Philips

Ár:   14 000 Ft   Kategória:   Szépítő elektronikai eszközök
Kiszerelés:     Bőrtípus:   Minden
Lelőhely:   elektronikai boltok, online   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: fanni1125, Módosítva: 2018. július 9.

Ár:   14 000 Ft
Kiszerelés:
Lelőhely:   elektronikai boltok, online
Kategória:   Szépítő elektronikai eszközök

A SatinShave Advanced női borotva lehetővé teszi a nedves és száraz borotválkozást, valamint trimmelést. Kábelek nélkül kényelmesebb borotválást tesz lehetővé, a teljes feltöltés pedig 8 óra alatt érhető el. A fejlett borotválkozási rendszernek köszönhetően a bőr sima, lágy tapintású és irritációmentes lesz.

• Lebegő szita - A lebegő szita természetesen siklik a test vonalain, folyamatosan érintkezik a bőrrel az egyenletes borotválás érdekében.
  • Gyöngyház vágóélek - A borotvaszita előtt és mögött lévő lekerekített gyöngyház vágóéleknek köszönhetően a borotva egyenletesen siklik a bőrön, és a bőrbarát borotválás jegyében megvéd a karcolódásoktól.
  • Ergonomikus markolat - Az ergonomikus S alakú markolat egyszerű és maximális irányítást biztosít, továbbá a természetes és pontos mozgásnak köszönhetően jobban elérhető a test minden része.
  • Töltöttséget jelző fény - A töltöttséget jelző fény jelzi, amikor a borotva akkumulátora fel van töltve, le van merülve, vagy éppen tölt.

simbenz

2019. szeptember 28.

A készülék beszerzése előtt epiláltam, de szörnyen nehezen viselte a bőröm, és hiába a csoda előkészületek, és utóápolás, csak kippatogtam tőle. Ezért döntöttem úgy, hogy kipróbálom az elektromos borotvát, erre a készülékre esett a választásom. Más elektromos borotvával összehasonlítási alapom nincs, ezzel a középkategóriással kezdtem. Azon túl, hogy az embernek el kell engednie a teljesen sima, borotvált bőr illúzióját, meg vagyok vele elégedve. Olyan hosszúságúra lehet vele vágni a szőrt, mintha 1 napos borotvált lenne, de nem annyira "bökős". Egészen gyorsan lehet haladni vele, nekem 3-4 naponta kell használnom, hogy egy viselhető állapotot tartsak fenn. Így nem irritál. A Wet részét még nem próbáltam, valahogy furcsának tűnik a fürdés közbeni használat, de az hogy nincs kábele, különösen örvendetes. Mivel az érzékeny bőröm miatt vagyok kénytelen a kompromisszumra, szívből szeretni sosem fogom, talán egy drágább kategóriással gyorsabban is lehet dolgozni, mert jobban vág, de a hozzám hasonló problémákkal küzdőknek egy reális opció lehet, amit üdvözlök, ezért is megy az 5 csillag. Még mindig inkább szép és hegektől mentes bőr, mint babapopsi-simaság.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. szeptember 28.