Best of Beauty 2019

Philips

Ár:   Az ár hiányzik. Feltöltöm   Kategória:   Szépítő elektronikai eszközök
Lelőhely:   elektronikai boltok, online   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: Keren, Módosítva: 2014. március 7.

Lelőhely:   elektronikai boltok, online
Kategória:   Szépítő elektronikai eszközök

A Philips SatinSoft epilátor bőrvédő rendszerének köszönhetően megóvja bőrét a kellemetlen feszülő érzéstől és teljes körű higiéniai védelmet biztosít. Vezeték nélküli, újratölthető készülék a kényelmes használatért. Precíziós sapkával az érzékeny területekhez.

sziluetta

2019. március 20.

Évekkel ezelőtt vettem, ez az első epilátorom, barátnőm ajánlására választottam ezt. Hát őszintén, utálom az epilátorokat, de ez természetesen nem az epilátor hibája, csak a fájdalomküszöböm nincs kibékülve vele, így kerülöm a használatát igazából. Viszont teszi, amit tennie kell, kis helyen elfér, könnyen tisztítható, és ha valaki tényleg kihasználja, hogy ennyi tartozék jár mellé (kefe, pici kefe, különböző rátétek a fejre), annak szerintem tökre megéri, nem romlik el hamar, sokáig kiszolgálja az embert.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2019. március 20.

kati94

2016. augusztus 10.

Több mint 3 éve vettem, akkor kb. 20.000 Ft volt. A mai napig tökéletesen működik, teljes mértékben elégedett vagyok vele. Remélem, még sokáig bírja. :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. augusztus 10.

besztike

2014. szeptember 28.

Jó kis kütyü.. :) Szerintem megéri az árát. Kiszedi a szőrt rendesen és nem fáj (bár ez embertől függ, meg, hogy ki mióta használ epilátort, szerintem)... A hozzá adott tartozékok is jók, fogásra is megfelelő, kézbe illő.. Az első epim is Philips volt és sokáig bírta, úgyhogy ettől is ezt várom el... :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2014. szeptember 28.

pottyos.zebra.97

2014. augusztus 27.

Igazából viszonyítási alapom epilátorok terén nincs, mivel nekem ez az első ilyen készülékem. Ami biztos, az az, hogy a fentieknél az ára alacsonyabb (én 12.000 forintért jutottam hozzá kiszállítással együtt), teszi a dolgát rendesen (nem eltépi, hanem kitépi a szőrt), nem vészesen hangos és küllemre is egész szép, ami szerintem nem elhanyagolható.
Járt hozzá egy nagyobb méretű kefe, amit epilálás előtt ajánlatos használni a hámlasztás miatt. Ezt egyszer használtam eddig, szóval hosszútávú eredményt még nem tudok. Van hozzá két különböző méretű fej, egy pici kefe, töltő illetve egy kis zsák, amibe mindez bele is fér. A teteje levehető, így könnyen tisztítható.
Ami a fájdalmat illeti, szerintem megéri. Sokkal praktikusabb, mint a mindennapi borotválás.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2014. augusztus 27.