Philips

Ár:   74 999 Ft   Kategória:   Fog- és szájápolók
Kiszerelés:     Bőrtípus:   Minden
Lelőhely:   elektronikai boltok, online   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: Babooca, Módosítva: 2019. március 22.

Ár:   74 999 Ft
Kiszerelés:
Lelőhely:   elektronikai boltok, online
Kategória:   Fog- és szájápolók

A Philips SoniCare legjobb fehérítőteljesítménye a legelegánsabb szónikus elektromos fogkefében.

• 5 üzemmód
  • 2 fogkefefej
  • Pohártöltő, hordtáska
  • Rose gold kiadás

Helia-D Regenero Hajhullás Elleni Regeneráló Esszencia

Helia-D Regenero Hajhullás Elleni Regeneráló Esszencia

Plusskutya

2021. augusztus 21.

9396 a modellszáma az enyémnek, pont a képen látható rose gold kiadás. Már önmagában is gyönyörű, de a tudása még lenyűgözőbb.
Eddig az Oral-B fogkefékre esküdtem, és amikor a régebbi típusú - a forgófejes hosszú évek után megnyikkant, egy szónikust vettem, szintén az Oral-B-től. Különösebb bajom nem volt vele, de valahogy azt éreztem, nem tisztítja eléggé a fogaimat. A fogkrémeket gyanusítottam és cserélgettem, hogy rátaláljak arra, amelyik megfelelően tisztít. Aztán szembejött egy nagyon akció a Philips-re. Semmit nem veszek netes információgyűjtés nélkül, így belevetettem magamat a Sonicare review-k világába, és arra a következtetésre jutottam, hogy nem tudok tovább élni enélkül.
Nos, az Oral-B szónikus fogkeféjének tisztítási hatékonysága a kanyarban sincs a Philips-éhez képest! A legtöbb értékelő szerint SOHA nem voltak még ilyen tiszták a fogai (leszámítva a rendelői fogtisztítást, de az másik liga). És egyet kell értsek velük, megdöbbentően hatékony, és mindezt az íny károsítása nélkül.
A fehérítő hatást bevallom nem látom, de én is bűnös vagyok, mert a napi 1 kávé nyomai sajnos látszanak a fogaimon.
Az akkumulátora tovább bírja, mint az Oral-B - valószínűleg mert utóbbinak sokkal kisebb, karcsúbb (kecsesebb) nyele van, mint a Philips-nek. Oral-B 2 nap, Philips 12 nap nálam.
Visszatérve a külsejére, én ilyen szépen fogkefében még nem láttam - a töltőpohár /pohártöltő pedig egyenesen egy műalkotás :-) A teljesítménye mellett az utazó töltőtok a másik ok, ami miatt megvettem, mert az Oral-B-vel a komplett töltőállvány is kellene a bőröndbe.
Ha beadná a kulcsot (mert sajnos komoly akkumulátorproblémákról is olvastam az értékelésekben, bosszantó módon a garancia lejáratát követő első hónapokban - jellemző...), akkor is újra ilyet vennék.
De hogy teljes legyen a kép, és a termék árnyoldalát se hallgassuk el: a pótfejek szerintem iszonyatosan drágák. A cseréjük a gyártó ajánása alapján 3 havonta javasolt. Nagyon szerencsésnek érzem magamat, ha sikerül akcióban 4.000 Ft alatt kifognom darabját. Ebből a pénzből 4 hagyományos fogkefét vagy 2 Oral-B szónikus pótfejet vehetünk...

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2021. augusztus 21.

zsofi207

2021. január 10.

Nemrégen váltottam Oral B-ről, mert az kb. 6év után ment tönkre.
Keresgéltem új után, aztán fedeztem fel, hogy sokkal gyorsabb fejmozgást végez mint a régen jól bevált konkurense és az akkumulátora is Li-ION-os, tehát jóval tovább bírja egy feltöltéssel. Teljesen más, mint a sima elektromos, tényleg eleinte hozzá kell szokni, de sokkal-sokkal hatékonyabb a tisztítása. Fogkövem sincs tőle! Az meg, hogy több tisztítási mód között válogathatunk, felér egy fogorvosi ápolással. Rettentően féltem a fogaimat, ezért én nem sajnálok nagyobb összeget rááldozni, ennek ellenére, kár, hogy kishazánkban magasabb árkategóriába tartozik, még akár akciósan is. Mindenkinek hozzá kellene jutnia. Habár barátnőmnek a legegyszerűbb alapkészüléke van a Philipstől és ennek ellenére is nagyon szépek, egészségesek, fehérek a fogai. Tehát én azt is bátran ajánlom! Összességében ezzel a készülékkel egészen biztos, hogy a fogorvost jóóóó távol fogja tartani! :-) Aki teheti, mindenképpen vegye meg!

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2021. január 10.

Nemrégen váltottam Oral B-ről, mert az kb. 6év után ment tönkre.

isabelle007

2020. augusztus 29.

Nem tudnék létezni nélküle!Tökéletes! Soha nem voltak még ilyen tiszták és fehérek a fogaim!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2020. augusztus 29.

fitteszter

2020. május 27.

Február óta vagyok boldog tulajdonosa. A párommal (nyilván másik fejjel) közösen használjuk, és mindkettőnk nevében mondhatom, hogy egy csoda amit a fogunkkal tesz. Eleinte nehéz volt megszokni, és ki kellett tapasztalni, hogy hogy nem esik áldozatul a fél fürdőszoba egy fogmosásnak, de egy-két alatt bele lehet jönni (főleg szenzitív üzemmódban).:) Én amióta ezt használom, a szájvizet sem igénylem annyira. Nálam csak az vonna le a csillagok számából, ha idő előtt tönkremenne, így remélem hosszú barátságnak nézünk még elébe.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. május 27.

kessi91

2020. április 30.

