Philips

Ár:   31 199 Ft   Kategória:   Fog- és szájápolók
Lelőhely:   elektronikai boltok, online   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: LadyPinkSugar, Módosítva: 2019. január 4.

Ár:   31 199 Ft
Lelőhely:   elektronikai boltok, online
Kategória:   Fog- és szájápolók

Fogköztisztító készülék.

• vékony, ergonomikus kialakítás,
  • újratölthető elem,
  • töltési idő: 24 óra,
  • éppolyan hatékony, mint a fogselyem,
  • a teljes szájüreg megtisztítása 60 másodperc alatt.
  • üzemmódok: automatikus fújás vagy kézi fújás. Egyszeres, kétszeres, háromszoros fújás.

Helia-D Regenero Hajhullás Elleni Regeneráló Esszencia

Helia-D Regenero Hajhullás Elleni Regeneráló Esszencia

Cseniko

2019. február 27.

Ohh imádom! Még csak pár hete vettem, de minden pénzt megért, csak azt bánom, hogy nem vettem már korábban meg! 🤗

Mindig gondom volt a fogselyemmel, mert még fogszabályoztatás után is viszonylag szorosabban helyezkednek el a fogaim, az ínyem pedig érzékeny, így a fogselymezés nekem mindig ínyvérzéssel párosult.

Nekem a csodálatosan csajszis fehér-rózsaszín van meg, (csomagban vettem a rózsaszín-fehér diamondclean fogkefémmel).
Első alkalommal 24 órás töltést ígényel, majd fel kell tölteni az oldalán lévő kis tartályt vízzel vagy szájvízzel.
Alul hátul van a bekapcsológomb, hosszas nyomvatartásra lehet ki- illetve bekapcsolni, rövid nyomásra az 1-2 és 3 spriccelés között lehet választani. Ez nem a vízsugár erejét/intenzitását szabályozza, csak a számát.
Én 2-esen használom naponta 2 alkalommal, a reggeli és az esti fogmosás után.
A nyak mögötti részen van egy nagy gomb, ami könnyen lenyomható, így hozható működésbe a kütyü.
Eltörölgetés előtt bizonyosodjatok meg arról, hogy biztosan kikapcsoltátok, mert a kis szemérmetlen engem -figyelmes megtisztogatása végén- szemközt spriccelt...kétszer! 😅

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Pigmentfoltok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2019. február 27.

Én 2-esen használom naponta 2 alkalommal, a reggeli és az esti fogmosás után.