagyon elégedett vagyok vele. A nagyon apró, 1-2 mm szálakat is kiszedi, alapos munkát végez. Nem nyúz, kacinbál, hanem rendesen teszi a dolgát, gyorsan lehet haladni vele.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. május 30.

Doruss

2014. június 30.

Nincsen ugyan viszonyítási alapom, mert más epilátort még nem használtam ezen kívül, de nekem nagyon bejön. 3 éve van meg körülbelül. Tartozékként az enyémhez volt borotvafej meg epilátorfej illetve ezekhez kiegészítők. Az epilátor nekem még a kb. 3 milliméteres szőröket is kiszedi, ami elég jó teljesítmény.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2014. június 30.

cioccolata

2013. július 16.

Én nagyon elégedett vagyok vele. :) Ügyesen, a megfelelő műanyag-fejjel használva én minden hajlatot elérek vele (a hónaljamat is epilálom). A villanyborotva funkciója a párom igen erős szakállán is jól működött. Nekem is kb. két éves most, és töretlen a szerelem.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. július 16.

Guttmann Natasa

2013. július 12.

Ha jól számolom, akkor most lesz kétéves ez a gépezet-és még remekül működik! (Ez viccesen hangzik, de valójában hihetetlenül nagy szó. Az ezelőtti gépezet 3 hónapig bírta a gyűrődést, pedig tényleg nincs erős szőrzetem. :-D) A márka egy régebbi epilátorának, a Satinelle-nek a sokadik újrafejlesztése. Várhatnánk, hogy ez sokkal többet tud, mint az eredeti, de szerintem olyan középkategóriásra sikerült. Kislányos, virágos csomagolást kapott, a kézbe nagyon jól illeszkedik. Ezer tartozékot adtak hozzá (borotvafej, borotvafej fésűje, bőrradírozó kesztyű, hűsítő zselépárna, tisztítókefe, tárolótáska, trallala, trallala), de sajnos nem tudom mindet kihasználni. Ahhoz, hogy ezzel az eszközzel epilálni lehessen, a dobozon írt 0,5 cm-rel ellentétben sokkal hosszabbra kell megnöveszteni a szőrt, de ez így macerás. A hajlatokat is nehezen éri el sajnos. És mivel nem vízálló termék, így a borotvafejet szárazon használni nem tudom, mert az érzékeny bőröm pár óra múlva szörnyen kipattogzik. Szerencsére tartozik hozzá egy, a borotva fejre illeszthető ''fésű'', amivel együtt kiválóan használható trimmeléshez. (Egyszer erre a célra már a párom is lenyúlta. :-) ) Két fokozat közül lehet választani, ez értelemszerűen csak az epilátornál hasznosítható. A készülék 72 dB-lel működik, ami gyakorlatilag felér egy kerti fűnyíró hangjával, maximum fokozatban persze. Ha nincs idő vagy időpont a kozmetikushoz, kénytelen vagyok e termékhez nyúlni, de azt hiszem hosszú távon jobban megéri egy vízálló epilátort vásárolni. (Például a Braun-tól.)

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Pigmentfoltok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. július 12.