Ezer eve vagytam ra, ma megerkezett, teljesen odaig vagyok, meg vissza.

A hozzatartozo kispoharhoz tartozik egy aljzat, szoval ha fogmosas utan beledobod a fogkefet, vigan tolt, de utazashoz is van egy csudiszep, usb-vel toltheto tokja.

Ami az eddigi fogmosasaim alatt tapasztaltam: konkretan fogkoleszedes utan ereztem ennyire durvan tisztanak a fogaimat. Minden lepekedet leszed, meg fogselymeznem sem kellett. Apro rezgessel jelzi, ha az adott resszel vegeztel, osszesen 4 szekcio van (jobb-bal also es felso oldalak). Hat imadom.

Ami negativ: basszus ezzel nalam frocskoli le a tukrot a fogkrem, ahogy porgeti, es folyik a nyalam is, ezt meg ki kell tapasztalnom :D :D

Eddig csillagos 10-es, pedig meg csak ket funkciot probaltam, de engem mar meggyozott.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. április 30.

Ezer eve vagytam ra, ma megerkezett, teljesen odaig vagyok, meg vissza.

judvid

2019. december 28.

Számomra A FOGKEFE. Karácsonyra kaptam ajándékba, már nagyon régóta vágytam rá. Teljesen más élmény a fogmosás vele (utóbbi pár évben manuális fogkefét használtam, előtte pedig más fajta elektromos, forgófejű fogkefét). Pár alkalommal hozzá lehet szokni, hogy el kell hagyni azokat a bizonyos fogmosó (sikáló) mozdulatokat, amiket a manuális fogkefével végzünk, ezzel csak fogról fogra kell haladni, minimális mozgatással (YouTube-on néztem erről videókat, ott jobban elmagyarázzák, hogy 45fokban kell a fogat érintenie, hogyan kell jól használni ezt a fogkefét stb..). Sokat utánaolvastam, mik az előnyei a szónikus rezgésű tisztitásnak a forgófejessel szemben. Több tesztben videóban ezt a fogkefét emelték ki tulajdonságait tekintve, valamint fogorvosok által legjobbnak ítélt fogkefeként is. Nekem a fehér/ezüst színű változata van meg, gyönyörűen letisztult, csodaszép fogkefe. A hozzáadott pohártöltő szép, praktikus, nagyon jól kitalálták. Nem gondoltam volna, hogy valaha odaleszek ennyire egy fogkeféért, de azt javaslom ha van lehetőségetek, akárcsak fogorvosnál, próbáljátok ki, nem fogjátok megbánni.
Ma 4 napja használom, naponta 2-3 alkalommal, de már az első használat után éreztem, hogy sokkal jobban tisztít, fehérebbek a fogaim. Félévente mindig elmegyek fogorvoshoz ellenőrzése, hogy minden rendben van-e a fogaimmal, korábban még soha nem volt szükségem fogkő eltávolításra, kiváncsi leszek, hogy a Sonicare használatával mikor lehet esetleg szükségem erre.
A fogkeféről az előttem lévő hozzászóló szinte mindent leírt. Egy fogmosás 4x30mp-ig tart (bal alsó, jobb alsó, bal felső, jobb felső fogív). 30 mp-ként egy kis rezgéssel jelzi, hogy váltani kell. Én először megmosom a fogam 2 percig a Clean funkcióban, utána pedig a White vagy Polish funkcióval ismét. (Ezt általában felváltva, pl.:reggel White, este Polish).
Összességében egy nagyon szuper fogkefe. Ajánlom.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2019. december 28.

Összességében egy nagyon szuper fogkefe. Ajánlom.

Babooca

2019. szeptember 16.

Péntek óta boldog tulajdonosa vagyok. Régi nagy vágyam teljesült. Szerettem volna egy olyan fogápolási eszközt, amit végre szívesen használok, látom a pozitív eredményt, igényesen, higiénikusan tudom magammal vinni akárhová (nem kell hozzá mindenféle tokot rendelnem pluszban). Benne végre megtaláltam a szent grált. 5 féle üzemmódból választhatok a fogmosások során. (tisztítás, fehérítés, ínyvédelem, érzékeny fogakra és polírozás). Én kétféle fogkefe fejjel kaptam, az egyik egy fehérítő, ami nagyobb méretű és egy precíziós kisebb. A tölthető utazótok nagyon hasznos, szép és igényes is. A pohártöltő az otthoni tároláshoz és töltéshez nyújt segítséget.

A fogkeféről:
A fej maga kíméletes, nem okozott ínyvérzést. Érzetre kicsit furcsa a manuális fogkefék után, mindenképp meg kell szokni. Korábban volt egy Omron szónikus fogkefém, de az nem volt ennyire hatásos, mint ez. Lepolírozta a fogköveim nagy részét (White üzemmódban), összességében tisztábbnak és fehérebbnek látom a fogaimat. Fogérzékenységet eddig nem tapasztaltam.Igyekszem csökkenteni a bevitt kóla, kávé, tea mennyiséget. Szeretnék beiktatni egy fogkő eltávolító kezelést is, kíváncsi leszek, hogy hosszútávon mennyire tudja fenntartani a fogorvos által elért eredményt. Eddig nem csalódtam.

Én a fenti ajánlott fogyasztói ár töredékéért vettem. Mindenkinek ajánlom.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. szeptember 16.

A fogkeféről:

Én a fenti ajánlott fogyasztói ár töredékéért vettem. Mindenkinek ajánlom.